prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Blowball s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51914930aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
119 109 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Blowball s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51914930
daňové identifikačné číslo
2120832175
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mýtna Nová Ves 9, 95611 Ludanice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 66800/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9684169

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120832175: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120832175Obdobia daňových registráciíDIČ 2120832175: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120832175Obdobia daňových registráciíDIČ 2120832175: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120832175
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212083217510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −8 200 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 119,1 tisíc eur.

Tržby

119 109 €

▲ 4,1 %

Výsledok hospodárenia

−8 200 €

▲ 57,1 %

Aktíva

44 609 €

▼ 9,7 %

Vlastné imanie

18 687 €

▼ 30,5 %

Zadlženosť

58,1 %

Hrubá marža

−6,9 %

Čistá marža

−6,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 47 408 €. 2020: tržby 76 174 €. 2021: tržby 90 295 €. 2022: tržby 114 454 €. 2023: tržby 119 109 €.200 tis.100 tis.047,4 tis.76,2 tis.90,3 tis.114,5 tis.119,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 47 408 €. 2020: tržby 76 174 €. 2021: tržby 90 295 €. 2022: tržby 114 454 €. 2023: tržby 119 109 €.200 tis.100 tis.047,4 tis.76,2 tis.90,3 tis.114,5 tis.119,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 47 408 €. 2020: tržby 76 174 €. 2021: tržby 90 295 €. 2022: tržby 114 454 €. 2023: tržby 119 109 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 015 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 405 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 096 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 200 €.5 tis.0−25 tis.−21,8 tis.−2 tis.+4,4 tis.−19,1 tis.−8,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 015 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 405 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 096 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 200 €.5 tis.0−25 tis.−21,8 tis.−2 tis.+4,4 tis.−19,1 tis.−8,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 015 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 405 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 096 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 200 €.5 tis.0−25 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 197 €, vlastné imanie −28 223 €. 2020: aktíva 62 469 €, vlastné imanie 41 592 €. 2021: aktíva 61 272 €, vlastné imanie 45 983 €. 2022: aktíva 49 383 €, vlastné imanie 26 887 €. 2023: aktíva 44 609 €, vlastné imanie 18 687 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 197 €, vlastné imanie −28 223 €. 2020: aktíva 62 469 €, vlastné imanie 41 592 €. 2021: aktíva 61 272 €, vlastné imanie 45 983 €. 2022: aktíva 49 383 €, vlastné imanie 26 887 €. 2023: aktíva 44 609 €, vlastné imanie 18 687 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 197 €, vlastné imanie −28 223 €. 2020: aktíva 62 469 €, vlastné imanie 41 592 €. 2021: aktíva 61 272 €, vlastné imanie 45 983 €. 2022: aktíva 49 383 €, vlastné imanie 26 887 €. 2023: aktíva 44 609 €, vlastné imanie 18 687 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 448 €, zásoby 11 202 €, pohľadávky 3 743 €, finančné účty 7 804 €. 2020: dlhodobý majetok 921 €, zásoby 22 559 €, pohľadávky 7 197 €, finančné účty 31 792 €. 2021: dlhodobý majetok 388 €, zásoby 14 711 €, pohľadávky 18 153 €, finančné účty 28 020 €. 2022: dlhodobý majetok 1 763 €, zásoby 18 158 €, pohľadávky 20 325 €, finančné účty 9 137 €. 2023: dlhodobý majetok 1 429 €, zásoby 22 390 €, pohľadávky 14 345 €, finančné účty 6 445 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 448 €, zásoby 11 202 €, pohľadávky 3 743 €, finančné účty 7 804 €. 2020: dlhodobý majetok 921 €, zásoby 22 559 €, pohľadávky 7 197 €, finančné účty 31 792 €. 2021: dlhodobý majetok 388 €, zásoby 14 711 €, pohľadávky 18 153 €, finančné účty 28 020 €. 2022: dlhodobý majetok 1 763 €, zásoby 18 158 €, pohľadávky 20 325 €, finančné účty 9 137 €. 2023: dlhodobý majetok 1 429 €, zásoby 22 390 €, pohľadávky 14 345 €, finančné účty 6 445 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 448 €, zásoby 11 202 €, pohľadávky 3 743 €, finančné účty 7 804 €. 2020: dlhodobý majetok 921 €, zásoby 22 559 €, pohľadávky 7 197 €, finančné účty 31 792 €. 2021: dlhodobý majetok 388 €, zásoby 14 711 €, pohľadávky 18 153 €, finančné účty 28 020 €. 2022: dlhodobý majetok 1 763 €, zásoby 18 158 €, pohľadávky 20 325 €, finančné účty 9 137 €. 2023: dlhodobý majetok 1 429 €, zásoby 22 390 €, pohľadávky 14 345 €, finančné účty 6 445 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −28 223 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 52 404 €. 2020: vlastné imanie 41 592 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 20 811 €. 2021: vlastné imanie 45 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 289 €. 2022: vlastné imanie 26 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 496 €. 2023: vlastné imanie 18 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 922 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −28 223 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 52 404 €. 2020: vlastné imanie 41 592 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 20 811 €. 2021: vlastné imanie 45 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 289 €. 2022: vlastné imanie 26 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 496 €. 2023: vlastné imanie 18 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 922 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −28 223 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 52 404 €. 2020: vlastné imanie 41 592 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 20 811 €. 2021: vlastné imanie 45 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 289 €. 2022: vlastné imanie 26 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 496 €. 2023: vlastné imanie 18 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 922 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000007980020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000007980020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 798 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000007980020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,4 tis.76,2 tis.90,3 tis.114,5 tis.119,1 tis.
Výsledok hospodárenia−21,8 tis.−2 tis.4,4 tis.−19,1 tis.−8,2 tis.
Aktíva24,2 tis.62,5 tis.61,3 tis.49,4 tis.44,6 tis.
Vlastné imanie−28,2 tis.41,6 tis.46 tis.26,9 tis.18,7 tis.
Daň z príjmu0079800
Zadlženosť216,6 %33,4 %25,0 %45,6 %58,1 %

aj 09/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
119,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,2 tis.
Aktíva
44,6 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,1 %

2022

Tržby
114,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,1 tis.
Aktíva
49,4 tis.
Vlastné imanie
26,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
45,6 %

2021

Tržby
90,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
61,3 tis.
Vlastné imanie
46 tis.
Daň z príjmu
798
Zadlženosť
25,0 %

2020

Tržby
76,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
62,5 tis.
Vlastné imanie
41,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
33,4 %

2019

Tržby
47,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,8 tis.
Aktíva
24,2 tis.
Vlastné imanie
−28,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
216,6 %

aj 09/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API