prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

EMPE Tech s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51914832aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
261 570 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EMPE Tech s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51914832
daňové identifikačné číslo
2120840777
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120840777
Sídlo
78, 08241 Žipov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36991/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9692535
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby19. 09. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 09. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 09. 2018—
Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov19. 09. 2018—
Stavebné cenárstvo19. 09. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 09. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 09. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 09. 2018—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky19. 09. 2018—
Kuriérske služby19. 09. 2018—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom19. 09. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 09. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 09. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 09. 2018—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 09. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení19. 09. 2018—
Čistiace a upratovacie služby19. 09. 2018—
Reklamné a marketingové služby19. 09. 2018—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť19. 09. 2018—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu19. 09. 2018—
Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov19. 09. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120840777: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120840777: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120840777IČ DPH SK2120840777Obdobia daňových registráciíDIČ 2120840777: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120840777: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120840777IČ DPH SK2120840777Obdobia daňových registráciíDIČ 2120840777: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120840777: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120840777IČ DPH SK2120840777
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212084077711. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019
daňové identifikačné číslo212084077710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 889 € a znížila tržby o ▼37 % na 261,6 tisíc eur.

Tržby

261 570 €

▼ 37,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 889 €

▼ 280,3 %

Aktíva

96 333 €

▼ 37,3 %

Vlastné imanie

13 084 €

▼ 22,9 %

Zadlženosť

86,4 %

Hrubá marža

−1,1 %

Čistá marža

−1,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 381 736 €. 2022: tržby 264 552 €. 2023: tržby 291 893 €. 2024: tržby 415 087 €. 2025: tržby 261 570 €.500 tis.250 tis.0381,7 tis.264,6 tis.291,9 tis.415,1 tis.261,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 381 736 €. 2022: tržby 264 552 €. 2023: tržby 291 893 €. 2024: tržby 415 087 €. 2025: tržby 261 570 €.500 tis.250 tis.0381,7 tis.264,6 tis.291,9 tis.415,1 tis.261,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 381 736 €. 2022: tržby 264 552 €. 2023: tržby 291 893 €. 2024: tržby 415 087 €. 2025: tržby 261 570 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 151 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 185 €. 2023: výsledok hospodárenia −151 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 889 €.10 tis.0−5 tis.+7,2 tis.−1,2 tis.−151+2,2 tis.−3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 151 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 185 €. 2023: výsledok hospodárenia −151 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 889 €.10 tis.0−5 tis.+7,2 tis.−1,2 tis.−151+2,2 tis.−3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 151 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 185 €. 2023: výsledok hospodárenia −151 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 889 €.10 tis.0−5 tis.−151202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 99 185 €, vlastné imanie 15 363 €. 2022: aktíva 179 174 €, vlastné imanie 14 178 €. 2023: aktíva 132 455 €, vlastné imanie 14 027 €. 2024: aktíva 153 741 €, vlastné imanie 16 974 €. 2025: aktíva 96 333 €, vlastné imanie 13 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 99 185 €, vlastné imanie 15 363 €. 2022: aktíva 179 174 €, vlastné imanie 14 178 €. 2023: aktíva 132 455 €, vlastné imanie 14 027 €. 2024: aktíva 153 741 €, vlastné imanie 16 974 €. 2025: aktíva 96 333 €, vlastné imanie 13 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 99 185 €, vlastné imanie 15 363 €. 2022: aktíva 179 174 €, vlastné imanie 14 178 €. 2023: aktíva 132 455 €, vlastné imanie 14 027 €. 2024: aktíva 153 741 €, vlastné imanie 16 974 €. 2025: aktíva 96 333 €, vlastné imanie 13 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 235 €, zásoby 57 101 €, pohľadávky 15 745 €, finančné účty 18 104 €. 2022: dlhodobý majetok 55 478 €, zásoby 72 390 €, pohľadávky 45 401 €, finančné účty 5 905 €. 2023: dlhodobý majetok 42 882 €, zásoby 74 816 €, pohľadávky 4 329 €, finančné účty 10 428 €. 2024: dlhodobý majetok 94 339 €, zásoby 26 756 €, pohľadávky 29 299 €, finančné účty 3 347 €. 2025: dlhodobý majetok 84 075 €, zásoby 5 017 €, pohľadávky 7 520 €, finančné účty −279 €.200 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 235 €, zásoby 57 101 €, pohľadávky 15 745 €, finančné účty 18 104 €. 2022: dlhodobý majetok 55 478 €, zásoby 72 390 €, pohľadávky 45 401 €, finančné účty 5 905 €. 2023: dlhodobý majetok 42 882 €, zásoby 74 816 €, pohľadávky 4 329 €, finančné účty 10 428 €. 2024: dlhodobý majetok 94 339 €, zásoby 26 756 €, pohľadávky 29 299 €, finančné účty 3 347 €. 2025: dlhodobý majetok 84 075 €, zásoby 5 017 €, pohľadávky 7 520 €, finančné účty −279 €.200 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 235 €, zásoby 57 101 €, pohľadávky 15 745 €, finančné účty 18 104 €. 2022: dlhodobý majetok 55 478 €, zásoby 72 390 €, pohľadávky 45 401 €, finančné účty 5 905 €. 2023: dlhodobý majetok 42 882 €, zásoby 74 816 €, pohľadávky 4 329 €, finančné účty 10 428 €. 2024: dlhodobý majetok 94 339 €, zásoby 26 756 €, pohľadávky 29 299 €, finančné účty 3 347 €. 2025: dlhodobý majetok 84 075 €, zásoby 5 017 €, pohľadávky 7 520 €, finančné účty −279 €.200 tis.0−50020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 363 €, dlhodobé záväzky 63 051 €, krátkodobé záväzky 20 771 €. 2022: vlastné imanie 14 178 €, dlhodobé záväzky 71 635 €, krátkodobé záväzky 93 361 €. 2023: vlastné imanie 14 027 €, dlhodobé záväzky 52 737 €, krátkodobé záväzky 65 691 €. 2024: vlastné imanie 16 974 €, dlhodobé záväzky 88 793 €, krátkodobé záväzky 47 974 €. 2025: vlastné imanie 13 084 €, dlhodobé záväzky 60 048 €, krátkodobé záväzky 23 201 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 363 €, dlhodobé záväzky 63 051 €, krátkodobé záväzky 20 771 €. 2022: vlastné imanie 14 178 €, dlhodobé záväzky 71 635 €, krátkodobé záväzky 93 361 €. 2023: vlastné imanie 14 027 €, dlhodobé záväzky 52 737 €, krátkodobé záväzky 65 691 €. 2024: vlastné imanie 16 974 €, dlhodobé záväzky 88 793 €, krátkodobé záväzky 47 974 €. 2025: vlastné imanie 13 084 €, dlhodobé záväzky 60 048 €, krátkodobé záväzky 23 201 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 363 €, dlhodobé záväzky 63 051 €, krátkodobé záväzky 20 771 €. 2022: vlastné imanie 14 178 €, dlhodobé záväzky 71 635 €, krátkodobé záväzky 93 361 €. 2023: vlastné imanie 14 027 €, dlhodobé záväzky 52 737 €, krátkodobé záväzky 65 691 €. 2024: vlastné imanie 16 974 €, dlhodobé záväzky 88 793 €, krátkodobé záväzky 47 974 €. 2025: vlastné imanie 13 084 €, dlhodobé záväzky 60 048 €, krátkodobé záväzky 23 201 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 645 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 2 406 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 002 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.1,9 tis.2,4 tis.01 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 645 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 2 406 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 002 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.1,9 tis.2,4 tis.01 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 645 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 2 406 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 002 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby381,7 tis.264,6 tis.291,9 tis.415,1 tis.261,6 tis.
Výsledok hospodárenia7,2 tis.−1,2 tis.−1512,2 tis.−3,9 tis.
Aktíva99,2 tis.179,2 tis.132,5 tis.153,7 tis.96,3 tis.
Vlastné imanie15,4 tis.14,2 tis.14 tis.17 tis.13,1 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.1,9 tis.2,4 tis.01 tis.
Zadlženosť84,5 %92,1 %89,4 %89,0 %86,4 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
261,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
96,3 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
86,4 %

2024

Tržby
415,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
153,7 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,0 %

2023

Tržby
291,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−151
Aktíva
132,5 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
89,4 %

2022

Tržby
264,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
179,2 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
92,1 %

2021

Tržby
381,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
99,2 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
84,5 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API