prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

M+S TRADING GROUP s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51914212aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
73 373 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M+S TRADING GROUP s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51914212
daňové identifikačné číslo
2120838280
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 09. 2018
V registri
8 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 46513/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9690026
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby14. 09. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 09. 2018—
Vedenie účtovníctva14. 09. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 09. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky14. 09. 2018—
Administratívne služby14. 09. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120838280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120838280Obdobia daňových registráciíDIČ 2120838280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120838280Obdobia daňových registráciíDIČ 2120838280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120838280
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212083828010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲85 % na 610 € a zvýšila tržby o ▲301 % na 73,4 tisíc eur.

Tržby

73 373 €

▲ 301,0 %

Výsledok hospodárenia

610 €

▲ 84,8 %

Aktíva

156 299 €

▲ 190,6 %

Vlastné imanie

5 939 €

▲ 11,4 %

Zadlženosť

96,2 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 18 299 €. 2020: tržby 73 373 €.100 tis.50 tis.018,3 tis.73,4 tis.201820192020Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 18 299 €. 2020: tržby 73 373 €.100 tis.50 tis.018,3 tis.73,4 tis.201820192020Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 18 299 €. 2020: tržby 73 373 €.100 tis.50 tis.018,3 tis.73,4 tis.201820192020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 330 €. 2020: výsledok hospodárenia 610 €.1 tis.5000+330+610201820192020Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 330 €. 2020: výsledok hospodárenia 610 €.1 tis.5000+330+610201820192020Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 330 €. 2020: výsledok hospodárenia 610 €.1 tis.5000+330+610201820192020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 53 782 €, vlastné imanie 5 330 €. 2020: aktíva 156 299 €, vlastné imanie 5 939 €.200 tis.100 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 53 782 €, vlastné imanie 5 330 €. 2020: aktíva 156 299 €, vlastné imanie 5 939 €.200 tis.100 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 53 782 €, vlastné imanie 5 330 €. 2020: aktíva 156 299 €, vlastné imanie 5 939 €.200 tis.100 tis.0201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 530 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 517 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 087 €, finančné účty 1 212 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 530 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 517 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 087 €, finančné účty 1 212 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 530 €, pohľadávky 50 735 €, finančné účty 517 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 087 €, finančné účty 1 212 €.200 tis.100 tis.0201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 330 €, dlhodobé záväzky 33 644 €, krátkodobé záväzky 14 808 €. 2020: vlastné imanie 5 939 €, dlhodobé záväzky 57 378 €, krátkodobé záväzky 92 982 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 330 €, dlhodobé záväzky 33 644 €, krátkodobé záväzky 14 808 €. 2020: vlastné imanie 5 939 €, dlhodobé záväzky 57 378 €, krátkodobé záväzky 92 982 €.200 tis.100 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 5 330 €, dlhodobé záväzky 33 644 €, krátkodobé záväzky 14 808 €. 2020: vlastné imanie 5 939 €, dlhodobé záväzky 57 378 €, krátkodobé záväzky 92 982 €.200 tis.100 tis.0201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 107 €.2001000102107201820192020Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 107 €.2001000102107201820192020Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 107 €.2001000102107201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—18,3 tis.73,4 tis.
Výsledok hospodárenia—330610
Aktíva5 tis.53,8 tis.156,3 tis.
Vlastné imanie5 tis.5,3 tis.5,9 tis.
Daň z príjmu—102107
Zadlženosť0,0 %90,1 %96,2 %

2020

Tržby
73,4 tis.
Výsledok hospodárenia
610
Aktíva
156,3 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
107
Zadlženosť
96,2 %

2019

Tržby
18,3 tis.
Výsledok hospodárenia
330
Aktíva
53,8 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
102
Zadlženosť
90,1 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API