Súhrn
- Vznik
- 23. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 18. 09. 2026
- Tržby
- 37 030 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Projektová kancelária ING. PETER TRIZNA & PARTNERS, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51907852
- daňové identifikačné číslo
- 2120840557
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bobrovec 564, 03221 Bobrovec, Slovenská republika
- Územie
- Bobrovecokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 08. 2018
- V registri
- 8 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70701/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9675176
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť | 23. 08. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 08. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 23. 08. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 08. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 23. 08. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 08. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 23. 08. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 08. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 08. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 08. 2018 | — |
| Administratívne služby | 23. 08. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 08. 2018 | — |
| Služby požičovní | 23. 08. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 08. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 23. 08. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 23. 08. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120840557 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 18. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 18. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼54 % na 4 427 € a znížila tržby o ▼26 % na 37 tisíc eur.
Tržby
37 030 €
▼ 25,5 %Výsledok hospodárenia
4 427 €
▼ 54,0 %Aktíva
176 876 €
▲ 24,1 %Vlastné imanie
25 251 €
▲ 21,3 %Zadlženosť
85,7 %
Hrubá marža
16,1 %
Čistá marža
12,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,6 tis. | 24,1 tis. | 26,7 tis. | 49,7 tis. | 37 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 269 | 2,5 tis. | 4,1 tis. | 9,6 tis. | 4,4 tis. |
| Aktíva | 58,4 tis. | 74,9 tis. | 93,6 tis. | 142,5 tis. | 176,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,6 tis. | 7,1 tis. | 11,2 tis. | 20,8 tis. | 25,3 tis. |
| Daň z príjmu | 201 | 70 | 0 | 609 | 1,5 tis. |
| Zadlženosť | 92,1 % | 90,5 % | 88,0 % | 85,4 % | 85,7 % |
2025
- Tržby
- 37 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 176,9 tis.
- Vlastné imanie
- 25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 85,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 49,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,6 tis.
- Aktíva
- 142,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,8 tis.
- Daň z príjmu
- 609
- Zadlženosť
- 85,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 26,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 93,6 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 24,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 74,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 70
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 21,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 269
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 201
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.