prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

WATER TECHNOLOGY, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51895081aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
920 286 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
WATER TECHNOLOGY, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51895081
daňové identifikačné číslo
2120823584
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120823584
Sídlo
Nádražná 1849/39, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 08. 2018
V registri
8 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 130784/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9673369
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 08. 2018—
Čistiace a upratovacie služby18. 08. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave18. 08. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 08. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 08. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 08. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby18. 08. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky18. 08. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 08. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 08. 2018—
Administratívne služby18. 08. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve18. 08. 2018—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo16. 11. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 18. 07. 2023
Oprávnená osoba
PEAK&PEN advokátska kancelária s. r. o. · od 12. 09. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120823584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120823584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120823584IČ DPH SK2120823584Obdobia daňových registráciíDIČ 2120823584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120823584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120823584IČ DPH SK2120823584Obdobia daňových registráciíDIČ 2120823584: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120823584: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120823584IČ DPH SK2120823584
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212082358411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 09. 2018
daňové identifikačné číslo212082358410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 12 833 € a zvýšila tržby o ▲131 % na 920,3 tisíc eur.

Tržby

920 286 €

▲ 131,1 %

Výsledok hospodárenia

12 833 €

▲ 122,3 %

Aktíva

438 071 €

▲ 0,8 %

Vlastné imanie

22 811 €

▲ 128,6 %

Zadlženosť

94,8 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 393 106 €. 2022: tržby 695 978 €. 2023: tržby 1 119 148 €. 2024: tržby 398 204 €. 2025: tržby 920 286 €.2 mil.1 mil.0393,1 tis.696 tis.1,12 mil.398,2 tis.920,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 393 106 €. 2022: tržby 695 978 €. 2023: tržby 1 119 148 €. 2024: tržby 398 204 €. 2025: tržby 920 286 €.2 mil.1 mil.0393,1 tis.696 tis.1,12 mil.398,2 tis.920,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 393 106 €. 2022: tržby 695 978 €. 2023: tržby 1 119 148 €. 2024: tržby 398 204 €. 2025: tržby 920 286 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 373 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 645 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 833 €.50 tis.0−100 tis.+5,4 tis.+2,6 tis.+40,3 tis.−57,4 tis.+12,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 373 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 645 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 833 €.50 tis.0−100 tis.+5,4 tis.+2,6 tis.+40,3 tis.−57,4 tis.+12,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 373 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 645 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 833 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 359 942 €, vlastné imanie 24 471 €. 2022: aktíva 372 173 €, vlastné imanie 27 116 €. 2023: aktíva 471 961 €, vlastné imanie 67 416 €. 2024: aktíva 434 580 €, vlastné imanie 9 979 €. 2025: aktíva 438 071 €, vlastné imanie 22 811 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 359 942 €, vlastné imanie 24 471 €. 2022: aktíva 372 173 €, vlastné imanie 27 116 €. 2023: aktíva 471 961 €, vlastné imanie 67 416 €. 2024: aktíva 434 580 €, vlastné imanie 9 979 €. 2025: aktíva 438 071 €, vlastné imanie 22 811 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 359 942 €, vlastné imanie 24 471 €. 2022: aktíva 372 173 €, vlastné imanie 27 116 €. 2023: aktíva 471 961 €, vlastné imanie 67 416 €. 2024: aktíva 434 580 €, vlastné imanie 9 979 €. 2025: aktíva 438 071 €, vlastné imanie 22 811 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 825 €, zásoby 217 883 €, pohľadávky 110 267 €, finančné účty 19 967 €. 2022: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 167 642 €, pohľadávky 187 959 €, finančné účty 8 484 €. 2023: dlhodobý majetok 19 122 €, zásoby 30 665 €, pohľadávky 414 429 €, finančné účty 7 745 €. 2024: dlhodobý majetok 14 718 €, zásoby 174 643 €, pohľadávky 196 817 €, finančné účty 48 402 €. 2025: dlhodobý majetok 8 475 €, zásoby 154 583 €, pohľadávky 166 960 €, finančné účty 108 053 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 825 €, zásoby 217 883 €, pohľadávky 110 267 €, finančné účty 19 967 €. 2022: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 167 642 €, pohľadávky 187 959 €, finančné účty 8 484 €. 2023: dlhodobý majetok 19 122 €, zásoby 30 665 €, pohľadávky 414 429 €, finančné účty 7 745 €. 2024: dlhodobý majetok 14 718 €, zásoby 174 643 €, pohľadávky 196 817 €, finančné účty 48 402 €. 2025: dlhodobý majetok 8 475 €, zásoby 154 583 €, pohľadávky 166 960 €, finančné účty 108 053 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 825 €, zásoby 217 883 €, pohľadávky 110 267 €, finančné účty 19 967 €. 2022: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 167 642 €, pohľadávky 187 959 €, finančné účty 8 484 €. 2023: dlhodobý majetok 19 122 €, zásoby 30 665 €, pohľadávky 414 429 €, finančné účty 7 745 €. 2024: dlhodobý majetok 14 718 €, zásoby 174 643 €, pohľadávky 196 817 €, finančné účty 48 402 €. 2025: dlhodobý majetok 8 475 €, zásoby 154 583 €, pohľadávky 166 960 €, finančné účty 108 053 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 471 €. 2022: vlastné imanie 27 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 057 €. 2023: vlastné imanie 67 416 €, dlhodobé záväzky 9 019 €, krátkodobé záväzky 395 526 €. 2024: vlastné imanie 9 979 €, dlhodobé záväzky 6 236 €, krátkodobé záväzky 418 365 €. 2025: vlastné imanie 22 811 €, dlhodobé záväzky 74 395 €, krátkodobé záväzky 340 865 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 471 €. 2022: vlastné imanie 27 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 057 €. 2023: vlastné imanie 67 416 €, dlhodobé záväzky 9 019 €, krátkodobé záväzky 395 526 €. 2024: vlastné imanie 9 979 €, dlhodobé záväzky 6 236 €, krátkodobé záväzky 418 365 €. 2025: vlastné imanie 22 811 €, dlhodobé záväzky 74 395 €, krátkodobé záväzky 340 865 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 471 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 471 €. 2022: vlastné imanie 27 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 057 €. 2023: vlastné imanie 67 416 €, dlhodobé záväzky 9 019 €, krátkodobé záväzky 395 526 €. 2024: vlastné imanie 9 979 €, dlhodobé záväzky 6 236 €, krátkodobé záväzky 418 365 €. 2025: vlastné imanie 22 811 €, dlhodobé záväzky 74 395 €, krátkodobé záväzky 340 865 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 248 €. 2022: daň z príjmu 1 349 €. 2023: daň z príjmu 14 845 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 847 €.20 tis.10 tis.02,2 tis.1,3 tis.14,8 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 248 €. 2022: daň z príjmu 1 349 €. 2023: daň z príjmu 14 845 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 847 €.20 tis.10 tis.02,2 tis.1,3 tis.14,8 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 248 €. 2022: daň z príjmu 1 349 €. 2023: daň z príjmu 14 845 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 847 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby393,1 tis.696 tis.1,12 mil.398,2 tis.920,3 tis.
Výsledok hospodárenia5,4 tis.2,6 tis.40,3 tis.−57,4 tis.12,8 tis.
Aktíva359,9 tis.372,2 tis.472 tis.434,6 tis.438,1 tis.
Vlastné imanie24,5 tis.27,1 tis.67,4 tis.10 tis.22,8 tis.
Daň z príjmu2,2 tis.1,3 tis.14,8 tis.1,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť93,2 %92,7 %85,7 %97,7 %94,8 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
920,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12,8 tis.
Aktíva
438,1 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
94,8 %

2024

Tržby
398,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−57,4 tis.
Aktíva
434,6 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
97,7 %

2023

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
40,3 tis.
Aktíva
472 tis.
Vlastné imanie
67,4 tis.
Daň z príjmu
14,8 tis.
Zadlženosť
85,7 %

2022

Tržby
696 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
372,2 tis.
Vlastné imanie
27,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2021

Tržby
393,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
359,9 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
93,2 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API