Súhrn
- Vznik
- 23. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 447 355 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MIVE Gift s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51890364
- daňové identifikačné číslo
- 2120842493
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120842493
- Sídlo
- Ondavská 450/17, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 08. 2018
- V registri
- 8 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 67668/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9675899
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 08. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 08. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spolocˇenských podujatí | 23. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 23. 08. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 08. 2018 | — |
| Uskutocˇnˇovanie stavieb a ich zmien | 23. 08. 2018 | — |
| Cˇistiace a upratovacie služby | 23. 08. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné cˇinnosti v doprave | 23. 08. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 08. 2018 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 08. 04. 2025 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 04. 2025 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 08. 04. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120842493 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2120842493 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 12 122 € a zvýšila tržby o ▲20 207 % na 447,4 tisíc eur.
Tržby
447 355 €
▲ 20 206,6 %Výsledok hospodárenia
12 122 €
▲ 724,8 %Aktíva
246 514 €
▲ 57,5 %Vlastné imanie
19 434 €
▲ 261,8 %Zadlženosť
92,1 %
Hrubá marža
3,3 %
Čistá marža
2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. | 32,8 tis. | 67,4 tis. | 2,2 tis. | 447,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −437 | 2,2 tis. | 29 | −1,9 tis. | 12,1 tis. |
| Aktíva | 9,3 tis. | 11,5 tis. | 8,5 tis. | 156,5 tis. | 246,5 tis. |
| Vlastné imanie | 3 tis. | 7,3 tis. | 7,3 tis. | 5,4 tis. | 19,4 tis. |
| Daň z príjmu | 12 | 91 | 8 | 340 | 2,6 tis. |
| Zadlženosť | 67,6 % | 36,6 % | 14,0 % | 96,6 % | 92,1 % |
aj 08/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 447,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,1 tis.
- Aktíva
- 246,5 tis.
- Vlastné imanie
- 19,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 156,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 96,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 67,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29
- Aktíva
- 8,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 8
- Zadlženosť
- 14,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 32,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 11,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 91
- Zadlženosť
- 36,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −437
- Aktíva
- 9,3 tis.
- Vlastné imanie
- 3 tis.
- Daň z príjmu
- 12
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.