prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

ILO trade s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51882418aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
682 647 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ILO trade s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51882418
daňové identifikačné číslo
2120826301
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 08. 2018
V registri
8 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 49325/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9674171
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 08. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve21. 08. 2018—
Poskytovanie služieb v rybárstve21. 08. 2018—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava21. 08. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov21. 08. 2018—
Výroba nápojov21. 08. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním21. 08. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 08. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 08. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 08. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 08. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 08. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 08. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 08. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 08. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 08. 2018—
Sťahovacie služby21. 08. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 08. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 08. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy21. 08. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach21. 08. 2018—
Faktoring a forfaiting21. 08. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 08. 2018—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností21. 08. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 08. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 08. 2018—
Vedenie účtovníctva20. 06. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí20. 06. 2023—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy20. 06. 2023—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 06. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120826301: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120826301Obdobia daňových registráciíDIČ 2120826301: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120826301Obdobia daňových registráciíDIČ 2120826301: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120826301
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212082630110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 3 736 € a zvýšila tržby z nuly na 682,6 tisíc eur.

Tržby

682 647 €

Výsledok hospodárenia

3 736 €

▲ 329,5 %

Aktíva

257 683 €

▲ 903,0 %

Vlastné imanie

30 989 €

▲ 20,6 %

Zadlženosť

88,0 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 41 130 €. 2020: tržby 68 366 €. 2021: tržby 72 316 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 682 647 €.1 mil.500 tis.041,1 tis.68,4 tis.72,3 tis.0682,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 41 130 €. 2020: tržby 68 366 €. 2021: tržby 72 316 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 682 647 €.1 mil.500 tis.041,1 tis.68,4 tis.72,3 tis.0682,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 41 130 €. 2020: tržby 68 366 €. 2021: tržby 72 316 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 682 647 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 €. 2020: výsledok hospodárenia 21 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 628 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 736 €.25 tis.0−2 tis.+29+21,9 tis.+1,4 tis.−1,6 tis.+3,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 €. 2020: výsledok hospodárenia 21 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 628 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 736 €.25 tis.0−2 tis.+29+21,9 tis.+1,4 tis.−1,6 tis.+3,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 29 €. 2020: výsledok hospodárenia 21 877 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 352 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 628 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 736 €.25 tis.0−2 tis.+29201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 713 €, vlastné imanie 4 091 €. 2020: aktíva 34 464 €, vlastné imanie 25 968 €. 2021: aktíva 27 736 €, vlastné imanie 27 321 €. 2022: aktíva 25 692 €, vlastné imanie 25 692 €. 2023: aktíva 257 683 €, vlastné imanie 30 989 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 713 €, vlastné imanie 4 091 €. 2020: aktíva 34 464 €, vlastné imanie 25 968 €. 2021: aktíva 27 736 €, vlastné imanie 27 321 €. 2022: aktíva 25 692 €, vlastné imanie 25 692 €. 2023: aktíva 257 683 €, vlastné imanie 30 989 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 713 €, vlastné imanie 4 091 €. 2020: aktíva 34 464 €, vlastné imanie 25 968 €. 2021: aktíva 27 736 €, vlastné imanie 27 321 €. 2022: aktíva 25 692 €, vlastné imanie 25 692 €. 2023: aktíva 257 683 €, vlastné imanie 30 989 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 838 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 860 €, finančné účty 27 604 €. 2021: dlhodobý majetok 6 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 634 €, finančné účty 10 482 €. 2022: dlhodobý majetok 5 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 076 €, finančné účty 12 963 €. 2023: dlhodobý majetok 206 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 393 €, finančné účty 4 109 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 838 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 860 €, finančné účty 27 604 €. 2021: dlhodobý majetok 6 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 634 €, finančné účty 10 482 €. 2022: dlhodobý majetok 5 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 076 €, finančné účty 12 963 €. 2023: dlhodobý majetok 206 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 393 €, finančné účty 4 109 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 3 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 838 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 860 €, finančné účty 27 604 €. 2021: dlhodobý majetok 6 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 634 €, finančné účty 10 482 €. 2022: dlhodobý majetok 5 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 076 €, finančné účty 12 963 €. 2023: dlhodobý majetok 206 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 393 €, finančné účty 4 109 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 091 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 10 582 €. 2020: vlastné imanie 25 968 €, dlhodobé záväzky 710 €, krátkodobé záväzky 7 786 €. 2021: vlastné imanie 27 321 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 357 €. 2022: vlastné imanie 25 692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 30 989 €, dlhodobé záväzky −1 562 €, krátkodobé záväzky 228 256 €.500 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 091 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 10 582 €. 2020: vlastné imanie 25 968 €, dlhodobé záväzky 710 €, krátkodobé záväzky 7 786 €. 2021: vlastné imanie 27 321 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 357 €. 2022: vlastné imanie 25 692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 30 989 €, dlhodobé záväzky −1 562 €, krátkodobé záväzky 228 256 €.500 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 091 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 10 582 €. 2020: vlastné imanie 25 968 €, dlhodobé záväzky 710 €, krátkodobé záväzky 7 786 €. 2021: vlastné imanie 27 321 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 357 €. 2022: vlastné imanie 25 692 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 30 989 €, dlhodobé záväzky −1 562 €, krátkodobé záväzky 228 256 €.500 tis.0−2 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 127 €. 2020: daň z príjmu 3 988 €. 2021: daň z príjmu 237 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01274 tis.2370020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 127 €. 2020: daň z príjmu 3 988 €. 2021: daň z príjmu 237 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01274 tis.2370020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 127 €. 2020: daň z príjmu 3 988 €. 2021: daň z príjmu 237 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01272370201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby41,1 tis.68,4 tis.72,3 tis.0682,6 tis.
Výsledok hospodárenia2921,9 tis.1,4 tis.−1,6 tis.3,7 tis.
Aktíva14,7 tis.34,5 tis.27,7 tis.25,7 tis.257,7 tis.
Vlastné imanie4,1 tis.26 tis.27,3 tis.25,7 tis.31 tis.
Daň z príjmu1274 tis.23700
Zadlženosť72,2 %24,7 %1,5 %0,0 %88,0 %

2023

Tržby
682,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
257,7 tis.
Vlastné imanie
31 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
25,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
72,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
27,7 tis.
Vlastné imanie
27,3 tis.
Daň z príjmu
237
Zadlženosť
1,5 %

2020

Tržby
68,4 tis.
Výsledok hospodárenia
21,9 tis.
Aktíva
34,5 tis.
Vlastné imanie
26 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
24,7 %

2019

Tržby
41,1 tis.
Výsledok hospodárenia
29
Aktíva
14,7 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
127
Zadlženosť
72,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API