prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DORTMONT locksmith & mounting service s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51881365zaniknutý 20. 03. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 08. 20185 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
867 077 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DORTMONT locksmith & mounting service s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51881365
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 2271/168, 077 01 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 08. 2018
Zánik
20. 03. 2024
V registri
5 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 20. 03. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44462/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9666643

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼8 % na 3 974 € a zvýšila tržby o ▲57 % na 867,1 tisíc eur.

Tržby

867 077 €

▲ 57,3 %

Výsledok hospodárenia

3 974 €

▼ 8,4 %

Aktíva

94 642 €

▲ 55,2 %

Vlastné imanie

12 602 €

▲ 55,0 %

Zadlženosť

86,7 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 165 098 €. 2019: tržby 296 226 €. 2020: tržby 181 694 €. 2021: tržby 551 192 €. 2022: tržby 867 077 €.1 mil.500 tis.0165,1 tis.296,2 tis.181,7 tis.551,2 tis.867,1 tis.08/2018 — 12/20182019202020212022Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 165 098 €. 2019: tržby 296 226 €. 2020: tržby 181 694 €. 2021: tržby 551 192 €. 2022: tržby 867 077 €.1 mil.500 tis.0165,1 tis.181,7 tis.867,1 tis.08/2018 — 12/201820202022Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 165 098 €. 2019: tržby 296 226 €. 2020: tržby 181 694 €. 2021: tržby 551 192 €. 2022: tržby 867 077 €.1 mil.500 tis.020192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 1 777 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 206 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 120 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 340 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 974 €.20 tis.0−10 tis.+1,8 tis.+10,2 tis.−9,1 tis.+4,3 tis.+4 tis.08/2018 — 12/20182019202020212022Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 1 777 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 206 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 120 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 340 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 974 €.20 tis.0−10 tis.+1,8 tis.−9,1 tis.+4 tis.08/2018 — 12/201820202022Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 1 777 €. 2019: výsledok hospodárenia 10 206 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 120 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 340 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 974 €.20 tis.0−10 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 28 287 €, vlastné imanie 6 777 €. 2019: aktíva 126 037 €, vlastné imanie 16 983 €. 2020: aktíva 55 896 €, vlastné imanie 7 862 €. 2021: aktíva 60 970 €, vlastné imanie 8 128 €. 2022: aktíva 94 642 €, vlastné imanie 12 602 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 28 287 €, vlastné imanie 6 777 €. 2019: aktíva 126 037 €, vlastné imanie 16 983 €. 2020: aktíva 55 896 €, vlastné imanie 7 862 €. 2021: aktíva 60 970 €, vlastné imanie 8 128 €. 2022: aktíva 94 642 €, vlastné imanie 12 602 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/201820202022Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 28 287 €, vlastné imanie 6 777 €. 2019: aktíva 126 037 €, vlastné imanie 16 983 €. 2020: aktíva 55 896 €, vlastné imanie 7 862 €. 2021: aktíva 60 970 €, vlastné imanie 8 128 €. 2022: aktíva 94 642 €, vlastné imanie 12 602 €.200 tis.100 tis.020192022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 879 €, finančné účty 25 408 €. 2019: dlhodobý majetok 6 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 301 €, finančné účty 115 138 €. 2020: dlhodobý majetok 9 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 535 €, finančné účty 395 €. 2021: dlhodobý majetok 10 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 418 €, finančné účty 889 €. 2022: dlhodobý majetok 15 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 413 €, finančné účty 41 854 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 879 €, finančné účty 25 408 €. 2019: dlhodobý majetok 6 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 301 €, finančné účty 115 138 €. 2020: dlhodobý majetok 9 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 535 €, finančné účty 395 €. 2021: dlhodobý majetok 10 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 418 €, finančné účty 889 €. 2022: dlhodobý majetok 15 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 413 €, finančné účty 41 854 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/201820202022Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 879 €, finančné účty 25 408 €. 2019: dlhodobý majetok 6 598 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 301 €, finančné účty 115 138 €. 2020: dlhodobý majetok 9 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 535 €, finančné účty 395 €. 2021: dlhodobý majetok 10 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 418 €, finančné účty 889 €. 2022: dlhodobý majetok 15 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 413 €, finančné účty 41 854 €.200 tis.100 tis.020192022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 6 777 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 21 448 €. 2019: vlastné imanie 16 983 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 108 864 €. 2020: vlastné imanie 7 862 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 47 787 €. 2021: vlastné imanie 8 128 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 52 398 €. 2022: vlastné imanie 12 602 €, dlhodobé záväzky 696 €, krátkodobé záväzky 81 344 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 6 777 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 21 448 €. 2019: vlastné imanie 16 983 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 108 864 €. 2020: vlastné imanie 7 862 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 47 787 €. 2021: vlastné imanie 8 128 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 52 398 €. 2022: vlastné imanie 12 602 €, dlhodobé záväzky 696 €, krátkodobé záväzky 81 344 €.200 tis.100 tis.008/2018 — 12/201820202022Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 6 777 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 21 448 €. 2019: vlastné imanie 16 983 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 108 864 €. 2020: vlastné imanie 7 862 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 47 787 €. 2021: vlastné imanie 8 128 €, dlhodobé záväzky 444 €, krátkodobé záväzky 52 398 €. 2022: vlastné imanie 12 602 €, dlhodobé záväzky 696 €, krátkodobé záväzky 81 344 €.200 tis.100 tis.020192022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 263 €. 2019: daň z príjmu 3 163 €. 2020: daň z príjmu 298 €. 2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 4 058 €.10 tis.5 tis.01,3 tis.3,2 tis.2985,3 tis.4,1 tis.08/2018 — 12/20182019202020212022Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 263 €. 2019: daň z príjmu 3 163 €. 2020: daň z príjmu 298 €. 2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 4 058 €.10 tis.5 tis.01,3 tis.2984,1 tis.08/2018 — 12/201820202022Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 263 €. 2019: daň z príjmu 3 163 €. 2020: daň z príjmu 298 €. 2021: daň z príjmu 5 308 €. 2022: daň z príjmu 4 058 €.10 tis.5 tis.020192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby165,1 tis.296,2 tis.181,7 tis.551,2 tis.867,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,8 tis.10,2 tis.−9,1 tis.4,3 tis.4 tis.
Aktíva28,3 tis.126 tis.55,9 tis.61 tis.94,6 tis.
Vlastné imanie6,8 tis.17 tis.7,9 tis.8,1 tis.12,6 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.3,2 tis.2985,3 tis.4,1 tis.
Zadlženosť76,0 %86,5 %85,9 %86,7 %86,7 %

2022

Tržby
867,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
94,6 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
86,7 %

2021

Tržby
551,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
61 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
86,7 %

2020

Tržby
181,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
55,9 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
298
Zadlženosť
85,9 %

2019

Tržby
296,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,2 tis.
Aktíva
126 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
86,5 %

08/2018 — 12/2018

Tržby
165,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
28,3 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
76,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API