prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Alfocore s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51880741aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
40 827 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Alfocore s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51880741
daňové identifikačné číslo
2120822737
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 08. 2018
V registri
8 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44521/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9673179
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 08. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 08. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 08. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave18. 08. 2018—
Administratívne služby18. 08. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky18. 08. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120822737: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120822737Obdobia daňových registráciíDIČ 2120822737: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120822737Obdobia daňových registráciíDIČ 2120822737: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120822737
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212082273710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼44 % na 1 136 € a zvýšila tržby o ▲168 % na 40,8 tisíc eur.

Tržby

40 827 €

▲ 168,1 %

Výsledok hospodárenia

1 136 €

▼ 44,1 %

Aktíva

52 955 €

▼ 42,0 %

Vlastné imanie

50 215 €

▲ 2,3 %

Zadlženosť

5,2 %

Hrubá marža

3,3 %

Čistá marža

2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 30 100 €. 2020: tržby 36 424 €. 2021: tržby 70 860 €. 2022: tržby 15 230 €. 2023: tržby 40 827 €.100 tis.50 tis.030,1 tis.36,4 tis.70,9 tis.15,2 tis.40,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 30 100 €. 2020: tržby 36 424 €. 2021: tržby 70 860 €. 2022: tržby 15 230 €. 2023: tržby 40 827 €.100 tis.50 tis.030,1 tis.36,4 tis.70,9 tis.15,2 tis.40,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 30 100 €. 2020: tržby 36 424 €. 2021: tržby 70 860 €. 2022: tržby 15 230 €. 2023: tržby 40 827 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 590 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 780 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 032 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 136 €.5 tis.2,5 tis.0+2,7 tis.+4,6 tis.+1,8 tis.+2 tis.+1,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 590 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 780 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 032 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 136 €.5 tis.2,5 tis.0+2,7 tis.+4,6 tis.+1,8 tis.+2 tis.+1,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 590 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 780 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 032 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 136 €.5 tis.2,5 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 42 095 €, vlastné imanie 40 677 €. 2020: aktíva 49 642 €, vlastné imanie 45 267 €. 2021: aktíva 57 562 €, vlastné imanie 47 047 €. 2022: aktíva 91 249 €, vlastné imanie 49 079 €. 2023: aktíva 52 955 €, vlastné imanie 50 215 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 42 095 €, vlastné imanie 40 677 €. 2020: aktíva 49 642 €, vlastné imanie 45 267 €. 2021: aktíva 57 562 €, vlastné imanie 47 047 €. 2022: aktíva 91 249 €, vlastné imanie 49 079 €. 2023: aktíva 52 955 €, vlastné imanie 50 215 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 42 095 €, vlastné imanie 40 677 €. 2020: aktíva 49 642 €, vlastné imanie 45 267 €. 2021: aktíva 57 562 €, vlastné imanie 47 047 €. 2022: aktíva 91 249 €, vlastné imanie 49 079 €. 2023: aktíva 52 955 €, vlastné imanie 50 215 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 382 €, finančné účty 713 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 630 €, finančné účty 5 012 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 830 €, finančné účty 8 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 404 €, finančné účty 10 845 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 995 €, finančné účty 4 960 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 382 €, finančné účty 713 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 630 €, finančné účty 5 012 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 830 €, finančné účty 8 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 404 €, finančné účty 10 845 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 995 €, finančné účty 4 960 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 382 €, finančné účty 713 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 630 €, finančné účty 5 012 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 830 €, finančné účty 8 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 404 €, finančné účty 10 845 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 995 €, finančné účty 4 960 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 40 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 418 €. 2020: vlastné imanie 45 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 375 €. 2021: vlastné imanie 47 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 515 €. 2022: vlastné imanie 49 079 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 170 €. 2023: vlastné imanie 50 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 740 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 40 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 418 €. 2020: vlastné imanie 45 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 375 €. 2021: vlastné imanie 47 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 515 €. 2022: vlastné imanie 49 079 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 170 €. 2023: vlastné imanie 50 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 740 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 40 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 418 €. 2020: vlastné imanie 45 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 375 €. 2021: vlastné imanie 47 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 515 €. 2022: vlastné imanie 49 079 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 170 €. 2023: vlastné imanie 50 215 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 740 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 709 €. 2020: daň z príjmu 810 €. 2021: daň z príjmu 473 €. 2022: daň z príjmu 359 €. 2023: daň z príjmu 201 €.1 tis.500070981047335920120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 709 €. 2020: daň z príjmu 810 €. 2021: daň z príjmu 473 €. 2022: daň z príjmu 359 €. 2023: daň z príjmu 201 €.1 tis.500070981047335920120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 709 €. 2020: daň z príjmu 810 €. 2021: daň z príjmu 473 €. 2022: daň z príjmu 359 €. 2023: daň z príjmu 201 €.1 tis.500070981047335920120192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,1 tis.36,4 tis.70,9 tis.15,2 tis.40,8 tis.
Výsledok hospodárenia2,7 tis.4,6 tis.1,8 tis.2 tis.1,1 tis.
Aktíva42,1 tis.49,6 tis.57,6 tis.91,2 tis.53 tis.
Vlastné imanie40,7 tis.45,3 tis.47 tis.49,1 tis.50,2 tis.
Daň z príjmu709810473359201
Zadlženosť3,4 %8,8 %18,3 %46,2 %5,2 %

aj 08/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
40,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
53 tis.
Vlastné imanie
50,2 tis.
Daň z príjmu
201
Zadlženosť
5,2 %

2022

Tržby
15,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
91,2 tis.
Vlastné imanie
49,1 tis.
Daň z príjmu
359
Zadlženosť
46,2 %

2021

Tržby
70,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
57,6 tis.
Vlastné imanie
47 tis.
Daň z príjmu
473
Zadlženosť
18,3 %

2020

Tržby
36,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
49,6 tis.
Vlastné imanie
45,3 tis.
Daň z príjmu
810
Zadlženosť
8,8 %

2019

Tržby
30,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
42,1 tis.
Vlastné imanie
40,7 tis.
Daň z príjmu
709
Zadlženosť
3,4 %

aj 08/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API