prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

M.J.A. - mont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51877643aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 20188 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
10 159 €08/2018 — 12/2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M.J.A. - mont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51877643
daňové identifikačné číslo
2120816951
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kopaničná 231/2, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 2018
V registri
8 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34903/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9666876
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 08. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby09. 08. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 08. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 08. 2018—
Čistiace a upratovacie služby09. 08. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 08. 2018—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla09. 08. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120816951: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120816951Obdobia daňových registráciíDIČ 2120816951: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120816951Obdobia daňových registráciíDIČ 2120816951: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120816951
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212081695110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 08/2018 — 12/2018 dosiahla výsledok hospodárenia 7 357 € a dosiahla tržby 10,2 tisíc eur.

Tržby

10 159 €

Výsledok hospodárenia

7 357 €

Aktíva

14 313 €

Vlastné imanie

12 357 €

Zadlženosť

13,7 %

Hrubá marža

91,7 %

Čistá marža

72,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 10 159 €.20 tis.10 tis.010,2 tis.08/2018 — 12/2018Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 10 159 €.20 tis.10 tis.010,2 tis.08/2018 — 12/2018Tržby08/2018 — 12/2018: tržby 10 159 €.20 tis.10 tis.010,2 tis.08/2018 — 12/2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 7 357 €.10 tis.5 tis.0+7,4 tis.08/2018 — 12/2018Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 7 357 €.10 tis.5 tis.0+7,4 tis.08/2018 — 12/2018Výsledok hospodárenia08/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 7 357 €.10 tis.5 tis.0+7,4 tis.08/2018 — 12/2018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 14 313 €, vlastné imanie 12 357 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 14 313 €, vlastné imanie 12 357 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Aktíva a vlastné imanie08/2018 — 12/2018: aktíva 14 313 €, vlastné imanie 12 357 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 490 €, finančné účty 12 823 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 490 €, finančné účty 12 823 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Štruktúra aktív08/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 490 €, finančné účty 12 823 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 12 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 956 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 12 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 956 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018Štruktúra pasív08/2018 — 12/2018: vlastné imanie 12 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 956 €.20 tis.10 tis.008/2018 — 12/2018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 956 €.2 tis.1 tis.02 tis.08/2018 — 12/2018Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 956 €.2 tis.1 tis.02 tis.08/2018 — 12/2018Daň z príjmu08/2018 — 12/2018: daň z príjmu 1 956 €.2 tis.1 tis.02 tis.08/2018 — 12/2018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,2 tis.
Výsledok hospodárenia7,4 tis.
Aktíva14,3 tis.
Vlastné imanie12,4 tis.
Daň z príjmu2 tis.
Zadlženosť13,7 %

08/2018 — 12/2018

Tržby
10,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
13,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API