Súhrn
- Vznik
- 07. 08. 20188 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 39 722 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TurnON s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51847078
- daňové identifikačné číslo
- 2120815873
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120815873
- Sídlo
- Tatranské námestie 4582/1, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 08. 2018
- V registri
- 8 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36801/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9665813
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 08. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 08. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 08. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 08. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 08. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 07. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 07. 08. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 07. 08. 2018 | — |
| Fotografické služby | 07. 08. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 07. 08. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 08. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 08. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 08. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 07. 08. 2018 | — |
| Informačná činnosť | 07. 08. 2018 | — |
| Textilná výroba | 07. 08. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 07. 08. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 07. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 07. 08. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 07. 08. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 07. 08. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 07. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 07. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 07. 08. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 07. 08. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 07. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 07. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 07. 08. 2018 | — |
| Finančný lízing | 07. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 07. 08. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 07. 08. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 08. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 07. 08. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 07. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 07. 08. 2018 | — |
| Administratívne služby | 07. 08. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 08. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120815873 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2120815873 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼65 % na 1 577 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 39,7 tisíc eur.
Tržby
39 722 €
▲ 9,6 %Výsledok hospodárenia
1 577 €
▼ 65,3 %Aktíva
15 793 €
▲ 18,9 %Vlastné imanie
13 092 €
▲ 13,7 %Zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža
4,8 %
Čistá marža
4,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,3 tis. | 13,2 tis. | 27 tis. | 36,2 tis. | 39,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −947 | 174 | 3,3 tis. | 4,5 tis. | 1,6 tis. |
| Aktíva | 4,1 tis. | 5 tis. | 9,8 tis. | 13,3 tis. | 15,8 tis. |
| Vlastné imanie | 3,5 tis. | 3,7 tis. | 7 tis. | 11,5 tis. | 13,1 tis. |
| Daň z príjmu | 66 | 370 | 580 | 826 | 340 |
| Zadlženosť | 13,9 % | 25,8 % | 29,0 % | 13,3 % | 17,1 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 39,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 15,8 tis.
- Vlastné imanie
- 13,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 17,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 36,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 826
- Zadlženosť
- 13,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 27 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 580
- Zadlženosť
- 29,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 174
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 370
- Zadlženosť
- 25,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 10,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −947
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 66
- Zadlženosť
- 13,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.