prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Pecmaniak s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51846276aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
141 847 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pecmaniak s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51846276
daňové identifikačné číslo
2120806919
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120806919
Sídlo
Hlavná 90, 076 51 Pribeník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 07. 2018
V registri
8 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44391/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9656820
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 07. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí25. 07. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 07. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 07. 2018—
Kuriérske služby25. 07. 2018—
Sťahovacie služby25. 07. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru25. 07. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 07. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 07. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 07. 2018—
Finančný lízing25. 07. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 07. 2018—
Administratívne služby25. 07. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 07. 2018—
Keramická výroba15. 03. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu15. 03. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok15. 03. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností15. 03. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 03. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach15. 03. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt15. 03. 2019—
Vedenie účtovníctva15. 03. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 03. 2019—
Dizajnérske činnosti15. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby15. 03. 2019—
Poskytovanie sociálnych služieb15. 03. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 03. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu15. 03. 2019—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne15. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120806919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120806919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120806919IČ DPH SK2120806919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120806919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120806919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120806919IČ DPH SK2120806919Obdobia daňových registráciíDIČ 2120806919: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120806919: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120806919IČ DPH SK2120806919
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212080691911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 02. 2019
daňové identifikačné číslo212080691910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 05. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −58 604 € a znížila tržby o ▼40 % na 141,8 tisíc eur.

Tržby

141 847 €

▼ 40,1 %

Výsledok hospodárenia

−58 604 €

▼ 6 201,5 %

Aktíva

91 568 €

▼ 26,6 %

Vlastné imanie

−21 666 €

▼ 158,7 %

Zadlženosť

123,7 %

Hrubá marža

−40,6 %

Čistá marža

−41,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 93 139 €. 2022: tržby 217 084 €. 2023: tržby 165 618 €. 2024: tržby 236 620 €. 2025: tržby 141 847 €.250 tis.125 tis.093,1 tis.217,1 tis.165,6 tis.236,6 tis.141,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 93 139 €. 2022: tržby 217 084 €. 2023: tržby 165 618 €. 2024: tržby 236 620 €. 2025: tržby 141 847 €.250 tis.125 tis.093,1 tis.217,1 tis.165,6 tis.236,6 tis.141,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 93 139 €. 2022: tržby 217 084 €. 2023: tržby 165 618 €. 2024: tržby 236 620 €. 2025: tržby 141 847 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 983 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 361 €. 2023: výsledok hospodárenia −138 347 €. 2024: výsledok hospodárenia −930 €. 2025: výsledok hospodárenia −58 604 €.5 tis.0−200 tis.+5 tis.−31,4 tis.−138,3 tis.−930−58,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 983 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 361 €. 2023: výsledok hospodárenia −138 347 €. 2024: výsledok hospodárenia −930 €. 2025: výsledok hospodárenia −58 604 €.5 tis.0−200 tis.+5 tis.−58,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 983 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 361 €. 2023: výsledok hospodárenia −138 347 €. 2024: výsledok hospodárenia −930 €. 2025: výsledok hospodárenia −58 604 €.5 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 177 492 €, vlastné imanie 49 496 €. 2022: aktíva 171 264 €, vlastné imanie 18 134 €. 2023: aktíva 99 599 €, vlastné imanie −120 212 €. 2024: aktíva 124 728 €, vlastné imanie 36 938 €. 2025: aktíva 91 568 €, vlastné imanie −21 666 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 177 492 €, vlastné imanie 49 496 €. 2022: aktíva 171 264 €, vlastné imanie 18 134 €. 2023: aktíva 99 599 €, vlastné imanie −120 212 €. 2024: aktíva 124 728 €, vlastné imanie 36 938 €. 2025: aktíva 91 568 €, vlastné imanie −21 666 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 177 492 €, vlastné imanie 49 496 €. 2022: aktíva 171 264 €, vlastné imanie 18 134 €. 2023: aktíva 99 599 €, vlastné imanie −120 212 €. 2024: aktíva 124 728 €, vlastné imanie 36 938 €. 2025: aktíva 91 568 €, vlastné imanie −21 666 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 797 €, zásoby 146 131 €, pohľadávky −4 927 €, finančné účty 22 491 €. 2022: dlhodobý majetok 7 801 €, zásoby 142 093 €, pohľadávky −19 647 €, finančné účty 41 017 €. 2023: dlhodobý majetok 7 469 €, zásoby 108 688 €, pohľadávky −27 538 €, finančné účty 10 980 €. 2024: dlhodobý majetok 3 878 €, zásoby 112 083 €, pohľadávky −39 348 €, finančné účty 48 115 €. 2025: dlhodobý majetok 2 753 €, zásoby 89 038 €, pohľadávky −40 709 €, finančné účty 40 486 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 797 €, zásoby 146 131 €, pohľadávky −4 927 €, finančné účty 22 491 €. 2022: dlhodobý majetok 7 801 €, zásoby 142 093 €, pohľadávky −19 647 €, finančné účty 41 017 €. 2023: dlhodobý majetok 7 469 €, zásoby 108 688 €, pohľadávky −27 538 €, finančné účty 10 980 €. 2024: dlhodobý majetok 3 878 €, zásoby 112 083 €, pohľadávky −39 348 €, finančné účty 48 115 €. 2025: dlhodobý majetok 2 753 €, zásoby 89 038 €, pohľadávky −40 709 €, finančné účty 40 486 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 797 €, zásoby 146 131 €, pohľadávky −4 927 €, finančné účty 22 491 €. 2022: dlhodobý majetok 7 801 €, zásoby 142 093 €, pohľadávky −19 647 €, finančné účty 41 017 €. 2023: dlhodobý majetok 7 469 €, zásoby 108 688 €, pohľadávky −27 538 €, finančné účty 10 980 €. 2024: dlhodobý majetok 3 878 €, zásoby 112 083 €, pohľadávky −39 348 €, finančné účty 48 115 €. 2025: dlhodobý majetok 2 753 €, zásoby 89 038 €, pohľadávky −40 709 €, finančné účty 40 486 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 496 €, dlhodobé záväzky 35 093 €, krátkodobé záväzky 92 903 €. 2022: vlastné imanie 18 134 €, dlhodobé záväzky 29 209 €, krátkodobé záväzky 123 921 €. 2023: vlastné imanie −120 212 €, dlhodobé záväzky 29 879 €, krátkodobé záväzky 189 932 €. 2024: vlastné imanie 36 938 €, dlhodobé záväzky 30 189 €, krátkodobé záväzky 57 601 €. 2025: vlastné imanie −21 666 €, dlhodobé záväzky 12 601 €, krátkodobé záväzky 100 633 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 496 €, dlhodobé záväzky 35 093 €, krátkodobé záväzky 92 903 €. 2022: vlastné imanie 18 134 €, dlhodobé záväzky 29 209 €, krátkodobé záväzky 123 921 €. 2023: vlastné imanie −120 212 €, dlhodobé záväzky 29 879 €, krátkodobé záväzky 189 932 €. 2024: vlastné imanie 36 938 €, dlhodobé záväzky 30 189 €, krátkodobé záväzky 57 601 €. 2025: vlastné imanie −21 666 €, dlhodobé záväzky 12 601 €, krátkodobé záväzky 100 633 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 496 €, dlhodobé záväzky 35 093 €, krátkodobé záväzky 92 903 €. 2022: vlastné imanie 18 134 €, dlhodobé záväzky 29 209 €, krátkodobé záväzky 123 921 €. 2023: vlastné imanie −120 212 €, dlhodobé záväzky 29 879 €, krátkodobé záväzky 189 932 €. 2024: vlastné imanie 36 938 €, dlhodobé záväzky 30 189 €, krátkodobé záväzky 57 601 €. 2025: vlastné imanie −21 666 €, dlhodobé záväzky 12 601 €, krátkodobé záväzky 100 633 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 836 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.01,8 tis.07,2 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 836 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.01,8 tis.07,2 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 836 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby93,1 tis.217,1 tis.165,6 tis.236,6 tis.141,8 tis.
Výsledok hospodárenia5 tis.−31,4 tis.−138,3 tis.−930−58,6 tis.
Aktíva177,5 tis.171,3 tis.99,6 tis.124,7 tis.91,6 tis.
Vlastné imanie49,5 tis.18,1 tis.−120,2 tis.36,9 tis.−21,7 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.07,2 tis.960960
Zadlženosť72,1 %89,4 %220,7 %70,4 %123,7 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
141,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,6 tis.
Aktíva
91,6 tis.
Vlastné imanie
−21,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
123,7 %

2024

Tržby
236,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−930
Aktíva
124,7 tis.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
70,4 %

2023

Tržby
165,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−138,3 tis.
Aktíva
99,6 tis.
Vlastné imanie
−120,2 tis.
Daň z príjmu
7,2 tis.
Zadlženosť
220,7 %

2022

Tržby
217,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,4 tis.
Aktíva
171,3 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,4 %

2021

Tržby
93,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
177,5 tis.
Vlastné imanie
49,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
72,1 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API