prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Graf Rudi&Services s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51807360aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 701 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Graf Rudi&Services s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51807360
daňové identifikačné číslo
2120798471
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ČSA 66/23, 96231 Sliač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 07. 2018
V registri
8 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34709/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9637128
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 07. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy05. 07. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach05. 07. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok05. 07. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností05. 07. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky05. 07. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov05. 07. 2018—
Výroba kŕmnych zmesí05. 07. 2018—
Výroba nápojov05. 07. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 07. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 07. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 07. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 07. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120798471: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120798471Obdobia daňových registráciíDIČ 2120798471: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120798471Obdobia daňových registráciíDIČ 2120798471: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120798471
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212079847110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲204 % na 1 749 € a znížila tržby o ▼52 % na 3,7 tisíc eur.

Tržby

3 701 €

▼ 52,0 %

Výsledok hospodárenia

1 749 €

▲ 203,6 %

Aktíva

6 788 €

▲ 60,4 %

Vlastné imanie

4 398 €

▲ 66,0 %

Zadlženosť

35,2 %

Hrubá marža

55,6 %

Čistá marža

47,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 7 710 €. 2020: tržby 3 701 €.10 tis.5 tis.007,7 tis.3,7 tis.201820192020Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 7 710 €. 2020: tržby 3 701 €.10 tis.5 tis.007,7 tis.3,7 tis.201820192020Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 7 710 €. 2020: tržby 3 701 €.10 tis.5 tis.007,7 tis.3,7 tis.201820192020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 926 €. 2019: výsledok hospodárenia 576 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 749 €.2 tis.0−5 tis.−2,9 tis.+576+1,7 tis.201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 926 €. 2019: výsledok hospodárenia 576 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 749 €.2 tis.0−5 tis.−2,9 tis.+576+1,7 tis.201820192020Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 926 €. 2019: výsledok hospodárenia 576 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 749 €.2 tis.0−5 tis.−2,9 tis.+576+1,7 tis.201820192020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 089 €, vlastné imanie 2 074 €. 2019: aktíva 4 233 €, vlastné imanie 2 650 €. 2020: aktíva 6 788 €, vlastné imanie 4 398 €.10 tis.5 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 089 €, vlastné imanie 2 074 €. 2019: aktíva 4 233 €, vlastné imanie 2 650 €. 2020: aktíva 6 788 €, vlastné imanie 4 398 €.10 tis.5 tis.0201820192020Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 089 €, vlastné imanie 2 074 €. 2019: aktíva 4 233 €, vlastné imanie 2 650 €. 2020: aktíva 6 788 €, vlastné imanie 4 398 €.10 tis.5 tis.0201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 3 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 6 236 €.10 tis.5 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 3 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 6 236 €.10 tis.5 tis.0201820192020Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 3 681 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 552 €, finančné účty 6 236 €.10 tis.5 tis.0201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 €. 2019: vlastné imanie 2 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 583 €. 2020: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 390 €.10 tis.5 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 €. 2019: vlastné imanie 2 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 583 €. 2020: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 390 €.10 tis.5 tis.0201820192020Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 €. 2019: vlastné imanie 2 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 583 €. 2020: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 390 €.10 tis.5 tis.0201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 153 €. 2020: daň z príjmu 308 €.50025000153308201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 153 €. 2020: daň z príjmu 308 €.50025000153308201820192020Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 153 €. 2020: daň z príjmu 308 €.50025000153308201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby07,7 tis.3,7 tis.
Výsledok hospodárenia−2,9 tis.5761,7 tis.
Aktíva2,1 tis.4,2 tis.6,8 tis.
Vlastné imanie2,1 tis.2,6 tis.4,4 tis.
Daň z príjmu0153308
Zadlženosť0,7 %37,4 %35,2 %

2020

Tržby
3,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
6,8 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
308
Zadlženosť
35,2 %

2019

Tržby
7,7 tis.
Výsledok hospodárenia
576
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
153
Zadlženosť
37,4 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
2,1 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API