prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ReMart design studio, spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 51802279aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
152 446 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ReMart design studio, spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
51802279
daňové identifikačné číslo
2120802101
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120802101
Sídlo
261, 966 71 Župkov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2018
V registri
8 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34728/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9645385
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 07. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby10. 07. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 07. 2018—
Vedenie účtovníctva10. 07. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba10. 07. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 07. 2018—
Čistiace a upratovacie služby10. 07. 2018—
Dizajnérske činnosti10. 07. 2018—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 07. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 07. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 07. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných, než základných služieb spojených s prenájmom10. 07. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120802101: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120802101: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120802101IČ DPH SK2120802101Obdobia daňových registráciíDIČ 2120802101: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120802101: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120802101IČ DPH SK2120802101Obdobia daňových registráciíDIČ 2120802101: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120802101: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120802101IČ DPH SK2120802101
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212080210111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 11. 2020
daňové identifikačné číslo212080210110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2022 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼62 % na 4 424 € a zvýšila tržby o ▲32 % na 152,4 tisíc eur.

Tržby

152 446 €

▲ 32,1 %

Výsledok hospodárenia

4 424 €

▼ 61,8 %

Aktíva

87 070 €

▲ 11,0 %

Vlastné imanie

10 054 €

▲ 78,6 %

Zadlženosť

88,5 %

Hrubá marža

3,7 %

Čistá marža

2,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 27 907 €. 2020: tržby 77 864 €. 2021: tržby 165 948 €. 2022: tržby 115 379 €. 2023: tržby 152 446 €.200 tis.100 tis.027,9 tis.77,9 tis.165,9 tis.115,4 tis.152,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 27 907 €. 2020: tržby 77 864 €. 2021: tržby 165 948 €. 2022: tržby 115 379 €. 2023: tržby 152 446 €.200 tis.100 tis.027,9 tis.77,9 tis.165,9 tis.115,4 tis.152,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 27 907 €. 2020: tržby 77 864 €. 2021: tržby 165 948 €. 2022: tržby 115 379 €. 2023: tržby 152 446 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 419 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 587 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 424 €.20 tis.0−20 tis.+3,5 tis.+2,4 tis.−15,1 tis.+11,6 tis.+4,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 419 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 587 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 424 €.20 tis.0−20 tis.+3,5 tis.+2,4 tis.−15,1 tis.+11,6 tis.+4,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 419 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 587 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 424 €.20 tis.0−20 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 872 €, vlastné imanie 8 462 €. 2020: aktíva 50 183 €, vlastné imanie 10 881 €. 2021: aktíva 60 624 €, vlastné imanie −6 102 €. 2022: aktíva 78 460 €, vlastné imanie 5 630 €. 2023: aktíva 87 070 €, vlastné imanie 10 054 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 872 €, vlastné imanie 8 462 €. 2020: aktíva 50 183 €, vlastné imanie 10 881 €. 2021: aktíva 60 624 €, vlastné imanie −6 102 €. 2022: aktíva 78 460 €, vlastné imanie 5 630 €. 2023: aktíva 87 070 €, vlastné imanie 10 054 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 31 872 €, vlastné imanie 8 462 €. 2020: aktíva 50 183 €, vlastné imanie 10 881 €. 2021: aktíva 60 624 €, vlastné imanie −6 102 €. 2022: aktíva 78 460 €, vlastné imanie 5 630 €. 2023: aktíva 87 070 €, vlastné imanie 10 054 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 470 €, finančné účty 30 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 178 €, pohľadávky 24 274 €, finančné účty 25 731 €. 2021: dlhodobý majetok 7 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 231 €, finančné účty 1 563 €. 2022: dlhodobý majetok 10 110 €, zásoby 42 €, pohľadávky 48 159 €, finančné účty 20 149 €. 2023: dlhodobý majetok 40 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 840 €, finančné účty 8 236 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 470 €, finančné účty 30 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 178 €, pohľadávky 24 274 €, finančné účty 25 731 €. 2021: dlhodobý majetok 7 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 231 €, finančné účty 1 563 €. 2022: dlhodobý majetok 10 110 €, zásoby 42 €, pohľadávky 48 159 €, finančné účty 20 149 €. 2023: dlhodobý majetok 40 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 840 €, finančné účty 8 236 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 470 €, finančné účty 30 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 178 €, pohľadávky 24 274 €, finančné účty 25 731 €. 2021: dlhodobý majetok 7 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 231 €, finančné účty 1 563 €. 2022: dlhodobý majetok 10 110 €, zásoby 42 €, pohľadávky 48 159 €, finančné účty 20 149 €. 2023: dlhodobý majetok 40 994 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 840 €, finančné účty 8 236 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 410 €. 2020: vlastné imanie 10 881 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 39 281 €. 2021: vlastné imanie −6 102 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 66 630 €. 2022: vlastné imanie 5 630 €, dlhodobé záväzky 1 195 €, krátkodobé záväzky 71 635 €. 2023: vlastné imanie 10 054 €, dlhodobé záväzky 2 669 €, krátkodobé záväzky 74 347 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 410 €. 2020: vlastné imanie 10 881 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 39 281 €. 2021: vlastné imanie −6 102 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 66 630 €. 2022: vlastné imanie 5 630 €, dlhodobé záväzky 1 195 €, krátkodobé záväzky 71 635 €. 2023: vlastné imanie 10 054 €, dlhodobé záväzky 2 669 €, krátkodobé záväzky 74 347 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 410 €. 2020: vlastné imanie 10 881 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 39 281 €. 2021: vlastné imanie −6 102 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 66 630 €. 2022: vlastné imanie 5 630 €, dlhodobé záväzky 1 195 €, krátkodobé záväzky 71 635 €. 2023: vlastné imanie 10 054 €, dlhodobé záväzky 2 669 €, krátkodobé záväzky 74 347 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 136 €. 2020: daň z príjmu 563 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 1 232 €.2,5 tis.1,3 tis.01,1 tis.56302,1 tis.1,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 136 €. 2020: daň z príjmu 563 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 1 232 €.2,5 tis.1,3 tis.01,1 tis.56302,1 tis.1,2 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 136 €. 2020: daň z príjmu 563 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 1 232 €.2,5 tis.1,3 tis.00201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,9 tis.77,9 tis.165,9 tis.115,4 tis.152,4 tis.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.2,4 tis.−15,1 tis.11,6 tis.4,4 tis.
Aktíva31,9 tis.50,2 tis.60,6 tis.78,5 tis.87,1 tis.
Vlastné imanie8,5 tis.10,9 tis.−6,1 tis.5,6 tis.10,1 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.56302,1 tis.1,2 tis.
Zadlženosť73,5 %78,3 %110,1 %92,8 %88,5 %

aj 07/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
152,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
87,1 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
88,5 %

2022

Tržby
115,4 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
78,5 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
92,8 %

2021

Tržby
165,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
60,6 tis.
Vlastné imanie
−6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,1 %

2020

Tržby
77,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
50,2 tis.
Vlastné imanie
10,9 tis.
Daň z príjmu
563
Zadlženosť
78,3 %

2019

Tržby
27,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
31,9 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
73,5 %

aj 07/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API