prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Donut Digital s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51800829aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
115 780 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Donut Digital s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51800829
daňové identifikačné číslo
2120803883
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120803883
Sídlo
Palackého 31, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 07. 2018
V registri
8 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 36802/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9651622
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)18. 07. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasi obchodu18. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasi služieb18. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasi výroby18. 07. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastu18. 07. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom18. 07. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok18. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky18. 07. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 06. 2020—
Dizajnérske činnosti10. 06. 2020—
Fotografické služby10. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120803883: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120803883: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120803883IČ DPH SK2120803883Obdobia daňových registráciíDIČ 2120803883: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120803883: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120803883IČ DPH SK2120803883Obdobia daňových registráciíDIČ 2120803883: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120803883: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120803883IČ DPH SK2120803883
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212080388311. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 01. 2021
daňové identifikačné číslo212080388310. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 27. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 27. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 869 € a znížila tržby o ▼13 % na 115,8 tisíc eur.

Tržby

115 780 €

▼ 13,2 %

Výsledok hospodárenia

3 869 €

▲ 659,9 %

Aktíva

95 542 €

▲ 20,2 %

Vlastné imanie

−32 793 €

▲ 10,6 %

Zadlženosť

134,3 %

Hrubá marža

4,2 %

Čistá marža

3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 74 839 €. 2022: tržby 88 084 €. 2023: tržby 124 880 €. 2024: tržby 133 415 €. 2025: tržby 115 780 €.200 tis.100 tis.074,8 tis.88,1 tis.124,9 tis.133,4 tis.115,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 74 839 €. 2022: tržby 88 084 €. 2023: tržby 124 880 €. 2024: tržby 133 415 €. 2025: tržby 115 780 €.200 tis.100 tis.074,8 tis.88,1 tis.124,9 tis.133,4 tis.115,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 74 839 €. 2022: tržby 88 084 €. 2023: tržby 124 880 €. 2024: tržby 133 415 €. 2025: tržby 115 780 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 138 €. 2022: výsledok hospodárenia −90 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 268 €. 2024: výsledok hospodárenia −691 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 869 €.5 tis.0−25 tis.−22,1 tis.−90−17,3 tis.−691+3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 138 €. 2022: výsledok hospodárenia −90 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 268 €. 2024: výsledok hospodárenia −691 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 869 €.5 tis.0−25 tis.−22,1 tis.−90−17,3 tis.−691+3,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 138 €. 2022: výsledok hospodárenia −90 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 268 €. 2024: výsledok hospodárenia −691 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 869 €.5 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 372 €, vlastné imanie −18 613 €. 2022: aktíva 65 882 €, vlastné imanie −18 703 €. 2023: aktíva 91 420 €, vlastné imanie −35 972 €. 2024: aktíva 79 504 €, vlastné imanie −36 663 €. 2025: aktíva 95 542 €, vlastné imanie −32 793 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 372 €, vlastné imanie −18 613 €. 2022: aktíva 65 882 €, vlastné imanie −18 703 €. 2023: aktíva 91 420 €, vlastné imanie −35 972 €. 2024: aktíva 79 504 €, vlastné imanie −36 663 €. 2025: aktíva 95 542 €, vlastné imanie −32 793 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 372 €, vlastné imanie −18 613 €. 2022: aktíva 65 882 €, vlastné imanie −18 703 €. 2023: aktíva 91 420 €, vlastné imanie −35 972 €. 2024: aktíva 79 504 €, vlastné imanie −36 663 €. 2025: aktíva 95 542 €, vlastné imanie −32 793 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 29 149 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 950 €, finančné účty 7 273 €. 2022: dlhodobý majetok 22 111 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 21 490 €, finančné účty 758 €. 2023: dlhodobý majetok 32 999 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 34 341 €, finančné účty 2 557 €. 2024: dlhodobý majetok 24 708 €, zásoby 42 524 €, pohľadávky 11 520 €, finančné účty 752 €. 2025: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 6 454 €, pohľadávky 19 834 €, finančné účty 11 224 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 29 149 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 950 €, finančné účty 7 273 €. 2022: dlhodobý majetok 22 111 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 21 490 €, finančné účty 758 €. 2023: dlhodobý majetok 32 999 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 34 341 €, finančné účty 2 557 €. 2024: dlhodobý majetok 24 708 €, zásoby 42 524 €, pohľadávky 11 520 €, finančné účty 752 €. 2025: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 6 454 €, pohľadávky 19 834 €, finančné účty 11 224 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 29 149 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 950 €, finančné účty 7 273 €. 2022: dlhodobý majetok 22 111 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 21 490 €, finančné účty 758 €. 2023: dlhodobý majetok 32 999 €, zásoby 21 523 €, pohľadávky 34 341 €, finančné účty 2 557 €. 2024: dlhodobý majetok 24 708 €, zásoby 42 524 €, pohľadávky 11 520 €, finančné účty 752 €. 2025: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 6 454 €, pohľadávky 19 834 €, finančné účty 11 224 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −18 613 €, dlhodobé záväzky 4 401 €, krátkodobé záväzky 69 584 €. 2022: vlastné imanie −18 703 €, dlhodobé záväzky 35 509 €, krátkodobé záväzky 49 076 €. 2023: vlastné imanie −35 972 €, dlhodobé záväzky 30 695 €, krátkodobé záväzky 96 697 €. 2024: vlastné imanie −36 663 €, dlhodobé záväzky 25 495 €, krátkodobé záväzky 90 672 €. 2025: vlastné imanie −32 793 €, dlhodobé záväzky 19 876 €, krátkodobé záväzky 108 459 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −18 613 €, dlhodobé záväzky 4 401 €, krátkodobé záväzky 69 584 €. 2022: vlastné imanie −18 703 €, dlhodobé záväzky 35 509 €, krátkodobé záväzky 49 076 €. 2023: vlastné imanie −35 972 €, dlhodobé záväzky 30 695 €, krátkodobé záväzky 96 697 €. 2024: vlastné imanie −36 663 €, dlhodobé záväzky 25 495 €, krátkodobé záväzky 90 672 €. 2025: vlastné imanie −32 793 €, dlhodobé záväzky 19 876 €, krátkodobé záväzky 108 459 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −18 613 €, dlhodobé záväzky 4 401 €, krátkodobé záväzky 69 584 €. 2022: vlastné imanie −18 703 €, dlhodobé záväzky 35 509 €, krátkodobé záväzky 49 076 €. 2023: vlastné imanie −35 972 €, dlhodobé záväzky 30 695 €, krátkodobé záväzky 96 697 €. 2024: vlastné imanie −36 663 €, dlhodobé záväzky 25 495 €, krátkodobé záväzky 90 672 €. 2025: vlastné imanie −32 793 €, dlhodobé záväzky 19 876 €, krátkodobé záväzky 108 459 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 044 €.2 tis.1 tis.0029409601 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 044 €.2 tis.1 tis.0029409601 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 044 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby74,8 tis.88,1 tis.124,9 tis.133,4 tis.115,8 tis.
Výsledok hospodárenia−22,1 tis.−90−17,3 tis.−6913,9 tis.
Aktíva55,4 tis.65,9 tis.91,4 tis.79,5 tis.95,5 tis.
Vlastné imanie−18,6 tis.−18,7 tis.−36 tis.−36,7 tis.−32,8 tis.
Daň z príjmu029409601 tis.
Zadlženosť133,6 %128,4 %139,3 %146,1 %134,3 %

aj 07/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
115,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
95,5 tis.
Vlastné imanie
−32,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
134,3 %

2024

Tržby
133,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−691
Aktíva
79,5 tis.
Vlastné imanie
−36,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
146,1 %

2023

Tržby
124,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,3 tis.
Aktíva
91,4 tis.
Vlastné imanie
−36 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
139,3 %

2022

Tržby
88,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−90
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
−18,7 tis.
Daň z príjmu
294
Zadlženosť
128,4 %

2021

Tržby
74,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,1 tis.
Aktíva
55,4 tis.
Vlastné imanie
−18,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
133,6 %

aj 07/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API