prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PB - KOVOOBRÁBANIE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51800420aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 07. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PB - KOVOOBRÁBANIE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51800420
daňové identifikačné číslo
2120789979
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120789979
Sídlo
Hlavná 399, 94601 Čalovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 07. 2018
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 53235/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9635275
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 07. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 07. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí03. 07. 2018—
Vedenie účtovníctva03. 07. 2018—
Administratívne služby03. 07. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 07. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 07. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 07. 2018—
Služby požičovní03. 07. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť03. 07. 2018—
Čistiace a upratovacie služby03. 07. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu29. 01. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly29. 01. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely29. 01. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov29. 01. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789979: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120789979: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789979IČ DPH SK2120789979Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789979: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120789979: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789979IČ DPH SK2120789979Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789979: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120789979: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789979IČ DPH SK2120789979
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212078997911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019
daňové identifikačné číslo212078997910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▲ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: tržby 122 002 €. 2020: tržby 125 689 €. 2021: tržby 238 381 €. 2023: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0122 tis.125,7 tis.238,4 tis.007/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Tržby07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: tržby 122 002 €. 2020: tržby 125 689 €. 2021: tržby 238 381 €. 2023: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0125,7 tis.007/2018 — 12/201820202023Tržby07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: tržby 122 002 €. 2020: tržby 125 689 €. 2021: tržby 238 381 €. 2023: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0002/2019 — 12/20192023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −8 555 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 186 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 791 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−10 tis.−8,6 tis.−5,2 tis.+2,8 tis.007/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Výsledok hospodárenia07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −8 555 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 186 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 791 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−10 tis.−5,2 tis.007/2018 — 12/201820202023Výsledok hospodárenia07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −8 555 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 186 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 791 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−10 tis.002/2019 — 12/20192023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: aktíva 29 873 €, vlastné imanie −3 555 €. 2020: aktíva 42 484 €, vlastné imanie −8 741 €. 2021: aktíva 57 993 €, vlastné imanie −5 735 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−10 tis.07/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Aktíva a vlastné imanie07/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: aktíva 29 873 €, vlastné imanie −3 555 €. 2020: aktíva 42 484 €, vlastné imanie −8 741 €. 2021: aktíva 57 993 €, vlastné imanie −5 735 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−10 tis.07/2018 — 12/201820202023Aktíva a vlastné imanie07/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: aktíva 29 873 €, vlastné imanie −3 555 €. 2020: aktíva 42 484 €, vlastné imanie −8 741 €. 2021: aktíva 57 993 €, vlastné imanie −5 735 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.0−10 tis.02/2019 — 12/20192023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 18 178 €, zásoby 5 302 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 5 720 €. 2020: dlhodobý majetok 16 585 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 18 429 €, finančné účty 931 €. 2021: dlhodobý majetok 30 018 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 10 421 €, finančné účty 11 015 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.007/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Štruktúra aktív07/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 18 178 €, zásoby 5 302 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 5 720 €. 2020: dlhodobý majetok 16 585 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 18 429 €, finančné účty 931 €. 2021: dlhodobý majetok 30 018 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 10 421 €, finančné účty 11 015 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.007/2018 — 12/201820202023Štruktúra aktív07/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 02/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 18 178 €, zásoby 5 302 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 5 720 €. 2020: dlhodobý majetok 16 585 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 18 429 €, finančné účty 931 €. 2021: dlhodobý majetok 30 018 €, zásoby 6 539 €, pohľadávky 10 421 €, finančné účty 11 015 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.002/2019 — 12/20192023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −3 555 €, dlhodobé záväzky 9 679 €, krátkodobé záväzky 23 749 €. 2020: vlastné imanie −8 741 €, dlhodobé záväzky 7 157 €, krátkodobé záväzky 44 068 €. 2021: vlastné imanie −5 735 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 58 911 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−10 tis.07/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Štruktúra pasív07/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −3 555 €, dlhodobé záväzky 9 679 €, krátkodobé záväzky 23 749 €. 2020: vlastné imanie −8 741 €, dlhodobé záväzky 7 157 €, krátkodobé záväzky 44 068 €. 2021: vlastné imanie −5 735 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 58 911 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−10 tis.07/2018 — 12/201820202023Štruktúra pasív07/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2019 — 12/2019: vlastné imanie −3 555 €, dlhodobé záväzky 9 679 €, krátkodobé záväzky 23 749 €. 2020: vlastné imanie −8 741 €, dlhodobé záväzky 7 157 €, krátkodobé záväzky 44 068 €. 2021: vlastné imanie −5 735 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 58 911 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−10 tis.02/2019 — 12/20192023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500000712007/2018 — 12/201802/2019 — 12/2019202020212023Daň z príjmu07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000007/2018 — 12/201820202023Daň z príjmu07/2018 — 12/2018: údaj neuvedený. 02/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 712 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000002/2019 — 12/20192023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok02/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—122 tis.125,7 tis.238,4 tis.0
Výsledok hospodárenia—−8,6 tis.−5,2 tis.2,8 tis.0
Aktíva5 tis.29,9 tis.42,5 tis.58 tis.0
Vlastné imanie5 tis.−3,6 tis.−8,7 tis.−5,7 tis.0
Daň z príjmu—007120
Zadlženosť0,0 %111,9 %120,6 %109,9 %—

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
238,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
58 tis.
Vlastné imanie
−5,7 tis.
Daň z príjmu
712
Zadlženosť
109,9 %

2020

Tržby
125,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
−8,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,6 %

02/2019 — 12/2019

Tržby
122 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,6 tis.
Aktíva
29,9 tis.
Vlastné imanie
−3,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,9 %

07/2018 — 12/2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API