prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

VISION S s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51786486aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 07. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
46 488 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VISION S s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51786486
daňové identifikačné číslo
2120813046
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120813046
Sídlo
Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 07. 2018
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 36738/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9635547
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky03. 07. 2018—
Výroba hračiek a hier03. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 07. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 07. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce03. 07. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok03. 07. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 07. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 07. 2018—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied03. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 07. 2018—
Dizajnérske činnosti03. 07. 2018—
Fotografické služby03. 07. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí03. 07. 2018—
Administratívne služby03. 07. 2018—
Verejné obstarávanie03. 07. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 07. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 07. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť03. 07. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru03. 07. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120813046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120813046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120813046IČ DPH SK2120813046Obdobia daňových registráciíDIČ 2120813046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120813046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120813046IČ DPH SK2120813046Obdobia daňových registráciíDIČ 2120813046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120813046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120813046IČ DPH SK2120813046
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212081304611. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2018
daňové identifikačné číslo212081304610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 272 € a zvýšila tržby o ▲219 % na 46,5 tisíc eur.

Tržby

46 488 €

▲ 219,4 %

Výsledok hospodárenia

2 272 €

▲ 107,0 %

Aktíva

29 794 €

▼ 33,3 %

Vlastné imanie

1 864 €

▲ 555,7 %

Zadlženosť

93,7 %

Hrubá marža

5,6 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 28 930 €. 2022: tržby 34 423 €. 2023: tržby 58 525 €. 2024: tržby 14 557 €. 2025: tržby 46 488 €.100 tis.50 tis.028,9 tis.34,4 tis.58,5 tis.14,6 tis.46,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 930 €. 2022: tržby 34 423 €. 2023: tržby 58 525 €. 2024: tržby 14 557 €. 2025: tržby 46 488 €.100 tis.50 tis.028,9 tis.34,4 tis.58,5 tis.14,6 tis.46,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 930 €. 2022: tržby 34 423 €. 2023: tržby 58 525 €. 2024: tržby 14 557 €. 2025: tržby 46 488 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 431 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 273 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 646 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 288 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 272 €.10 tis.0−50 tis.+2,4 tis.+1,3 tis.+9,6 tis.−32,3 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 431 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 273 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 646 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 288 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 272 €.10 tis.0−50 tis.+2,4 tis.+1,3 tis.+9,6 tis.−32,3 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 431 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 273 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 646 €. 2024: výsledok hospodárenia −32 288 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 272 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 457 €, vlastné imanie 20 960 €. 2022: aktíva 50 323 €, vlastné imanie 22 233 €. 2023: aktíva 78 922 €, vlastné imanie 31 879 €. 2024: aktíva 44 642 €, vlastné imanie −409 €. 2025: aktíva 29 794 €, vlastné imanie 1 864 €.100 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 457 €, vlastné imanie 20 960 €. 2022: aktíva 50 323 €, vlastné imanie 22 233 €. 2023: aktíva 78 922 €, vlastné imanie 31 879 €. 2024: aktíva 44 642 €, vlastné imanie −409 €. 2025: aktíva 29 794 €, vlastné imanie 1 864 €.100 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 457 €, vlastné imanie 20 960 €. 2022: aktíva 50 323 €, vlastné imanie 22 233 €. 2023: aktíva 78 922 €, vlastné imanie 31 879 €. 2024: aktíva 44 642 €, vlastné imanie −409 €. 2025: aktíva 29 794 €, vlastné imanie 1 864 €.100 tis.0−50020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 363 €, finančné účty 7 646 €. 2022: dlhodobý majetok 31 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 413 €, finančné účty 8 311 €. 2023: dlhodobý majetok 57 867 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 777 €, finančné účty 11 278 €. 2024: dlhodobý majetok 36 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 572 €, finančné účty 852 €. 2025: dlhodobý majetok 18 520 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 045 €, finančné účty 3 229 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 363 €, finančné účty 7 646 €. 2022: dlhodobý majetok 31 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 413 €, finančné účty 8 311 €. 2023: dlhodobý majetok 57 867 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 777 €, finančné účty 11 278 €. 2024: dlhodobý majetok 36 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 572 €, finančné účty 852 €. 2025: dlhodobý majetok 18 520 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 045 €, finančné účty 3 229 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 363 €, finančné účty 7 646 €. 2022: dlhodobý majetok 31 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 413 €, finančné účty 8 311 €. 2023: dlhodobý majetok 57 867 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 777 €, finančné účty 11 278 €. 2024: dlhodobý majetok 36 218 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 572 €, finančné účty 852 €. 2025: dlhodobý majetok 18 520 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 045 €, finančné účty 3 229 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 497 €. 2022: vlastné imanie 22 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 090 €. 2023: vlastné imanie 31 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 043 €. 2024: vlastné imanie −409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 051 €. 2025: vlastné imanie 1 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 930 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 497 €. 2022: vlastné imanie 22 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 090 €. 2023: vlastné imanie 31 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 043 €. 2024: vlastné imanie −409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 051 €. 2025: vlastné imanie 1 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 930 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 43 497 €. 2022: vlastné imanie 22 233 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 090 €. 2023: vlastné imanie 31 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 043 €. 2024: vlastné imanie −409 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 051 €. 2025: vlastné imanie 1 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 930 €.100 tis.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 140 €. 2023: daň z príjmu 2 614 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03981402,6 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 140 €. 2023: daň z príjmu 2 614 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03981402,6 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 140 €. 2023: daň z príjmu 2 614 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.0398340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,9 tis.34,4 tis.58,5 tis.14,6 tis.46,5 tis.
Výsledok hospodárenia2,4 tis.1,3 tis.9,6 tis.−32,3 tis.2,3 tis.
Aktíva64,5 tis.50,3 tis.78,9 tis.44,6 tis.29,8 tis.
Vlastné imanie21 tis.22,2 tis.31,9 tis.−4091,9 tis.
Daň z príjmu3981402,6 tis.340340
Zadlženosť67,5 %55,8 %59,6 %100,9 %93,7 %

aj 07/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
46,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
29,8 tis.
Vlastné imanie
1,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
93,7 %

2024

Tržby
14,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,3 tis.
Aktíva
44,6 tis.
Vlastné imanie
−409
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
100,9 %

2023

Tržby
58,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
78,9 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
59,6 %

2022

Tržby
34,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
50,3 tis.
Vlastné imanie
22,2 tis.
Daň z príjmu
140
Zadlženosť
55,8 %

2021

Tržby
28,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
64,5 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
398
Zadlženosť
67,5 %

aj 07/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API