Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 20188 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 5 305 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ITALIAN ART s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51781476
- daňové identifikačné číslo
- 2120785458
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 136, 92507 Mostová, Slovenská republika
- Územie
- Mostováokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2018
- V registri
- 8 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42481/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9618517
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 14. 06. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 06. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 14. 06. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 14. 06. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 14. 06. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 14. 06. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120785458 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 121 € a znížila tržby o ▼30 % na 5,3 tisíc eur.
Tržby
5 305 €
▼ 30,2 %Výsledok hospodárenia
121 €
▲ 105,3 %Aktíva
6 703 €
▼ 31,9 %Vlastné imanie
−2 966 €
▲ 3,9 %Zadlženosť
144,2 %
Hrubá marža
2,7 %
Čistá marža
2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 06/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 21,1 tis. | 7,6 tis. | 5,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −45 | −5,8 tis. | −2,3 tis. | 121 |
| Aktíva | 11,1 tis. | 16,6 tis. | 9,8 tis. | 6,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | −808 | −3,1 tis. | −3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 543 | 0 | 21 |
| Zadlženosť | 55,2 % | 104,9 % | 131,4 % | 144,2 % |
2021
- Tržby
- 5,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 121
- Aktíva
- 6,7 tis.
- Vlastné imanie
- −3 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 144,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 7,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 21,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,8 tis.
- Aktíva
- 16,6 tis.
- Vlastné imanie
- −808
- Daň z príjmu
- 543
- Zadlženosť
- 104,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
06/2018 — 12/2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −45
- Aktíva
- 11,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 55,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.