Súhrn
- Vznik
- 05. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 33 292 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PALUSTAV s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51778106
- daňové identifikačné číslo
- 2120803696
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ochodnica 826, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
- Územie
- Ochodnicaokres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 07. 2018
- V registri
- 8 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70436/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9636970
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 07. 2018 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 05. 07. 2018 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 07. 2018 | — |
| inžinierska činnosť, stavené cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 05. 07. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 05. 07. 2018 | — |
| vedenie účtovníctva | 05. 07. 2018 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 07. 2018 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 07. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 07. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120803696 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲25 % na 1 464 € a znížila tržby o ▼11 % na 33,3 tisíc eur.
Tržby
33 292 €
▼ 10,8 %Výsledok hospodárenia
1 464 €
▲ 25,4 %Aktíva
8 963 €
▲ 27,9 %Vlastné imanie
7 703 €
▲ 23,5 %Zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža
5,2 %
Čistá marža
4,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 5,6 tis. | 37,3 tis. | 33,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 72 | 1,2 tis. | 1,5 tis. |
| Aktíva | 6,1 tis. | 7 tis. | 9 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 6,2 tis. | 7,7 tis. |
| Daň z príjmu | 19 | 310 | 258 |
| Zadlženosť | 16,7 % | 11,0 % | 14,1 % |
2020
- Tržby
- 33,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 258
- Zadlženosť
- 14,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 37,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 310
- Zadlženosť
- 11,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 5,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 19
- Zadlženosť
- 16,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.