Súhrn
- Vznik
- 16. 06. 20188 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 36 457 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Luciana SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51777304
- daňové identifikačné číslo
- 2120779727
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120779727
- Sídlo
- 148, 03101 Demänovská Dolina, Slovenská republika
- Územie
- Demänovská Dolinaokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 06. 2018
- V registri
- 8 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70312/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9619775
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 06. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 06. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 06. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 16. 06. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 06. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 06. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 06. 2018 | — |
| Administratívne služby | 16. 06. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120779727 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 07. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120779727 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −78 001 € a zvýšila tržby o ▲188 % na 36,5 tisíc eur.
Tržby
36 457 €
▲ 187,7 %Výsledok hospodárenia
−78 001 €
▼ 236,3 %Aktíva
503 780 €
▼ 33,9 %Vlastné imanie
−90 607 €
▼ 618,8 %Zadlženosť
118,0 %
Hrubá marža
−208,7 %
Čistá marža
−214,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 18 tis. | 12,7 tis. | 36,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −494 | −2,4 tis. | 14,4 tis. | −23,2 tis. | −78 tis. |
| Aktíva | 1,37 mil. | 1,22 mil. | 353,9 tis. | 761,6 tis. | 503,8 tis. |
| Vlastné imanie | 2,6 tis. | 206 | 14,6 tis. | −12,6 tis. | −90,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 3,8 tis. | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 99,8 % | 100,0 % | 95,9 % | 101,7 % | 118,0 % |
aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 36,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −78 tis.
- Aktíva
- 503,8 tis.
- Vlastné imanie
- −90,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 118,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 12,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23,2 tis.
- Aktíva
- 761,6 tis.
- Vlastné imanie
- −12,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 101,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,4 tis.
- Aktíva
- 353,9 tis.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 95,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 1,22 mil.
- Vlastné imanie
- 206
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −494
- Aktíva
- 1,37 mil.
- Vlastné imanie
- 2,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.