prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

BU-MONT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51770008aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 07. 20188 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
16 137 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BU-MONT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51770008
daňové identifikačné číslo
2120827610
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Priehradka 394/13, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 07. 2018
V registri
8 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34778/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9652566
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa a predaj na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 07. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 07. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 07. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 07. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 07. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 07. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí19. 07. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla19. 07. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 07. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 07. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120827610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120827610Obdobia daňových registráciíDIČ 2120827610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120827610Obdobia daňových registráciíDIČ 2120827610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120827610
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212082761010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 975 € a zvýšila tržby o ▲177 % na 16,1 tisíc eur.

Tržby

16 137 €

▲ 176,5 %

Výsledok hospodárenia

975 €

▲ 737,3 %

Aktíva

8 795 €

▲ 15,6 %

Vlastné imanie

8 503 €

▲ 13,0 %

Zadlženosť

3,3 %

Hrubá marža

7,1 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 39 359 €. 2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 6 921 €. 2022: tržby 5 836 €. 2023: tržby 16 137 €.50 tis.25 tis.039,4 tis.6,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.16,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 39 359 €. 2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 6 921 €. 2022: tržby 5 836 €. 2023: tržby 16 137 €.50 tis.25 tis.039,4 tis.6,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.16,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 39 359 €. 2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 6 921 €. 2022: tržby 5 836 €. 2023: tržby 16 137 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −153 €. 2023: výsledok hospodárenia 975 €.1 tis.0−200+873+383+334−153+97520192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −153 €. 2023: výsledok hospodárenia 975 €.1 tis.0−200+873+383+334−153+97520192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −153 €. 2023: výsledok hospodárenia 975 €.1 tis.0−200+873+383+334−153+97520192020202120222023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 7 196 €, vlastné imanie 6 964 €. 2020: aktíva 7 807 €, vlastné imanie 7 347 €. 2021: aktíva 7 771 €, vlastné imanie 7 681 €. 2022: aktíva 7 608 €, vlastné imanie 7 528 €. 2023: aktíva 8 795 €, vlastné imanie 8 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 7 196 €, vlastné imanie 6 964 €. 2020: aktíva 7 807 €, vlastné imanie 7 347 €. 2021: aktíva 7 771 €, vlastné imanie 7 681 €. 2022: aktíva 7 608 €, vlastné imanie 7 528 €. 2023: aktíva 8 795 €, vlastné imanie 8 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 7 196 €, vlastné imanie 6 964 €. 2020: aktíva 7 807 €, vlastné imanie 7 347 €. 2021: aktíva 7 771 €, vlastné imanie 7 681 €. 2022: aktíva 7 608 €, vlastné imanie 7 528 €. 2023: aktíva 8 795 €, vlastné imanie 8 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 196 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 807 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 771 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 608 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 795 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 196 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 807 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 771 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 608 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 795 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 196 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 807 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 771 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 608 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 795 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 232 €. 2020: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 460 €. 2021: vlastné imanie 7 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 €. 2022: vlastné imanie 7 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 €. 2023: vlastné imanie 8 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 232 €. 2020: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 460 €. 2021: vlastné imanie 7 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 €. 2022: vlastné imanie 7 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 €. 2023: vlastné imanie 8 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 6 964 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 232 €. 2020: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 460 €. 2021: vlastné imanie 7 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 €. 2022: vlastné imanie 7 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 €. 2023: vlastné imanie 8 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 232 €. 2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 172 €.25012502326859017220192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 232 €. 2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 172 €.25012502326859017220192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 232 €. 2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 172 €.25012502326859017220192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,4 tis.6,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.16,1 tis.
Výsledok hospodárenia873383334−153975
Aktíva7,2 tis.7,8 tis.7,8 tis.7,6 tis.8,8 tis.
Vlastné imanie7 tis.7,3 tis.7,7 tis.7,5 tis.8,5 tis.
Daň z príjmu23268590172
Zadlženosť3,2 %5,9 %1,2 %1,1 %3,3 %

aj 2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
16,1 tis.
Výsledok hospodárenia
975
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
172
Zadlženosť
3,3 %

2022

Tržby
5,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−153
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,1 %

2021

Tržby
6,9 tis.
Výsledok hospodárenia
334
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
59
Zadlženosť
1,2 %

2020

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
383
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
68
Zadlženosť
5,9 %

2019

Tržby
39,4 tis.
Výsledok hospodárenia
873
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
232
Zadlženosť
3,2 %

aj 2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API