prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Pharmaceutiques s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51757541aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 153 985 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pharmaceutiques s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51757541
daňové identifikačné číslo
2120778440
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 2018
V registri
8 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 62538/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9612925
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)07. 06. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 06. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce07. 06. 2018—
Vedenie účtovníctva07. 06. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 06. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí07. 06. 2018—
Administratívne služby07. 06. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 06. 2018—
Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.20. 12. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 11. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 13. 12. 2018 do 31. 12. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
M&L advokátska kancelária s.r.o. · od 13. 12. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120778440: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120778440Obdobia daňových registráciíDIČ 2120778440: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120778440Obdobia daňových registráciíDIČ 2120778440: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120778440
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212077844010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼47 % na 7 437 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 1,15 mil. €.

Tržby

1 153 985 €

▲ 8,2 %

Výsledok hospodárenia

7 437 €

▼ 47,1 %

Aktíva

253 389 €

▲ 9,8 %

Vlastné imanie

42 552 €

▲ 18,8 %

Zadlženosť

83,2 %

Hrubá marža

1,1 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 656 105 €. 2020: tržby 997 207 €. 2021: tržby 1 128 070 €. 2022: tržby 1 066 833 €. 2023: tržby 1 153 985 €.2 mil.1 mil.0656,1 tis.997,2 tis.1,13 mil.1,07 mil.1,15 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 656 105 €. 2020: tržby 997 207 €. 2021: tržby 1 128 070 €. 2022: tržby 1 066 833 €. 2023: tržby 1 153 985 €.2 mil.1 mil.0656,1 tis.997,2 tis.1,13 mil.1,07 mil.1,15 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 656 105 €. 2020: tržby 997 207 €. 2021: tržby 1 128 070 €. 2022: tržby 1 066 833 €. 2023: tržby 1 153 985 €.2 mil.1 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 394 €. 2020: výsledok hospodárenia 235 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 437 €.20 tis.10 tis.0+394+235+12,6 tis.+14,1 tis.+7,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 394 €. 2020: výsledok hospodárenia 235 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 437 €.20 tis.10 tis.0+394+235+12,6 tis.+14,1 tis.+7,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 394 €. 2020: výsledok hospodárenia 235 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 642 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 437 €.20 tis.10 tis.0+394201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 310 638 €, vlastné imanie 9 262 €. 2020: aktíva 413 485 €, vlastné imanie 9 497 €. 2021: aktíva 297 464 €, vlastné imanie 21 748 €. 2022: aktíva 230 836 €, vlastné imanie 35 815 €. 2023: aktíva 253 389 €, vlastné imanie 42 552 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 310 638 €, vlastné imanie 9 262 €. 2020: aktíva 413 485 €, vlastné imanie 9 497 €. 2021: aktíva 297 464 €, vlastné imanie 21 748 €. 2022: aktíva 230 836 €, vlastné imanie 35 815 €. 2023: aktíva 253 389 €, vlastné imanie 42 552 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 310 638 €, vlastné imanie 9 262 €. 2020: aktíva 413 485 €, vlastné imanie 9 497 €. 2021: aktíva 297 464 €, vlastné imanie 21 748 €. 2022: aktíva 230 836 €, vlastné imanie 35 815 €. 2023: aktíva 253 389 €, vlastné imanie 42 552 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 195 934 €, zásoby 23 138 €, pohľadávky 29 377 €, finančné účty 62 189 €. 2020: dlhodobý majetok 161 422 €, zásoby 25 245 €, pohľadávky 53 085 €, finančné účty 173 733 €. 2021: dlhodobý majetok 170 522 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 61 450 €, finančné účty 57 020 €. 2022: dlhodobý majetok 130 755 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 75 106 €, finančné účty 16 503 €. 2023: dlhodobý majetok 106 929 €, zásoby 11 472 €, pohľadávky 57 832 €, finančné účty 77 156 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 195 934 €, zásoby 23 138 €, pohľadávky 29 377 €, finančné účty 62 189 €. 2020: dlhodobý majetok 161 422 €, zásoby 25 245 €, pohľadávky 53 085 €, finančné účty 173 733 €. 2021: dlhodobý majetok 170 522 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 61 450 €, finančné účty 57 020 €. 2022: dlhodobý majetok 130 755 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 75 106 €, finančné účty 16 503 €. 2023: dlhodobý majetok 106 929 €, zásoby 11 472 €, pohľadávky 57 832 €, finančné účty 77 156 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 195 934 €, zásoby 23 138 €, pohľadávky 29 377 €, finančné účty 62 189 €. 2020: dlhodobý majetok 161 422 €, zásoby 25 245 €, pohľadávky 53 085 €, finančné účty 173 733 €. 2021: dlhodobý majetok 170 522 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 61 450 €, finančné účty 57 020 €. 2022: dlhodobý majetok 130 755 €, zásoby 8 472 €, pohľadávky 75 106 €, finančné účty 16 503 €. 2023: dlhodobý majetok 106 929 €, zásoby 11 472 €, pohľadávky 57 832 €, finančné účty 77 156 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 9 262 €, dlhodobé záväzky 36 651 €, krátkodobé záväzky 264 725 €. 2020: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 25 765 €, krátkodobé záväzky 378 223 €. 2021: vlastné imanie 21 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 716 €. 2022: vlastné imanie 35 815 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 021 €. 2023: vlastné imanie 42 552 €, dlhodobé záväzky 3 372 €, krátkodobé záväzky 207 465 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 9 262 €, dlhodobé záväzky 36 651 €, krátkodobé záväzky 264 725 €. 2020: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 25 765 €, krátkodobé záväzky 378 223 €. 2021: vlastné imanie 21 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 716 €. 2022: vlastné imanie 35 815 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 021 €. 2023: vlastné imanie 42 552 €, dlhodobé záväzky 3 372 €, krátkodobé záväzky 207 465 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 9 262 €, dlhodobé záväzky 36 651 €, krátkodobé záväzky 264 725 €. 2020: vlastné imanie 9 497 €, dlhodobé záväzky 25 765 €, krátkodobé záväzky 378 223 €. 2021: vlastné imanie 21 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 716 €. 2022: vlastné imanie 35 815 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 021 €. 2023: vlastné imanie 42 552 €, dlhodobé záväzky 3 372 €, krátkodobé záväzky 207 465 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 531 €. 2020: daň z príjmu 2 392 €. 2021: daň z príjmu 4 795 €. 2022: daň z príjmu 4 856 €. 2023: daň z príjmu 4 884 €.5 tis.2,5 tis.02,5 tis.2,4 tis.4,8 tis.4,9 tis.4,9 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 531 €. 2020: daň z príjmu 2 392 €. 2021: daň z príjmu 4 795 €. 2022: daň z príjmu 4 856 €. 2023: daň z príjmu 4 884 €.5 tis.2,5 tis.02,5 tis.2,4 tis.4,8 tis.4,9 tis.4,9 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 531 €. 2020: daň z príjmu 2 392 €. 2021: daň z príjmu 4 795 €. 2022: daň z príjmu 4 856 €. 2023: daň z príjmu 4 884 €.5 tis.2,5 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby656,1 tis.997,2 tis.1,13 mil.1,07 mil.1,15 mil.
Výsledok hospodárenia39423512,6 tis.14,1 tis.7,4 tis.
Aktíva310,6 tis.413,5 tis.297,5 tis.230,8 tis.253,4 tis.
Vlastné imanie9,3 tis.9,5 tis.21,7 tis.35,8 tis.42,6 tis.
Daň z príjmu2,5 tis.2,4 tis.4,8 tis.4,9 tis.4,9 tis.
Zadlženosť97,0 %97,7 %92,7 %84,5 %83,2 %

aj 06/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
253,4 tis.
Vlastné imanie
42,6 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
83,2 %

2022

Tržby
1,07 mil.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
230,8 tis.
Vlastné imanie
35,8 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
84,5 %

2021

Tržby
1,13 mil.
Výsledok hospodárenia
12,6 tis.
Aktíva
297,5 tis.
Vlastné imanie
21,7 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2020

Tržby
997,2 tis.
Výsledok hospodárenia
235
Aktíva
413,5 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
97,7 %

2019

Tržby
656,1 tis.
Výsledok hospodárenia
394
Aktíva
310,6 tis.
Vlastné imanie
9,3 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
97,0 %

aj 06/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API