prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

S4ID s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51756196aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 06. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
139 931 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S4ID s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51756196
daňové identifikačné číslo
2120773787
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 06. 2018
V registri
8 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44030/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9607712
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)02. 06. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby02. 06. 2018—
Výskum a vývoj priemyselných zariadení27. 07. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 06. 2018—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy27. 07. 2024—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov27. 07. 2024—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely27. 07. 2024—
Dizajnérske činnosti02. 06. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok02. 06. 2018—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky27. 07. 2024—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektronických zariadení a súčiastok27. 07. 2024—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť27. 07. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 07. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí27. 07. 2024—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva27. 07. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy27. 07. 2024—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied27. 07. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 07. 2024—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť27. 07. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu27. 07. 2024—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 06. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 06. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 06. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla02. 06. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 07. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave27. 07. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 06. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy27. 07. 2024—
Čistiace a upratovacie služby27. 07. 2024—
Výroba priemyselných zariadení27. 07. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla27. 07. 2024—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva27. 07. 2024—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo27. 07. 2024—
Prevádzka malých plavidiel27. 07. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120773787: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120773787Obdobia daňových registráciíDIČ 2120773787: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120773787Obdobia daňových registráciíDIČ 2120773787: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120773787
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212077378710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲39 700 % na 4 776 € a zvýšila tržby o ▲1 797 % na 139,9 tisíc eur.

Tržby

139 931 €

▲ 1 797,4 %

Výsledok hospodárenia

4 776 €

▲ 39 700,0 %

Aktíva

49 395 €

▲ 239,1 %

Vlastné imanie

2 557 €

▼ 58,1 %

Zadlženosť

94,8 %

Hrubá marža

4,1 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 107 670 €. 2021: tržby 31 705 €. 2022: tržby 8 992 €. 2023: tržby 7 375 €. 2024: tržby 139 931 €.200 tis.100 tis.0107,7 tis.31,7 tis.9 tis.7,4 tis.139,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 107 670 €. 2021: tržby 31 705 €. 2022: tržby 8 992 €. 2023: tržby 7 375 €. 2024: tržby 139 931 €.200 tis.100 tis.0107,7 tis.31,7 tis.9 tis.7,4 tis.139,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 107 670 €. 2021: tržby 31 705 €. 2022: tržby 8 992 €. 2023: tržby 7 375 €. 2024: tržby 139 931 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 776 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 776 €.5 tis.0−10 tis.+503+1,5 tis.−7,8 tis.+12+4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 776 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 776 €.5 tis.0−10 tis.+503+1,5 tis.−7,8 tis.+12+4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 776 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 776 €.5 tis.0−10 tis.+503202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 27 599 €, vlastné imanie 5 250 €. 2021: aktíva 15 552 €, vlastné imanie 6 094 €. 2022: aktíva 4 838 €, vlastné imanie −1 682 €. 2023: aktíva 14 567 €, vlastné imanie 6 107 €. 2024: aktíva 49 395 €, vlastné imanie 2 557 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 27 599 €, vlastné imanie 5 250 €. 2021: aktíva 15 552 €, vlastné imanie 6 094 €. 2022: aktíva 4 838 €, vlastné imanie −1 682 €. 2023: aktíva 14 567 €, vlastné imanie 6 107 €. 2024: aktíva 49 395 €, vlastné imanie 2 557 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 27 599 €, vlastné imanie 5 250 €. 2021: aktíva 15 552 €, vlastné imanie 6 094 €. 2022: aktíva 4 838 €, vlastné imanie −1 682 €. 2023: aktíva 14 567 €, vlastné imanie 6 107 €. 2024: aktíva 49 395 €, vlastné imanie 2 557 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 330 €, finančné účty 3 779 €. 2021: dlhodobý majetok 5 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 105 €, finančné účty 8 884 €. 2022: dlhodobý majetok 1 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 449 €, finančné účty 2 753 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 220 €, pohľadávky 1 072 €, finančné účty 6 275 €. 2024: dlhodobý majetok 16 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 893 €, finančné účty 1 502 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 330 €, finančné účty 3 779 €. 2021: dlhodobý majetok 5 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 105 €, finančné účty 8 884 €. 2022: dlhodobý majetok 1 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 449 €, finančné účty 2 753 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 220 €, pohľadávky 1 072 €, finančné účty 6 275 €. 2024: dlhodobý majetok 16 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 893 €, finančné účty 1 502 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 330 €, finančné účty 3 779 €. 2021: dlhodobý majetok 5 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 105 €, finančné účty 8 884 €. 2022: dlhodobý majetok 1 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 449 €, finančné účty 2 753 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 220 €, pohľadávky 1 072 €, finančné účty 6 275 €. 2024: dlhodobý majetok 16 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 893 €, finančné účty 1 502 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 10 343 €, krátkodobé záväzky 12 006 €. 2021: vlastné imanie 6 094 €, dlhodobé záväzky 4 310 €, krátkodobé záväzky 5 148 €. 2022: vlastné imanie −1 682 €, dlhodobé záväzky −110 €, krátkodobé záväzky 6 630 €. 2023: vlastné imanie 6 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 460 €. 2024: vlastné imanie 2 557 €, dlhodobé záväzky 2 415 €, krátkodobé záväzky 44 423 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 10 343 €, krátkodobé záväzky 12 006 €. 2021: vlastné imanie 6 094 €, dlhodobé záväzky 4 310 €, krátkodobé záväzky 5 148 €. 2022: vlastné imanie −1 682 €, dlhodobé záväzky −110 €, krátkodobé záväzky 6 630 €. 2023: vlastné imanie 6 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 460 €. 2024: vlastné imanie 2 557 €, dlhodobé záväzky 2 415 €, krátkodobé záväzky 44 423 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 10 343 €, krátkodobé záväzky 12 006 €. 2021: vlastné imanie 6 094 €, dlhodobé záväzky 4 310 €, krátkodobé záväzky 5 148 €. 2022: vlastné imanie −1 682 €, dlhodobé záväzky −110 €, krátkodobé záväzky 6 630 €. 2023: vlastné imanie 6 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 460 €. 2024: vlastné imanie 2 557 €, dlhodobé záväzky 2 415 €, krátkodobé záväzky 44 423 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500009650096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500009650096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 965 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500009650096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby107,7 tis.31,7 tis.9 tis.7,4 tis.139,9 tis.
Výsledok hospodárenia5031,5 tis.−7,8 tis.124,8 tis.
Aktíva27,6 tis.15,6 tis.4,8 tis.14,6 tis.49,4 tis.
Vlastné imanie5,3 tis.6,1 tis.−1,7 tis.6,1 tis.2,6 tis.
Daň z príjmu096500960
Zadlženosť81,0 %60,8 %134,8 %58,1 %94,8 %

aj 06/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
139,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
49,4 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
94,8 %

2023

Tržby
7,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12
Aktíva
14,6 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,1 %

2022

Tržby
9 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,8 %

2021

Tržby
31,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
15,6 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
965
Zadlženosť
60,8 %

2020

Tržby
107,7 tis.
Výsledok hospodárenia
503
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,0 %

aj 06/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API