prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

OAK Development s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51754665aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 06. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
418 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OAK Development s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51754665
daňové identifikačné číslo
2120789836
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Miestneho priemyslu 561, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 06. 2018
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70395/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9628865
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Administratívne služby28. 06. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 06. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb28. 06. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 06. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 06. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností28. 06. 2018—
Počítačové služby28. 06. 2018—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 06. 2018—
Finančný leasing28. 06. 2018—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 06. 2018—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 06. 2018—
Faktoring a forfaiting28. 06. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 06. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí28. 06. 2018—
Čistiace a upratovacie služby28. 06. 2018—
Vedenie účtovníctva28. 06. 2018—
Reklamné a marketingové služby28. 06. 2018—
Prieskum trhu a verejnej mienky28. 06. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 06. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 06. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 06. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 08. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení04. 08. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789836Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789836Obdobia daňových registráciíDIČ 2120789836: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120789836
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212078983610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼97 % na 103 € a znížila tržby o ▼96 % na 418 €.

Tržby

418 €

▼ 95,9 %

Výsledok hospodárenia

103 €

▼ 96,9 %

Aktíva

10 001 €

▼ 4,3 %

Vlastné imanie

9 956 €

▲ 1,0 %

Zadlženosť

0,4 %

Hrubá marža

35,6 %

Čistá marža

24,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 3 205 €. 2020: tržby 10 152 €. 2022: tržby 418 €.20 tis.10 tis.03,2 tis.10,2 tis.4182018201920202022Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 3 205 €. 2020: tržby 10 152 €. 2022: tržby 418 €.20 tis.10 tis.03,2 tis.10,2 tis.4182018201920202022Tržby2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 3 205 €. 2020: tržby 10 152 €. 2022: tržby 418 €.20 tis.10 tis.041820192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 357 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €.5 tis.2,5 tis.0+1,9 tis.+3,4 tis.+1032018201920202022Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 357 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €.5 tis.2,5 tis.0+1,9 tis.+3,4 tis.+1032018201920202022Výsledok hospodárenia2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 357 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 €.5 tis.2,5 tis.0+10320192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: vlastné imanie 0 €. 2019: aktíva 6 894 €, vlastné imanie 6 894 €. 2020: aktíva 10 446 €, vlastné imanie 9 854 €. 2022: aktíva 10 001 €, vlastné imanie 9 956 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Aktíva a vlastné imanie2018: vlastné imanie 0 €. 2019: aktíva 6 894 €, vlastné imanie 6 894 €. 2020: aktíva 10 446 €, vlastné imanie 9 854 €. 2022: aktíva 10 001 €, vlastné imanie 9 956 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Aktíva a vlastné imanie2018: vlastné imanie 0 €. 2019: aktíva 6 894 €, vlastné imanie 6 894 €. 2020: aktíva 10 446 €, vlastné imanie 9 854 €. 2022: aktíva 10 001 €, vlastné imanie 9 956 €.20 tis.10 tis.02018201920202022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 894 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 446 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 001 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Štruktúra aktív2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 894 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 446 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 001 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Štruktúra aktív2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 894 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 446 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 001 €.20 tis.10 tis.02018201920202022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 9 854 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 €. 2022: vlastné imanie 9 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 9 854 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 €. 2022: vlastné imanie 9 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €.20 tis.10 tis.02018201920202022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 9 854 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 €. 2022: vlastné imanie 9 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €.20 tis.10 tis.02018201920202022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 592 €. 2022: daň z príjmu 46 €.1 tis.50000592462018201920202022Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 592 €. 2022: daň z príjmu 46 €.1 tis.50000592462018201920202022Daň z príjmu2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 592 €. 2022: daň z príjmu 46 €.1 tis.50000592462018201920202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—3,2 tis.10,2 tis.418
Výsledok hospodárenia—1,9 tis.3,4 tis.103
Aktíva—6,9 tis.10,4 tis.10 tis.
Vlastné imanie06,9 tis.9,9 tis.10 tis.
Daň z príjmu—059246
Zadlženosť—0,0 %5,7 %0,4 %

2022

Tržby
418
Výsledok hospodárenia
103
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
46
Zadlženosť
0,4 %

2020

Tržby
10,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
592
Zadlženosť
5,7 %

2019

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
6,9 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API