Súhrn
- Vznik
- 05. 06. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
- Oznámenia
- 55 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INGO TRANS PLUS, s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 51750406
- daňové identifikačné číslo
- 2120776163
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120776163
- Sídlo
- Hviezdoslavova 797/1, 924 01 Galanta, Slovenská republika
- Územie
- Galantaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 06. 2018
- V registri
- 8 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42407/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9610784
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 06. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 06. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 05. 06. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorovej časti vozidla | 05. 06. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave, | 05. 06. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 06. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 06. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 06. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 06. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 05. 06. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 06. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 06. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 06. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 06. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 06. 2018 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 09. 08. 2022 | — |
| Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy s hmotnosťou nad 3,5 t | 28. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120776163 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 07. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120776163 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2021 (rok porušenia 2020).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 07. 2023, rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −16 140 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−16 140 €
▼ 50,7 %Aktíva
106 €
▼ 99,7 %Vlastné imanie
−65 217 €
▼ 74,6 %Zadlženosť
61 625,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 192,2 tis. | 176,5 tis. | 70,5 tis. | 6,5 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,3 tis. | 1,8 tis. | −49 tis. | −10,7 tis. | −16,1 tis. |
| Aktíva | 92,5 tis. | 72,4 tis. | 52 tis. | 37,2 tis. | 106 |
| Vlastné imanie | 30,1 tis. | 31,8 tis. | −26,6 tis. | −37,4 tis. | −65,2 tis. |
| Daň z príjmu | 432 | 691 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 67,5 % | 56,0 % | 151,2 % | 200,4 % | 61 625,5 % |
aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −16,1 tis.
- Aktíva
- 106
- Vlastné imanie
- −65,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 61 625,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,7 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- −37,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 200,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 70,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49 tis.
- Aktíva
- 52 tis.
- Vlastné imanie
- −26,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 151,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 176,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 72,4 tis.
- Vlastné imanie
- 31,8 tis.
- Daň z príjmu
- 691
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 192,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 92,5 tis.
- Vlastné imanie
- 30,1 tis.
- Daň z príjmu
- 432
- Zadlženosť
- 67,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
5 oznámení
10. 08. 2026
Oznámenie o zverejnení súpisu majetku konkurz
24. 06. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
24. 06. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
24. 06. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
10. 06. 2026
Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.