Súhrn
- Vznik
- 16. 11. 20187 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 2 403 895 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Čedopol PÍLA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51748100
- daňové identifikačné číslo
- 2120876131
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120876131
- Sídlo
- Olešná 701, 02352 Olešná, Slovenská republika
- Územie
- Olešnáokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 11. 2018
- V registri
- 7 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71178/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9733760
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 11. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 11. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 11. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 11. 2018 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 16. 11. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 11. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 11. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 11. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 16. 11. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 11. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 11. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 11. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 16. 11. 2018 | — |
| Výrobu jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 16. 11. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 16. 11. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 03. 04. 2025 | — |
| Vedenie účtovníctva | 03. 04. 2025 | — |
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 21. 10. 2025 | — |
| Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5 t: 12 | 21. 10. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 20. 07. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120876131 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120876131 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲15 % na 15 896 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 2,4 mil. €.
Tržby
2 403 895 €
▲ 8,4 %Výsledok hospodárenia
15 896 €
▲ 15,3 %Aktíva
984 579 €
▲ 126,4 %Vlastné imanie
120 489 €
▲ 15,2 %Zadlženosť
87,8 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,21 mil. | 2,83 mil. | 2,11 mil. | 2,22 mil. | 2,4 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 20,3 tis. | 26 tis. | 17,1 tis. | 13,8 tis. | 15,9 tis. |
| Aktíva | 521,1 tis. | 545,7 tis. | 472,1 tis. | 434,9 tis. | 984,6 tis. |
| Vlastné imanie | 47,7 tis. | 73,7 tis. | 90,8 tis. | 104,6 tis. | 120,5 tis. |
| Daň z príjmu | 5,4 tis. | 6,9 tis. | 4,5 tis. | 3,8 tis. | 4,9 tis. |
| Zadlženosť | 90,8 % | 86,5 % | 80,8 % | 75,9 % | 87,8 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,4 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 984,6 tis.
- Vlastné imanie
- 120,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 87,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13,8 tis.
- Aktíva
- 434,9 tis.
- Vlastné imanie
- 104,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 75,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 17,1 tis.
- Aktíva
- 472,1 tis.
- Vlastné imanie
- 90,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 80,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,83 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 26 tis.
- Aktíva
- 545,7 tis.
- Vlastné imanie
- 73,7 tis.
- Daň z príjmu
- 6,9 tis.
- Zadlženosť
- 86,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 20,3 tis.
- Aktíva
- 521,1 tis.
- Vlastné imanie
- 47,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5,4 tis.
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.