prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Besten s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51734249aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 06. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Besten s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51734249
daňové identifikačné číslo
2120776020
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120776020
Sídlo
Ružová 112, 07651 Pribeník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 06. 2018
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44047/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9610091
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 06. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí05. 06. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom05. 06. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 06. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky05. 06. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti05. 06. 2018—
Vedenie účtovníctva05. 06. 2018—
Administratívne služby05. 06. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 06. 2018—
Čistiace a upratovacie služby05. 06. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach05. 06. 2018—
Služby požičovní05. 06. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 06. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva05. 01. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba05. 01. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu05. 01. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom05. 01. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 01. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 01. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 01. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 01. 2019—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva05. 01. 2019—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva05. 01. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu05. 01. 2019—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne05. 01. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 01. 2023—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 01. 2023—
Kuriérske služby20. 01. 2023—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve20. 01. 2023—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 01. 2023—
Informačná činnosť20. 01. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120776020: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120776020: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120776020IČ DPH SK2120776020Obdobia daňových registráciíDIČ 2120776020: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120776020: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120776020IČ DPH SK2120776020Obdobia daňových registráciíDIČ 2120776020: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120776020: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120776020IČ DPH SK2120776020
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212077602011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 12. 2018
daňové identifikačné číslo212077602010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −1 302 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 302 €

▼ 370,1 %

Aktíva

802 406 €

▼ 1,8 %

Vlastné imanie

797 707 €

▼ 0,2 %

Zadlženosť

0,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 560 €. 2022: tržby 87 428 €. 2023: tržby 16 616 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.01,6 tis.87,4 tis.16,6 tis.6 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 1 560 €. 2022: tržby 87 428 €. 2023: tržby 16 616 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.01,6 tis.87,4 tis.16,6 tis.6 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 1 560 €. 2022: tržby 87 428 €. 2023: tržby 16 616 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 223 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 178 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 482 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 302 €.2 tis.0−2,5 tis.+223+1,2 tis.−2,3 tis.+482−1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 223 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 178 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 482 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 302 €.2 tis.0−2,5 tis.+223+1,2 tis.−2,3 tis.+482−1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 223 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 178 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 482 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 302 €.2 tis.0−2,5 tis.+223202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 799 678 €, vlastné imanie 799 639 €. 2022: aktíva 819 864 €, vlastné imanie 800 817 €. 2023: aktíva 843 171 €, vlastné imanie 798 528 €. 2024: aktíva 817 424 €, vlastné imanie 799 009 €. 2025: aktíva 802 406 €, vlastné imanie 797 707 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 799 678 €, vlastné imanie 799 639 €. 2022: aktíva 819 864 €, vlastné imanie 800 817 €. 2023: aktíva 843 171 €, vlastné imanie 798 528 €. 2024: aktíva 817 424 €, vlastné imanie 799 009 €. 2025: aktíva 802 406 €, vlastné imanie 797 707 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 799 678 €, vlastné imanie 799 639 €. 2022: aktíva 819 864 €, vlastné imanie 800 817 €. 2023: aktíva 843 171 €, vlastné imanie 798 528 €. 2024: aktíva 817 424 €, vlastné imanie 799 009 €. 2025: aktíva 802 406 €, vlastné imanie 797 707 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 799 678 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 385 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 815 443 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 840 709 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 2 445 €, finančné účty 813 190 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 799 935 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 799 678 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 385 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 815 443 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 840 709 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 2 445 €, finančné účty 813 190 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 799 935 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 799 678 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 385 €, pohľadávky 4 036 €, finančné účty 815 443 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 673 €, finančné účty 840 709 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 2 445 €, finančné účty 813 190 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 789 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 799 935 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 799 639 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 €. 2022: vlastné imanie 800 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 047 €. 2023: vlastné imanie 798 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 643 €. 2024: vlastné imanie 799 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 415 €. 2025: vlastné imanie 797 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 699 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 799 639 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 €. 2022: vlastné imanie 800 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 047 €. 2023: vlastné imanie 798 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 643 €. 2024: vlastné imanie 799 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 415 €. 2025: vlastné imanie 797 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 699 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 799 639 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 €. 2022: vlastné imanie 800 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 047 €. 2023: vlastné imanie 798 528 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 643 €. 2024: vlastné imanie 799 009 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 415 €. 2025: vlastné imanie 797 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 699 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 39 €. 2022: daň z príjmu 313 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250039313034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 39 €. 2022: daň z príjmu 313 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250039313034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 39 €. 2022: daň z príjmu 313 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250039313034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,6 tis.87,4 tis.16,6 tis.6 tis.0
Výsledok hospodárenia2231,2 tis.−2,3 tis.482−1,3 tis.
Aktíva799,7 tis.819,9 tis.843,2 tis.817,4 tis.802,4 tis.
Vlastné imanie799,6 tis.800,8 tis.798,5 tis.799 tis.797,7 tis.
Daň z príjmu393130340340
Zadlženosť0,0 %2,3 %5,3 %2,3 %0,6 %

aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
802,4 tis.
Vlastné imanie
797,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
0,6 %

2024

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
482
Aktíva
817,4 tis.
Vlastné imanie
799 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,3 %

2023

Tržby
16,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
843,2 tis.
Vlastné imanie
798,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,3 %

2022

Tržby
87,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
819,9 tis.
Vlastné imanie
800,8 tis.
Daň z príjmu
313
Zadlženosť
2,3 %

2021

Tržby
1,6 tis.
Výsledok hospodárenia
223
Aktíva
799,7 tis.
Vlastné imanie
799,6 tis.
Daň z príjmu
39
Zadlženosť
0,0 %

aj 06/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API