prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ValVed s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51733242aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 06. 20188 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
208 333 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ValVed s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51733242
daňové identifikačné číslo
2120790089
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kúty 21, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 06. 2018
V registri
8 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 36718/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9630132
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 06. 2018—
Čistiace a upratovacie služby29. 06. 2018—
Vedenie účtovníctva29. 06. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 06. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 06. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí29. 06. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 06. 2018—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností29. 06. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120790089: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120790089Obdobia daňových registráciíDIČ 2120790089: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120790089Obdobia daňových registráciíDIČ 2120790089: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120790089
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212079008910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −16 374 € a znížila tržby o ▼12 % na 208,3 tisíc eur.

Tržby

208 333 €

▼ 12,2 %

Výsledok hospodárenia

−16 374 €

▲ 77,5 %

Aktíva

526 110 €

▲ 14,5 %

Vlastné imanie

21 130 €

▼ 43,7 %

Zadlženosť

96,0 %

Hrubá marža

−7,9 %

Čistá marža

−7,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby06/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 237 334 €. 2022: tržby 208 333 €.250 tis.125 tis.0000237,3 tis.208,3 tis.06/2018 — 12/20182019202020212022Tržby06/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 237 334 €. 2022: tržby 208 333 €.250 tis.125 tis.000208,3 tis.06/2018 — 12/201820202022Tržby06/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 237 334 €. 2022: tržby 208 333 €.250 tis.125 tis.0020192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia06/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 161 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 275 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 191 €. 2021: výsledok hospodárenia −72 869 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 374 €.0−100 tis.−1,2 tis.−3,3 tis.−10,2 tis.−72,9 tis.−16,4 tis.06/2018 — 12/20182019202020212022Výsledok hospodárenia06/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 161 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 275 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 191 €. 2021: výsledok hospodárenia −72 869 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 374 €.0−100 tis.−1,2 tis.−10,2 tis.−16,4 tis.06/2018 — 12/201820202022Výsledok hospodárenia06/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −1 161 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 275 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 191 €. 2021: výsledok hospodárenia −72 869 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 374 €.0−100 tis.06/2018 — 12/20182022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie06/2018 — 12/2018: aktíva 4 974 €, vlastné imanie 3 839 €. 2019: aktíva 229 532 €, vlastné imanie 564 €. 2020: aktíva 454 319 €, vlastné imanie −9 627 €. 2021: aktíva 459 576 €, vlastné imanie 37 504 €. 2022: aktíva 526 110 €, vlastné imanie 21 130 €.1 mil.0−10 tis.06/2018 — 12/20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie06/2018 — 12/2018: aktíva 4 974 €, vlastné imanie 3 839 €. 2019: aktíva 229 532 €, vlastné imanie 564 €. 2020: aktíva 454 319 €, vlastné imanie −9 627 €. 2021: aktíva 459 576 €, vlastné imanie 37 504 €. 2022: aktíva 526 110 €, vlastné imanie 21 130 €.1 mil.0−10 tis.06/2018 — 12/201820202022Aktíva a vlastné imanie06/2018 — 12/2018: aktíva 4 974 €, vlastné imanie 3 839 €. 2019: aktíva 229 532 €, vlastné imanie 564 €. 2020: aktíva 454 319 €, vlastné imanie −9 627 €. 2021: aktíva 459 576 €, vlastné imanie 37 504 €. 2022: aktíva 526 110 €, vlastné imanie 21 130 €.1 mil.0−10 tis.20192022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív06/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 100 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 240 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 214 515 €, pohľadávky 3 708 €, finančné účty 11 309 €. 2020: dlhodobý majetok 15 652 €, zásoby 353 027 €, pohľadávky 57 804 €, finančné účty 27 836 €. 2021: dlhodobý majetok 91 219 €, zásoby 278 382 €, pohľadávky 78 769 €, finančné účty 11 206 €. 2022: dlhodobý majetok 66 737 €, zásoby 287 422 €, pohľadávky 118 533 €, finančné účty 53 418 €.1 mil.500 tis.006/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra aktív06/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 100 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 240 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 214 515 €, pohľadávky 3 708 €, finančné účty 11 309 €. 2020: dlhodobý majetok 15 652 €, zásoby 353 027 €, pohľadávky 57 804 €, finančné účty 27 836 €. 2021: dlhodobý majetok 91 219 €, zásoby 278 382 €, pohľadávky 78 769 €, finančné účty 11 206 €. 2022: dlhodobý majetok 66 737 €, zásoby 287 422 €, pohľadávky 118 533 €, finančné účty 53 418 €.1 mil.500 tis.006/2018 — 12/201820202022Štruktúra aktív06/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 100 €, pohľadávky 1 634 €, finančné účty 240 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 214 515 €, pohľadávky 3 708 €, finančné účty 11 309 €. 2020: dlhodobý majetok 15 652 €, zásoby 353 027 €, pohľadávky 57 804 €, finančné účty 27 836 €. 2021: dlhodobý majetok 91 219 €, zásoby 278 382 €, pohľadávky 78 769 €, finančné účty 11 206 €. 2022: dlhodobý majetok 66 737 €, zásoby 287 422 €, pohľadávky 118 533 €, finančné účty 53 418 €.1 mil.500 tis.020192022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív06/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 839 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 135 €. 2019: vlastné imanie 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 968 €. 2020: vlastné imanie −9 627 €, dlhodobé záväzky 12 161 €, krátkodobé záväzky 451 785 €. 2021: vlastné imanie 37 504 €, dlhodobé záväzky 229 504 €, krátkodobé záväzky 192 568 €. 2022: vlastné imanie 21 130 €, dlhodobé záväzky 217 340 €, krátkodobé záväzky 287 640 €.1 mil.0−10 tis.06/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra pasív06/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 839 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 135 €. 2019: vlastné imanie 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 968 €. 2020: vlastné imanie −9 627 €, dlhodobé záväzky 12 161 €, krátkodobé záväzky 451 785 €. 2021: vlastné imanie 37 504 €, dlhodobé záväzky 229 504 €, krátkodobé záväzky 192 568 €. 2022: vlastné imanie 21 130 €, dlhodobé záväzky 217 340 €, krátkodobé záväzky 287 640 €.1 mil.0−10 tis.06/2018 — 12/201820202022Štruktúra pasív06/2018 — 12/2018: vlastné imanie 3 839 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 135 €. 2019: vlastné imanie 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 968 €. 2020: vlastné imanie −9 627 €, dlhodobé záväzky 12 161 €, krátkodobé záväzky 451 785 €. 2021: vlastné imanie 37 504 €, dlhodobé záväzky 229 504 €, krátkodobé záväzky 192 568 €. 2022: vlastné imanie 21 130 €, dlhodobé záväzky 217 340 €, krátkodobé záväzky 287 640 €.1 mil.0−10 tis.20192022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu06/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000006/2018 — 12/20182019202020212022Daň z príjmu06/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.11000006/2018 — 12/201820202022Daň z príjmu06/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100020192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)06/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000237,3 tis.208,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.−3,3 tis.−10,2 tis.−72,9 tis.−16,4 tis.
Aktíva5 tis.229,5 tis.454,3 tis.459,6 tis.526,1 tis.
Vlastné imanie3,8 tis.564−9,6 tis.37,5 tis.21,1 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť22,8 %99,8 %102,1 %91,8 %96,0 %

2022

Tržby
208,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
526,1 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,0 %

2021

Tržby
237,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−72,9 tis.
Aktíva
459,6 tis.
Vlastné imanie
37,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,8 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
454,3 tis.
Vlastné imanie
−9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,1 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
229,5 tis.
Vlastné imanie
564
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,8 %

06/2018 — 12/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API