Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 324 416 €2024
- Oznámenia
- 99 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- A.I.B. Company s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51728010
- daňové identifikačné číslo
- 2120788582
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120788582
- Sídlo
- Južná trieda 2881/4B, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2018
- V registri
- 8 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44058/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9611740
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 06. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 06. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 06. 06. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 06. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 06. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 06. 06. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 06. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 06. 06. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 06. 06. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 06. 06. 2018 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 11. 01. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 01. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 06. 2021 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 06. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 06. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 06. 2021 | — |
| Služby požičovní | 16. 06. 2021 | — |
| Zasielateľstvo | 13. 01. 2023 | — |
| Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti | 31. 12. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120788582 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120788582 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲3 962 % na 11 455 € a zvýšila tržby o ▲602 % na 324,4 tisíc eur.
Tržby
324 416 €
▲ 601,9 %Výsledok hospodárenia
11 455 €
▲ 3 962,1 %Aktíva
202 304 €
▲ 21,7 %Vlastné imanie
61 536 €
▲ 14,2 %Zadlženosť
69,6 %
Hrubá marža
4,1 %
Čistá marža
3,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 263,8 tis. | 309,4 tis. | 26,6 tis. | 46,2 tis. | 324,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,5 tis. | 26 tis. | −79 | 282 | 11,5 tis. |
| Aktíva | 64,6 tis. | 134,9 tis. | 115,4 tis. | 166,3 tis. | 202,3 tis. |
| Vlastné imanie | 27,6 tis. | 53,7 tis. | 53,6 tis. | 53,9 tis. | 61,5 tis. |
| Daň z príjmu | 882 | 7,4 tis. | 197 | 112 | 2 tis. |
| Zadlženosť | 57,2 % | 60,2 % | 53,5 % | 67,6 % | 69,6 % |
aj 06/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 324,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,5 tis.
- Aktíva
- 202,3 tis.
- Vlastné imanie
- 61,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 69,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 46,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 282
- Aktíva
- 166,3 tis.
- Vlastné imanie
- 53,9 tis.
- Daň z príjmu
- 112
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 26,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −79
- Aktíva
- 115,4 tis.
- Vlastné imanie
- 53,6 tis.
- Daň z príjmu
- 197
- Zadlženosť
- 53,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 309,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26 tis.
- Aktíva
- 134,9 tis.
- Vlastné imanie
- 53,7 tis.
- Daň z príjmu
- 7,4 tis.
- Zadlženosť
- 60,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 263,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 64,6 tis.
- Vlastné imanie
- 27,6 tis.
- Daň z príjmu
- 882
- Zadlženosť
- 57,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
9 oznámení
09. 09. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
07. 05. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
07. 05. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
07. 05. 2026
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
12. 03. 2026
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
14. 01. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
14. 01. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
14. 01. 2026
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
12. 01. 2026
Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.