prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

GEO SLOVENSKO s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51727986aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
248 152 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GEO SLOVENSKO s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51727986
daňové identifikačné číslo
2120761819
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Legionárska 7158/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 05. 2018
V registri
8 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 36478/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9590997
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)17. 05. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 05. 2018—
Čistiace a upratovacie služby17. 05. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 05. 2018—
Vedenie účtovníctva17. 05. 2018—
Administratívne služby17. 05. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 05. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 05. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí17. 05. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 05. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 05. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 05. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 05. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 05. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu17. 05. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom17. 05. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 05. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 05. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 05. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave17. 05. 2018—
Sťahovacie služby17. 05. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly17. 05. 2018—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied17. 05. 2018—
Faktoring a forfaiting17. 05. 2018—
Finančný lízing17. 05. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 05. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy jedál a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok17. 05. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 05. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 05. 2018—
Prevádzkovanie výdajne stravy17. 05. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach17. 05. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení17. 05. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu17. 05. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 05. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru17. 05. 2018—
Verejné obstarávanie17. 05. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok17. 05. 2018—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 05. 2018—
Záložne17. 05. 2018—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 05. 2018—
Fotografické služby17. 05. 2018—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava17. 05. 2018—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov17. 05. 2018—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov17. 05. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastu17. 05. 2018—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu17. 05. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov17. 05. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok17. 05. 2018—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely17. 05. 2018—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky17. 05. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120761819: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120761819Obdobia daňových registráciíDIČ 2120761819: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120761819Obdobia daňových registráciíDIČ 2120761819: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120761819
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212076181910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 7 464 € a zvýšila tržby z nuly na 248,2 tisíc eur.

Tržby

248 152 €

Výsledok hospodárenia

7 464 €

▲ 352,9 %

Aktíva

15 929 €

▲ 241,6 %

Vlastné imanie

8 869 €

▲ 105,6 %

Zadlženosť

44,3 %

Hrubá marža

3,4 %

Čistá marža

3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 54 495 €. 2021: tržby 66 130 €. 2022: tržby 125 500 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 248 152 €.250 tis.125 tis.054,5 tis.66,1 tis.125,5 tis.0248,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 54 495 €. 2021: tržby 66 130 €. 2022: tržby 125 500 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 248 152 €.250 tis.125 tis.054,5 tis.66,1 tis.125,5 tis.0248,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 54 495 €. 2021: tržby 66 130 €. 2022: tržby 125 500 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 248 152 €.250 tis.125 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −26 872 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 426 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 907 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 951 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 464 €.20 tis.0−50 tis.−26,9 tis.−12,4 tis.+10,9 tis.−3 tis.+7,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −26 872 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 426 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 907 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 951 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 464 €.20 tis.0−50 tis.−26,9 tis.−12,4 tis.+10,9 tis.−3 tis.+7,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −26 872 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 426 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 907 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 951 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 464 €.20 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 583 €, vlastné imanie −152 826 €. 2021: aktíva 24 349 €, vlastné imanie −165 251 €. 2022: aktíva 18 615 €, vlastné imanie −154 343 €. 2023: aktíva 4 663 €, vlastné imanie −157 295 €. 2024: aktíva 15 929 €, vlastné imanie 8 869 €.50 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 583 €, vlastné imanie −152 826 €. 2021: aktíva 24 349 €, vlastné imanie −165 251 €. 2022: aktíva 18 615 €, vlastné imanie −154 343 €. 2023: aktíva 4 663 €, vlastné imanie −157 295 €. 2024: aktíva 15 929 €, vlastné imanie 8 869 €.50 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 39 583 €, vlastné imanie −152 826 €. 2021: aktíva 24 349 €, vlastné imanie −165 251 €. 2022: aktíva 18 615 €, vlastné imanie −154 343 €. 2023: aktíva 4 663 €, vlastné imanie −157 295 €. 2024: aktíva 15 929 €, vlastné imanie 8 869 €.50 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 22 362 €, pohľadávky 16 135 €, finančné účty 1 086 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 029 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 320 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 015 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 600 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 209 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 454 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 094 €, pohľadávky 9 896 €, finančné účty 2 939 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 22 362 €, pohľadávky 16 135 €, finančné účty 1 086 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 029 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 320 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 015 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 600 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 209 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 454 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 094 €, pohľadávky 9 896 €, finančné účty 2 939 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 22 362 €, pohľadávky 16 135 €, finančné účty 1 086 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 029 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 320 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 015 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 600 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 209 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 454 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 094 €, pohľadávky 9 896 €, finančné účty 2 939 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −152 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 409 €. 2021: vlastné imanie −165 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 600 €. 2022: vlastné imanie −154 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 958 €. 2023: vlastné imanie −157 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 958 €. 2024: vlastné imanie 8 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 060 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −152 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 409 €. 2021: vlastné imanie −165 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 600 €. 2022: vlastné imanie −154 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 958 €. 2023: vlastné imanie −157 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 958 €. 2024: vlastné imanie 8 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 060 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −152 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 409 €. 2021: vlastné imanie −165 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 600 €. 2022: vlastné imanie −154 343 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 172 958 €. 2023: vlastné imanie −157 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 958 €. 2024: vlastné imanie 8 869 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 060 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 007 €.2 tis.1 tis.000001 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 007 €.2 tis.1 tis.000001 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 007 €.2 tis.1 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54,5 tis.66,1 tis.125,5 tis.0248,2 tis.
Výsledok hospodárenia−26,9 tis.−12,4 tis.10,9 tis.−3 tis.7,5 tis.
Aktíva39,6 tis.24,3 tis.18,6 tis.4,7 tis.15,9 tis.
Vlastné imanie−152,8 tis.−165,3 tis.−154,3 tis.−157,3 tis.8,9 tis.
Daň z príjmu00001 tis.
Zadlženosť486,1 %778,7 %929,1 %3 473,3 %44,3 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
248,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
15,9 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
44,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
−157,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 473,3 %

2022

Tržby
125,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,9 tis.
Aktíva
18,6 tis.
Vlastné imanie
−154,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
929,1 %

2021

Tržby
66,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,4 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
−165,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
778,7 %

2020

Tržby
54,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,9 tis.
Aktíva
39,6 tis.
Vlastné imanie
−152,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
486,1 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API