Súhrn
- Vznik
- 18. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 47 300 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Jednotné roľnícke družstvo TATRY
- identifikačné číslo organizácie
- 51714680
- daňové identifikačné číslo
- 2120772797
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120772797
- Sídlo
- Dostojevského 3313/12, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 18. 05. 2018
- V registri
- 8 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Dr, vložka č. 10184/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9592849
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Chov vybraných druhov zvierat | 18. 05. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 18. 05. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 18. 05. 2018 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 18. 05. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 18. 05. 2018 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 18. 05. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 05. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 05. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 05. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 05. 2018 | — |
| Skladovanie | 18. 05. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 05. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 05. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120772797 | 20. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 09. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2120772797 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 768 % na 33 617 € a zvýšila tržby o ▲373 % na 47,3 tisíc eur.
Tržby
47 300 €
▲ 373,0 %Výsledok hospodárenia
33 617 €
▲ 2 768,3 %Aktíva
137 637 €
▲ 6,7 %Vlastné imanie
88 601 €
▲ 61,1 %Zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža
79,5 %
Čistá marža
71,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 48 tis. | 7 tis. | 7 tis. | 10 tis. | 47,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 18,8 tis. | 9,9 tis. | 2 tis. | 1,2 tis. | 33,6 tis. |
| Aktíva | 46 tis. | 54,9 tis. | 76,8 tis. | 129 tis. | 137,6 tis. |
| Vlastné imanie | 42,4 tis. | 52,3 tis. | 54,3 tis. | 55 tis. | 88,6 tis. |
| Daň z príjmu | 3,3 tis. | 2,7 tis. | 0 | 496 | 4 tis. |
| Zadlženosť | 7,8 % | 4,9 % | 29,3 % | 57,4 % | 35,6 % |
aj 05/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 47,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,6 tis.
- Aktíva
- 137,6 tis.
- Vlastné imanie
- 88,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 35,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 10 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 129 tis.
- Vlastné imanie
- 55 tis.
- Daň z príjmu
- 496
- Zadlženosť
- 57,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 76,8 tis.
- Vlastné imanie
- 54,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,9 tis.
- Aktíva
- 54,9 tis.
- Vlastné imanie
- 52,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 4,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 48 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,8 tis.
- Aktíva
- 46 tis.
- Vlastné imanie
- 42,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 7,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.