Súhrn
- Vznik
- 17. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 932 016 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOJES s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51708302
- daňové identifikačné číslo
- 2120761434
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120761434
- Sídlo
- Bystrá 640/11, 053 11 Smižany, Slovenská republika
- Územie
- Smižanyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 05. 2018
- V registri
- 8 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43904/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9591794
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 17. 05. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 17. 05. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 05. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 05. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 05. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 17. 05. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 05. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 05. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 17. 05. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 17. 05. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 17. 05. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120761434 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120761434 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 17 995 € a zvýšila tržby o ▲975 % na 932 tisíc eur.
Tržby
932 016 €
▲ 974,8 %Výsledok hospodárenia
17 995 €
▲ 257,1 %Aktíva
294 222 €
▲ 142,9 %Vlastné imanie
52 710 €
▲ 51,8 %Zadlženosť
82,1 %
Hrubá marža
2,4 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 560,5 tis. | 1,41 mil. | 242,2 tis. | 86,7 tis. | 932 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,6 tis. | 6,6 tis. | 2,4 tis. | −11,5 tis. | 18 tis. |
| Aktíva | 114,7 tis. | 334,1 tis. | 119 tis. | 121,1 tis. | 294,2 tis. |
| Vlastné imanie | 37,2 tis. | 43,8 tis. | 46,2 tis. | 34,7 tis. | 52,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 2,6 tis. | 641 | 960 | 4,8 tis. |
| Zadlženosť | 67,6 % | 86,9 % | 61,2 % | 71,3 % | 82,1 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 932 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18 tis.
- Aktíva
- 294,2 tis.
- Vlastné imanie
- 52,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 86,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,5 tis.
- Aktíva
- 121,1 tis.
- Vlastné imanie
- 34,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 71,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 242,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 119 tis.
- Vlastné imanie
- 46,2 tis.
- Daň z príjmu
- 641
- Zadlženosť
- 61,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 334,1 tis.
- Vlastné imanie
- 43,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 86,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 560,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 114,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).