prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Kichita s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51706555aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
154 620 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kichita s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51706555
daňové identifikačné číslo
2120777780
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120777780
Sídlo
Titusa Zemana 14, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 05. 2018
V registri
8 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42230/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9585335
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby10. 05. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 05. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 05. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 05. 2018—
Dizajnérske činnosti10. 05. 2018—
Fotografické služby10. 05. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 05. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu10. 05. 2018—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 06. 2023—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 06. 2023—
prípravné práce k realizácii stavby17. 06. 2023—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 06. 2023—
prenájom hnuteľných vecí17. 06. 2023—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 06. 2023—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 06. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120777780: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120777780: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120777780IČ DPH SK2120777780Obdobia daňových registráciíDIČ 2120777780: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120777780: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120777780IČ DPH SK2120777780Obdobia daňových registráciíDIČ 2120777780: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120777780: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120777780IČ DPH SK2120777780
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212077778011. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 10. 2020
daňové identifikačné číslo212077778010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 20. 07. 2025 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲92 % na 5 956 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 154,6 tisíc eur.

Tržby

154 620 €

▲ 12,5 %

Výsledok hospodárenia

5 956 €

▲ 92,4 %

Aktíva

174 768 €

▼ 19,1 %

Vlastné imanie

14 742 €

▲ 67,8 %

Zadlženosť

91,6 %

Hrubá marža

5,7 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2018 — 12/2018: tržby 5 942 €. 2019: tržby 6 240 €. 2020: tržby 59 876 €. 2021: tržby 137 417 €. 2022: tržby 154 620 €.200 tis.100 tis.05,9 tis.6,2 tis.59,9 tis.137,4 tis.154,6 tis.05/2018 — 12/20182019202020212022Tržby05/2018 — 12/2018: tržby 5 942 €. 2019: tržby 6 240 €. 2020: tržby 59 876 €. 2021: tržby 137 417 €. 2022: tržby 154 620 €.200 tis.100 tis.05,9 tis.59,9 tis.154,6 tis.05/2018 — 12/201820202022Tržby05/2018 — 12/2018: tržby 5 942 €. 2019: tržby 6 240 €. 2020: tržby 59 876 €. 2021: tržby 137 417 €. 2022: tržby 154 620 €.200 tis.100 tis.020192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 €. 2020: výsledok hospodárenia 702 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 956 €.10 tis.0−20+2−14+702+3,1 tis.+6 tis.05/2018 — 12/20182019202020212022Výsledok hospodárenia05/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 €. 2020: výsledok hospodárenia 702 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 956 €.10 tis.0−20+2+702+6 tis.05/2018 — 12/201820202022Výsledok hospodárenia05/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 €. 2020: výsledok hospodárenia 702 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 956 €.10 tis.0−20−1420192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2018 — 12/2018: aktíva 5 957 €, vlastné imanie 5 002 €. 2019: aktíva 5 437 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 19 416 €, vlastné imanie 5 690 €. 2021: aktíva 215 956 €, vlastné imanie 8 786 €. 2022: aktíva 174 768 €, vlastné imanie 14 742 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie05/2018 — 12/2018: aktíva 5 957 €, vlastné imanie 5 002 €. 2019: aktíva 5 437 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 19 416 €, vlastné imanie 5 690 €. 2021: aktíva 215 956 €, vlastné imanie 8 786 €. 2022: aktíva 174 768 €, vlastné imanie 14 742 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/201820202022Aktíva a vlastné imanie05/2018 — 12/2018: aktíva 5 957 €, vlastné imanie 5 002 €. 2019: aktíva 5 437 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 19 416 €, vlastné imanie 5 690 €. 2021: aktíva 215 956 €, vlastné imanie 8 786 €. 2022: aktíva 174 768 €, vlastné imanie 14 742 €.250 tis.125 tis.020192022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 778 €, finančné účty 5 179 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 3 437 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 956 €, finančné účty 3 460 €. 2021: dlhodobý majetok 84 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 671 €, finančné účty 101 405 €. 2022: dlhodobý majetok 53 117 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 854 €, finančné účty 74 797 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra aktív05/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 778 €, finančné účty 5 179 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 3 437 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 956 €, finančné účty 3 460 €. 2021: dlhodobý majetok 84 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 671 €, finančné účty 101 405 €. 2022: dlhodobý majetok 53 117 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 854 €, finančné účty 74 797 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/201820202022Štruktúra aktív05/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 778 €, finančné účty 5 179 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 3 437 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 956 €, finančné účty 3 460 €. 2021: dlhodobý majetok 84 880 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 671 €, finančné účty 101 405 €. 2022: dlhodobý majetok 53 117 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 854 €, finančné účty 74 797 €.250 tis.125 tis.020192022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 002 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 954 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 439 €. 2020: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 13 266 €. 2021: vlastné imanie 8 786 €, dlhodobé záväzky 93 869 €, krátkodobé záväzky 113 301 €. 2022: vlastné imanie 14 742 €, dlhodobé záväzky 76 831 €, krátkodobé záväzky 83 195 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/20182019202020212022Štruktúra pasív05/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 002 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 954 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 439 €. 2020: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 13 266 €. 2021: vlastné imanie 8 786 €, dlhodobé záväzky 93 869 €, krátkodobé záväzky 113 301 €. 2022: vlastné imanie 14 742 €, dlhodobé záväzky 76 831 €, krátkodobé záväzky 83 195 €.250 tis.125 tis.005/2018 — 12/201820202022Štruktúra pasív05/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 002 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 954 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 439 €. 2020: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 460 €, krátkodobé záväzky 13 266 €. 2021: vlastné imanie 8 786 €, dlhodobé záväzky 93 869 €, krátkodobé záväzky 113 301 €. 2022: vlastné imanie 14 742 €, dlhodobé záväzky 76 831 €, krátkodobé záväzky 83 195 €.250 tis.125 tis.020192022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 264 €. 2021: daň z príjmu 1 381 €. 2022: daň z príjmu 2 809 €.5 tis.2,5 tis.00232641,4 tis.2,8 tis.05/2018 — 12/20182019202020212022Daň z príjmu05/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 264 €. 2021: daň z príjmu 1 381 €. 2022: daň z príjmu 2 809 €.5 tis.2,5 tis.002642,8 tis.05/2018 — 12/201820202022Daň z príjmu05/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 264 €. 2021: daň z príjmu 1 381 €. 2022: daň z príjmu 2 809 €.5 tis.2,5 tis.02320192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,9 tis.6,2 tis.59,9 tis.137,4 tis.154,6 tis.
Výsledok hospodárenia2−147023,1 tis.6 tis.
Aktíva6 tis.5,4 tis.19,4 tis.216 tis.174,8 tis.
Vlastné imanie5 tis.5 tis.5,7 tis.8,8 tis.14,7 tis.
Daň z príjmu0232641,4 tis.2,8 tis.
Zadlženosť16,0 %8,3 %70,7 %95,9 %91,6 %

2022

Tržby
154,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
174,8 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
91,6 %

2021

Tržby
137,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
216 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
95,9 %

2020

Tržby
59,9 tis.
Výsledok hospodárenia
702
Aktíva
19,4 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
264
Zadlženosť
70,7 %

2019

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−14
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
8,3 %

05/2018 — 12/2018

Tržby
5,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API