Súhrn
- Vznik
- 11. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 575 964 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EN DANIELI spol. s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51705192
- daňové identifikačné číslo
- 2120779276
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120779276
- Sídlo
- Palugyayho 866/1, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 05. 2018
- V registri
- 8 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 70085/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9586185
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 11. 05. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 11. 05. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 11. 05. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 05. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 05. 2018 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 11. 05. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 11. 05. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 11. 05. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 11. 05. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 11. 05. 2018 | — |
| Administratívne služby | 11. 05. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 21. 09. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 21. 09. 2021 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 03. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb pre rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 03. 04. 2026 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 03. 04. 2026 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 03. 04. 2026 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 03. 04. 2026 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 03. 04. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 03. 04. 2026 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 04. 2026 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 03. 04. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 03. 04. 2026 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 03. 04. 2026 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 03. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 03. 04. 2026 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 03. 04. 2026 | — |
| Verejné obstarávanie | 03. 04. 2026 | — |
| Vedenie účtovníctva | 03. 04. 2026 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti | 03. 04. 2026 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 03. 04. 2026 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 03. 04. 2026 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 03. 04. 2026 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 03. 04. 2026 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 03. 04. 2026 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 03. 04. 2026 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 03. 04. 2026 | — |
| Stolárstvo | 03. 04. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 16. 08. 2019
- Oprávnená osoba
- JANČI & Partners s.r.o. · od 16. 08. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120779276 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2120779276 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼22 % na 38 635 € a zvýšila tržby o ▲317 % na 576 tisíc eur.
Tržby
575 964 €
▲ 316,5 %Výsledok hospodárenia
38 635 €
▼ 21,5 %Aktíva
305 868 €
▲ 62,3 %Vlastné imanie
18 002 €
▲ 187,2 %Zadlženosť
94,1 %
Hrubá marža
7,5 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 94,2 tis. | 70,3 tis. | 0 | 138,3 tis. | 576 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −19,5 tis. | −73,6 tis. | −30,8 tis. | 49,2 tis. | 38,6 tis. |
| Aktíva | 90,8 tis. | 63,1 tis. | 13,8 tis. | 188,4 tis. | 305,9 tis. |
| Vlastné imanie | 34,5 tis. | −39,1 tis. | −69,9 tis. | −20,6 tis. | 18 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 4,6 tis. |
| Zadlženosť | 62,0 % | 162,0 % | 606,9 % | 110,9 % | 94,1 % |
aj 05/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 576 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,6 tis.
- Aktíva
- 305,9 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 138,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 49,2 tis.
- Aktíva
- 188,4 tis.
- Vlastné imanie
- −20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 110,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −30,8 tis.
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- −69,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 606,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 70,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −73,6 tis.
- Aktíva
- 63,1 tis.
- Vlastné imanie
- −39,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 162,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 94,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,5 tis.
- Aktíva
- 90,8 tis.
- Vlastné imanie
- 34,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.