prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

K-stile s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51684179aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 600 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
K-stile s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51684179
daňové identifikačné číslo
2120760719
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120760719
Sídlo
Vlková 29, 05972 Vlková, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2018
V registri
8 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36325/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9580750
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Stolárstvo03. 05. 2018—
Dizajnérske činnosti03. 05. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností03. 05. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 05. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 05. 2018—
Informačná činnosť03. 05. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení03. 05. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 05. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 05. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí03. 05. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 05. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 05. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 05. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve03. 05. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 05. 2018—
Čistiace a upratovacie služby03. 05. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120760719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120760719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120760719IČ DPH SK2120760719Obdobia daňových registráciíDIČ 2120760719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120760719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120760719IČ DPH SK2120760719Obdobia daňových registráciíDIČ 2120760719: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120760719: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120760719IČ DPH SK2120760719
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212076071911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212076071910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −3 864 € a zvýšila tržby o ▲151 % na 3,6 tisíc eur.

Tržby

3 600 €

▲ 150,7 %

Výsledok hospodárenia

−3 864 €

▼ 261,8 %

Aktíva

10 946 €

▲ 30,6 %

Vlastné imanie

3 483 €

▼ 52,6 %

Zadlženosť

68,2 %

Hrubá marža

−97,9 %

Čistá marža

−107,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 28 168 €. 2021: tržby 17 287 €. 2022: tržby 12 867 €. 2023: tržby 1 436 €. 2024: tržby 3 600 €.50 tis.25 tis.028,2 tis.17,3 tis.12,9 tis.1,4 tis.3,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 28 168 €. 2021: tržby 17 287 €. 2022: tržby 12 867 €. 2023: tržby 1 436 €. 2024: tržby 3 600 €.50 tis.25 tis.028,2 tis.17,3 tis.12,9 tis.1,4 tis.3,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 28 168 €. 2021: tržby 17 287 €. 2022: tržby 12 867 €. 2023: tržby 1 436 €. 2024: tržby 3 600 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −691 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 068 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 864 €.2 tis.0−5 tis.−691+1,6 tis.+780−1,1 tis.−3,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −691 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 068 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 864 €.2 tis.0−5 tis.−691+1,6 tis.+780−1,1 tis.−3,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −691 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 068 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 864 €.2 tis.0−5 tis.−691+780202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 014 €. 2021: aktíva 8 987 €, vlastné imanie 7 635 €. 2022: aktíva 9 343 €, vlastné imanie 8 415 €. 2023: aktíva 8 383 €, vlastné imanie 7 347 €. 2024: aktíva 10 946 €, vlastné imanie 3 483 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 014 €. 2021: aktíva 8 987 €, vlastné imanie 7 635 €. 2022: aktíva 9 343 €, vlastné imanie 8 415 €. 2023: aktíva 8 383 €, vlastné imanie 7 347 €. 2024: aktíva 10 946 €, vlastné imanie 3 483 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 889 €, vlastné imanie 6 014 €. 2021: aktíva 8 987 €, vlastné imanie 7 635 €. 2022: aktíva 9 343 €, vlastné imanie 8 415 €. 2023: aktíva 8 383 €, vlastné imanie 7 347 €. 2024: aktíva 10 946 €, vlastné imanie 3 483 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 €, finančné účty 7 530 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 577 €, finančné účty 8 410 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 8 313 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 €, finančné účty 10 925 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 €, finančné účty 7 530 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 577 €, finančné účty 8 410 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 8 313 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 €, finančné účty 10 925 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 €, finančné účty 7 530 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 577 €, finančné účty 8 410 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 8 313 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 €, finančné účty 10 925 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2021: vlastné imanie 7 635 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 352 €. 2022: vlastné imanie 8 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 928 €. 2023: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 036 €. 2024: vlastné imanie 3 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 463 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2021: vlastné imanie 7 635 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 352 €. 2022: vlastné imanie 8 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 928 €. 2023: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 036 €. 2024: vlastné imanie 3 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 463 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2021: vlastné imanie 7 635 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 352 €. 2022: vlastné imanie 8 415 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 928 €. 2023: vlastné imanie 7 347 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 036 €. 2024: vlastné imanie 3 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 463 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 88 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 59 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025008818759034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 88 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 59 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025008818759034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 88 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 59 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025008818759034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,2 tis.17,3 tis.12,9 tis.1,4 tis.3,6 tis.
Výsledok hospodárenia−6911,6 tis.780−1,1 tis.−3,9 tis.
Aktíva7,9 tis.9 tis.9,3 tis.8,4 tis.10,9 tis.
Vlastné imanie6 tis.7,6 tis.8,4 tis.7,3 tis.3,5 tis.
Daň z príjmu88187590340
Zadlženosť23,8 %15,0 %9,9 %12,4 %68,2 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
10,9 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
68,2 %

2023

Tržby
1,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
8,4 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,4 %

2022

Tržby
12,9 tis.
Výsledok hospodárenia
780
Aktíva
9,3 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
59
Zadlženosť
9,9 %

2021

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
9 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
187
Zadlženosť
15,0 %

2020

Tržby
28,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−691
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
88
Zadlženosť
23,8 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API