prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Five7ed s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51679558aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
50 579 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Five7ed s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51679558
daňové identifikačné číslo
2120780079
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120780079
Sídlo
Pekárska 14, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2018
V registri
8 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42143/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9574470
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 04. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 04. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí25. 04. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 04. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 04. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach25. 04. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 04. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností25. 04. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok25. 04. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 04. 2018—
Čistiace a upratovacie služby18. 02. 2021—
Vedenie účtovníctva18. 02. 2021—
Kuriérske služby18. 02. 2021—
Sťahovacie služby18. 02. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 02. 2021—
Administratívne služby18. 02. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 02. 2021—
Reklamné a marketingové služby18. 02. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120780079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120780079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120780079IČ DPH SK2120780079Obdobia daňových registráciíDIČ 2120780079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120780079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120780079IČ DPH SK2120780079Obdobia daňových registráciíDIČ 2120780079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120780079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120780079IČ DPH SK2120780079
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212078007911. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 05. 2025
daňové identifikačné číslo212078007910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 11. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 11. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 11. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 11. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲16 % na 8 016 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 50,6 tisíc eur.

Tržby

50 579 €

▲ 9,4 %

Výsledok hospodárenia

8 016 €

▲ 16,3 %

Aktíva

130 981 €

▲ 40,0 %

Vlastné imanie

35 212 €

▲ 29,5 %

Zadlženosť

73,1 %

Hrubá marža

18,6 %

Čistá marža

15,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 44 892 €. 2021: tržby 36 972 €. 2022: tržby 42 850 €. 2023: tržby 46 231 €. 2024: tržby 50 579 €.100 tis.50 tis.044,9 tis.37 tis.42,9 tis.46,2 tis.50,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 892 €. 2021: tržby 36 972 €. 2022: tržby 42 850 €. 2023: tržby 46 231 €. 2024: tržby 50 579 €.100 tis.50 tis.044,9 tis.37 tis.42,9 tis.46,2 tis.50,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 892 €. 2021: tržby 36 972 €. 2022: tržby 42 850 €. 2023: tržby 46 231 €. 2024: tržby 50 579 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 975 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 420 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 016 €.10 tis.5 tis.0+2 tis.+2,4 tis.+5,1 tis.+6,9 tis.+8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 975 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 420 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 016 €.10 tis.5 tis.0+2 tis.+2,4 tis.+5,1 tis.+6,9 tis.+8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 975 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 420 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 083 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 890 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 016 €.10 tis.5 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 048 €, vlastné imanie 12 803 €. 2021: aktíva 21 451 €, vlastné imanie 15 223 €. 2022: aktíva 31 176 €, vlastné imanie 20 306 €. 2023: aktíva 93 537 €, vlastné imanie 27 196 €. 2024: aktíva 130 981 €, vlastné imanie 35 212 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 048 €, vlastné imanie 12 803 €. 2021: aktíva 21 451 €, vlastné imanie 15 223 €. 2022: aktíva 31 176 €, vlastné imanie 20 306 €. 2023: aktíva 93 537 €, vlastné imanie 27 196 €. 2024: aktíva 130 981 €, vlastné imanie 35 212 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 048 €, vlastné imanie 12 803 €. 2021: aktíva 21 451 €, vlastné imanie 15 223 €. 2022: aktíva 31 176 €, vlastné imanie 20 306 €. 2023: aktíva 93 537 €, vlastné imanie 27 196 €. 2024: aktíva 130 981 €, vlastné imanie 35 212 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 897 €, finančné účty 5 151 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 477 €, finančné účty 6 974 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 855 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 30 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 236 €, finančné účty 51 301 €. 2024: dlhodobý majetok 55 990 €, zásoby 48 000 €, pohľadávky 12 584 €, finančné účty 14 407 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 897 €, finančné účty 5 151 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 477 €, finančné účty 6 974 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 855 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 30 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 236 €, finančné účty 51 301 €. 2024: dlhodobý majetok 55 990 €, zásoby 48 000 €, pohľadávky 12 584 €, finančné účty 14 407 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 897 €, finančné účty 5 151 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 477 €, finančné účty 6 974 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 855 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 30 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 236 €, finančné účty 51 301 €. 2024: dlhodobý majetok 55 990 €, zásoby 48 000 €, pohľadávky 12 584 €, finančné účty 14 407 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 245 €. 2021: vlastné imanie 15 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 228 €. 2022: vlastné imanie 20 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 870 €. 2023: vlastné imanie 27 196 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 341 €. 2024: vlastné imanie 35 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 95 769 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 245 €. 2021: vlastné imanie 15 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 228 €. 2022: vlastné imanie 20 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 870 €. 2023: vlastné imanie 27 196 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 341 €. 2024: vlastné imanie 35 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 95 769 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 245 €. 2021: vlastné imanie 15 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 228 €. 2022: vlastné imanie 20 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 870 €. 2023: vlastné imanie 27 196 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 341 €. 2024: vlastné imanie 35 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 95 769 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 348 €. 2021: daň z príjmu 427 €. 2022: daň z príjmu 897 €. 2023: daň z príjmu 1 216 €. 2024: daň z príjmu 1 415 €.2 tis.1 tis.03484278971,2 tis.1,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 348 €. 2021: daň z príjmu 427 €. 2022: daň z príjmu 897 €. 2023: daň z príjmu 1 216 €. 2024: daň z príjmu 1 415 €.2 tis.1 tis.03484278971,2 tis.1,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 348 €. 2021: daň z príjmu 427 €. 2022: daň z príjmu 897 €. 2023: daň z príjmu 1 216 €. 2024: daň z príjmu 1 415 €.2 tis.1 tis.0348897202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,9 tis.37 tis.42,9 tis.46,2 tis.50,6 tis.
Výsledok hospodárenia2 tis.2,4 tis.5,1 tis.6,9 tis.8 tis.
Aktíva16 tis.21,5 tis.31,2 tis.93,5 tis.131 tis.
Vlastné imanie12,8 tis.15,2 tis.20,3 tis.27,2 tis.35,2 tis.
Daň z príjmu3484278971,2 tis.1,4 tis.
Zadlženosť20,2 %29,0 %34,9 %70,9 %73,1 %

aj 04/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
50,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
131 tis.
Vlastné imanie
35,2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
73,1 %

2023

Tržby
46,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
93,5 tis.
Vlastné imanie
27,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
70,9 %

2022

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
31,2 tis.
Vlastné imanie
20,3 tis.
Daň z príjmu
897
Zadlženosť
34,9 %

2021

Tržby
37 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
21,5 tis.
Vlastné imanie
15,2 tis.
Daň z príjmu
427
Zadlženosť
29,0 %

2020

Tržby
44,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
16 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
348
Zadlženosť
20,2 %

aj 04/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API