Súhrn
- Vznik
- 27. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 156 046 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TATRAN ŠPORT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51679191
- daňové identifikačné číslo
- 2120746991
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120746991
- Sídlo
- Športová 1067/17, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
- Územie
- Topoľčiankyokres Zlaté MoravceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 04. 2018
- V registri
- 8 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 45591/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9576228
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 27. 04. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 04. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 27. 04. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 27. 04. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 27. 04. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 27. 04. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 27. 04. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 27. 04. 2018 | — |
| Administratívne služby | 27. 04. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 27. 04. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 27. 04. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 27. 04. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 27. 04. 2018 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 23. 05. 2019 | — |
| Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 23. 05. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120746991 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120746991 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2024 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲68 % na 986 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 156 tisíc eur.
Tržby
156 046 €
▲ 1,3 %Výsledok hospodárenia
986 €
▲ 68,3 %Aktíva
35 855 €
▼ 11,7 %Vlastné imanie
−16 829 €
▲ 5,9 %Zadlženosť
146,9 %
Hrubá marža
1,2 %
Čistá marža
0,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 124,2 tis. | 132,9 tis. | 163,5 tis. | 154,1 tis. | 156 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 15,8 tis. | −7,8 tis. | 1,8 tis. | 586 | 986 |
| Aktíva | 6 tis. | 18,9 tis. | 30,6 tis. | 40,6 tis. | 35,9 tis. |
| Vlastné imanie | −22,5 tis. | −30,3 tis. | −18,5 tis. | −17,9 tis. | −16,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 472,1 % | 260,4 % | 160,4 % | 144,0 % | 146,9 % |
aj 04/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 156 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 986
- Aktíva
- 35,9 tis.
- Vlastné imanie
- −16,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 146,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 154,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 586
- Aktíva
- 40,6 tis.
- Vlastné imanie
- −17,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 144,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 163,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 30,6 tis.
- Vlastné imanie
- −18,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 160,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 132,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,8 tis.
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- −30,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 260,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 124,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,8 tis.
- Aktíva
- 6 tis.
- Vlastné imanie
- −22,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 472,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 04/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).