prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

RESTAB s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51677229aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
29 009 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RESTAB s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51677229
daňové identifikačné číslo
2120758838
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Popradská 250/66, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2018
V registri
8 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43812/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9581095
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Opravy vyhradených technických zariadení elektrických03. 05. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 05. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 05. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 05. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 05. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce03. 05. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí03. 05. 2018—
Administratívne služby03. 05. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 05. 2018—
Vedenie účtovníctva03. 05. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 05. 2018—
Faktoring a forfaiting03. 05. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu03. 05. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 05. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 05. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení03. 05. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok03. 05. 2018—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely03. 05. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov03. 05. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť03. 05. 2018—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí03. 05. 2018—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly03. 05. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 05. 2018—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení03. 05. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 04. 2021—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom15. 04. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120758838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120758838Obdobia daňových registráciíDIČ 2120758838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120758838Obdobia daňových registráciíDIČ 2120758838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120758838
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212075883810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −1 245 € a tržby bez zmeny na 29 tisíc eur.

Tržby

29 009 €

▼ 0,3 %

Výsledok hospodárenia

−1 245 €

▲ 92,2 %

Aktíva

11 249 €

▼ 13,1 %

Vlastné imanie

−24 703 €

▼ 5,3 %

Zadlženosť

319,6 %

Hrubá marža

−3,1 %

Čistá marža

−4,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 28 535 €. 2022: tržby 70 557 €. 2023: tržby 29 106 €. 2024: tržby 29 009 €.100 tis.50 tis.0028,5 tis.70,6 tis.29,1 tis.29 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 28 535 €. 2022: tržby 70 557 €. 2023: tržby 29 106 €. 2024: tržby 29 009 €.100 tis.50 tis.0028,5 tis.70,6 tis.29,1 tis.29 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 28 535 €. 2022: tržby 70 557 €. 2023: tržby 29 106 €. 2024: tržby 29 009 €.100 tis.50 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −494 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 778 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 953 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 861 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 245 €.0−20 tis.−494−6,8 tis.−11 tis.−15,9 tis.−1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −494 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 778 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 953 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 861 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 245 €.0−20 tis.−494−6,8 tis.−11 tis.−15,9 tis.−1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −494 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 778 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 953 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 861 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 245 €.0−20 tis.−494202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 134 €, vlastné imanie 10 134 €. 2021: aktíva 28 628 €, vlastné imanie 3 357 €. 2022: aktíva 25 232 €, vlastné imanie −7 596 €. 2023: aktíva 12 940 €, vlastné imanie −23 458 €. 2024: aktíva 11 249 €, vlastné imanie −24 703 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 134 €, vlastné imanie 10 134 €. 2021: aktíva 28 628 €, vlastné imanie 3 357 €. 2022: aktíva 25 232 €, vlastné imanie −7 596 €. 2023: aktíva 12 940 €, vlastné imanie −23 458 €. 2024: aktíva 11 249 €, vlastné imanie −24 703 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 134 €, vlastné imanie 10 134 €. 2021: aktíva 28 628 €, vlastné imanie 3 357 €. 2022: aktíva 25 232 €, vlastné imanie −7 596 €. 2023: aktíva 12 940 €, vlastné imanie −23 458 €. 2024: aktíva 11 249 €, vlastné imanie −24 703 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 7 301 €. 2021: dlhodobý majetok 16 760 €, zásoby 3 366 €, pohľadávky 3 148 €, finančné účty 5 354 €. 2022: dlhodobý majetok 12 664 €, zásoby 7 439 €, pohľadávky 1 894 €, finančné účty 3 235 €. 2023: dlhodobý majetok 3 733 €, zásoby 5 667 €, pohľadávky 1 323 €, finančné účty 2 217 €. 2024: dlhodobý majetok 2 982 €, zásoby 5 556 €, pohľadávky 1 133 €, finančné účty 1 578 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 7 301 €. 2021: dlhodobý majetok 16 760 €, zásoby 3 366 €, pohľadávky 3 148 €, finančné účty 5 354 €. 2022: dlhodobý majetok 12 664 €, zásoby 7 439 €, pohľadávky 1 894 €, finančné účty 3 235 €. 2023: dlhodobý majetok 3 733 €, zásoby 5 667 €, pohľadávky 1 323 €, finančné účty 2 217 €. 2024: dlhodobý majetok 2 982 €, zásoby 5 556 €, pohľadávky 1 133 €, finančné účty 1 578 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 833 €, finančné účty 7 301 €. 2021: dlhodobý majetok 16 760 €, zásoby 3 366 €, pohľadávky 3 148 €, finančné účty 5 354 €. 2022: dlhodobý majetok 12 664 €, zásoby 7 439 €, pohľadávky 1 894 €, finančné účty 3 235 €. 2023: dlhodobý majetok 3 733 €, zásoby 5 667 €, pohľadávky 1 323 €, finančné účty 2 217 €. 2024: dlhodobý majetok 2 982 €, zásoby 5 556 €, pohľadávky 1 133 €, finančné účty 1 578 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 357 €, dlhodobé záväzky 16 672 €, krátkodobé záväzky 8 599 €. 2022: vlastné imanie −7 596 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 23 098 €. 2023: vlastné imanie −23 458 €, dlhodobé záväzky 4 017 €, krátkodobé záväzky 32 381 €. 2024: vlastné imanie −24 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 952 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 357 €, dlhodobé záväzky 16 672 €, krátkodobé záväzky 8 599 €. 2022: vlastné imanie −7 596 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 23 098 €. 2023: vlastné imanie −23 458 €, dlhodobé záväzky 4 017 €, krátkodobé záväzky 32 381 €. 2024: vlastné imanie −24 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 952 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 3 357 €, dlhodobé záväzky 16 672 €, krátkodobé záväzky 8 599 €. 2022: vlastné imanie −7 596 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 23 098 €. 2023: vlastné imanie −23 458 €, dlhodobé záväzky 4 017 €, krátkodobé záväzky 32 381 €. 2024: vlastné imanie −24 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 952 €.50 tis.0−25 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby028,5 tis.70,6 tis.29,1 tis.29 tis.
Výsledok hospodárenia−494−6,8 tis.−11 tis.−15,9 tis.−1,2 tis.
Aktíva10,1 tis.28,6 tis.25,2 tis.12,9 tis.11,2 tis.
Vlastné imanie10,1 tis.3,4 tis.−7,6 tis.−23,5 tis.−24,7 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť0,0 %88,3 %130,1 %281,3 %319,6 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
29 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
11,2 tis.
Vlastné imanie
−24,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
319,6 %

2023

Tržby
29,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,9 tis.
Aktíva
12,9 tis.
Vlastné imanie
−23,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
281,3 %

2022

Tržby
70,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−11 tis.
Aktíva
25,2 tis.
Vlastné imanie
−7,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
130,1 %

2021

Tržby
28,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
28,6 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,3 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−494
Aktíva
10,1 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 05/2018 — 12/2018–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API