prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

D - AUDIO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51676028aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
20 900 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
D - AUDIO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51676028
daňové identifikačné číslo
2120752612
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Školská 394/13, 013 13 Rajecké Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 04. 2018
V registri
8 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 69936/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9570830
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá20. 04. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 04. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 04. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 04. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok20. 04. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 04. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 04. 2018—
Vedenie účtovníctva20. 04. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 04. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 04. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí20. 04. 2018—
Služby požičovní20. 04. 2018—
Informačná činnosť20. 04. 2018—
Administratívne služby20. 04. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení20. 04. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 04. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120752612: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120752612Obdobia daňových registráciíDIČ 2120752612: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120752612Obdobia daňových registráciíDIČ 2120752612: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120752612
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212075261210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲155 % na 8 038 € a zvýšila tržby o ▲35 % na 20,9 tisíc eur.

Tržby

20 900 €

▲ 34,7 %

Výsledok hospodárenia

8 038 €

▲ 154,8 %

Aktíva

21 484 €

▲ 93,2 %

Vlastné imanie

14 681 €

▲ 121,0 %

Zadlženosť

31,7 %

Hrubá marža

41,8 %

Čistá marža

38,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 577 €. 2022: tržby 16 684 €. 2023: tržby 17 329 €. 2024: tržby 15 515 €. 2025: tržby 20 900 €.25 tis.12,5 tis.03,6 tis.16,7 tis.17,3 tis.15,5 tis.20,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 577 €. 2022: tržby 16 684 €. 2023: tržby 17 329 €. 2024: tržby 15 515 €. 2025: tržby 20 900 €.25 tis.12,5 tis.03,6 tis.16,7 tis.17,3 tis.15,5 tis.20,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 577 €. 2022: tržby 16 684 €. 2023: tržby 17 329 €. 2024: tržby 15 515 €. 2025: tržby 20 900 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 300 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2023: výsledok hospodárenia −385 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 155 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 038 €.10 tis.0−500+300+1,2 tis.−385+3,2 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 300 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2023: výsledok hospodárenia −385 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 155 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 038 €.10 tis.0−500+300+1,2 tis.−385+3,2 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 300 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 241 €. 2023: výsledok hospodárenia −385 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 155 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 038 €.10 tis.0−500+300−385202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 839 €, vlastné imanie 2 633 €. 2022: aktíva 9 451 €, vlastné imanie 3 873 €. 2023: aktíva 9 657 €, vlastné imanie 3 489 €. 2024: aktíva 11 118 €, vlastné imanie 6 644 €. 2025: aktíva 21 484 €, vlastné imanie 14 681 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 839 €, vlastné imanie 2 633 €. 2022: aktíva 9 451 €, vlastné imanie 3 873 €. 2023: aktíva 9 657 €, vlastné imanie 3 489 €. 2024: aktíva 11 118 €, vlastné imanie 6 644 €. 2025: aktíva 21 484 €, vlastné imanie 14 681 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 839 €, vlastné imanie 2 633 €. 2022: aktíva 9 451 €, vlastné imanie 3 873 €. 2023: aktíva 9 657 €, vlastné imanie 3 489 €. 2024: aktíva 11 118 €, vlastné imanie 6 644 €. 2025: aktíva 21 484 €, vlastné imanie 14 681 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 368 €, zásoby 1 563 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 908 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 454 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 997 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 592 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 111 €. 2025: dlhodobý majetok 2 433 €, zásoby 69 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 982 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 368 €, zásoby 1 563 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 908 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 454 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 997 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 592 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 111 €. 2025: dlhodobý majetok 2 433 €, zásoby 69 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 982 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 368 €, zásoby 1 563 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 908 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 454 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 997 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 592 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 111 €. 2025: dlhodobý majetok 2 433 €, zásoby 69 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 982 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 633 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 206 €. 2022: vlastné imanie 3 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 578 €. 2023: vlastné imanie 3 489 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 168 €. 2024: vlastné imanie 6 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 474 €. 2025: vlastné imanie 14 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 803 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 633 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 206 €. 2022: vlastné imanie 3 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 578 €. 2023: vlastné imanie 3 489 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 168 €. 2024: vlastné imanie 6 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 474 €. 2025: vlastné imanie 14 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 803 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 633 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 206 €. 2022: vlastné imanie 3 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 578 €. 2023: vlastné imanie 3 489 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 168 €. 2024: vlastné imanie 6 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 474 €. 2025: vlastné imanie 14 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 803 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 688 €.1 tis.50002598034068820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 688 €.1 tis.50002598034068820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 688 €.1 tis.50002598034068820212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,6 tis.16,7 tis.17,3 tis.15,5 tis.20,9 tis.
Výsledok hospodárenia3001,2 tis.−3853,2 tis.8 tis.
Aktíva8,8 tis.9,5 tis.9,7 tis.11,1 tis.21,5 tis.
Vlastné imanie2,6 tis.3,9 tis.3,5 tis.6,6 tis.14,7 tis.
Daň z príjmu25980340688
Zadlženosť70,2 %59,0 %63,9 %40,2 %31,7 %

aj 04/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
20,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
21,5 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
688
Zadlženosť
31,7 %

2024

Tržby
15,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
11,1 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
40,2 %

2023

Tržby
17,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−385
Aktíva
9,7 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,9 %

2022

Tržby
16,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
9,5 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
98
Zadlženosť
59,0 %

2021

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
300
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
25
Zadlženosť
70,2 %

aj 04/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API