Súhrn
- Vznik
- 26. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 21 449 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Patrix, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51666588
- daňové identifikačné číslo
- 2120746892
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120746892
- Sídlo
- Pribinova 1194/13, 90301 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 04. 2018
- V registri
- 8 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 128012/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9575461
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 04. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 26. 04. 2018 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 26. 04. 2018 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 26. 04. 2018 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 26. 04. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 04. 2018 | — |
| fotografické služby | 26. 04. 2018 | — |
| služby požičovní | 26. 04. 2018 | — |
| administratívne služby | 26. 04. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120746892 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2120746892 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲156 % na 10 054 € a znížila tržby o ▼7 % na 21,4 tisíc eur.
Tržby
21 449 €
▼ 6,9 %Výsledok hospodárenia
10 054 €
▲ 156,2 %Aktíva
32 585 €
▲ 40,3 %Vlastné imanie
24 925 €
▲ 67,6 %Zadlženosť
23,5 %
Hrubá marža
55,6 %
Čistá marža
46,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,7 tis. | 13,2 tis. | 20,1 tis. | 23 tis. | 21,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 971 | 2 tis. | 3,9 tis. | 10,1 tis. |
| Aktíva | 9,5 tis. | 18,3 tis. | 20,3 tis. | 23,2 tis. | 32,6 tis. |
| Vlastné imanie | 8 tis. | 8,9 tis. | 10,9 tis. | 14,9 tis. | 24,9 tis. |
| Daň z príjmu | 560 | 382 | 421 | 719 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 16,6 % | 51,3 % | 46,0 % | 36,0 % | 23,5 % |
aj 04/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 21,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,1 tis.
- Aktíva
- 32,6 tis.
- Vlastné imanie
- 24,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 23,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 23 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 23,2 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 719
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 20,3 tis.
- Vlastné imanie
- 10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 421
- Zadlženosť
- 46,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 13,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 971
- Aktíva
- 18,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 382
- Zadlženosť
- 51,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 14,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 560
- Zadlženosť
- 16,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 04/2018 — 12/2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.