Súhrn
- Vznik
- 06. 09. 20188 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 38 590 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- World Work, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51661136
- daňové identifikačné číslo
- 2120832857
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120832857
- Sídlo
- Družstevná 543, 95619 Krnča, Slovenská republika
- Územie
- Krnčaokres TopoľčanyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 09. 2018
- V registri
- 8 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 46452/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9684183
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 09. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 06. 09. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 06. 09. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 06. 09. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 12. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 12. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 19. 12. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 12. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 12. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 12. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 12. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 19. 12. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 12. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 19. 12. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy | 19. 12. 2023 | — |
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 06. 02. 2026 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 06. 02. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 06. 02. 2026 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 06. 02. 2026 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 06. 02. 2026 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 06. 02. 2026 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 06. 02. 2026 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 06. 02. 2026 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 06. 02. 2026 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 06. 02. 2026 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 02. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120832857 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2120832857 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 870 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 38,6 tisíc eur.
Tržby
38 590 €
▲ 8,2 %Výsledok hospodárenia
2 870 €
▲ 606,2 %Aktíva
2 870 €
▼ 30,6 %Vlastné imanie
2 870 €
▼ 16,4 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
7,4 %
Čistá marža
7,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 35,7 tis. | 38,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −119 | −304 | 0 | −567 | 2,9 tis. |
| Aktíva | 4,4 tis. | 4,3 tis. | 4 tis. | 4,1 tis. | 2,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,3 tis. | 4 tis. | 4 tis. | 3,4 tis. | 2,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 |
| Zadlženosť | 1,4 % | 7,0 % | 0,0 % | 16,9 % | 0,0 % |
aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 38,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 35,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −567
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 16,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 4 tis.
- Vlastné imanie
- 4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −304
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −119
- Aktíva
- 4,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.