Súhrn
- Vznik
- 12. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 125 176 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LPS Group s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51656094
- daňové identifikačné číslo
- 2120737278
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hornocintorínska 15, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 04. 2018
- V registri
- 8 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44654/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9565645
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 12. 04. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 12. 04. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 04. 2018 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 04. 2018 | — |
| administratívne služby | 12. 04. 2018 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 04. 2018 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 04. 2018 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 04. 2018 | — |
| vedenie účtovníctva | 12. 04. 2018 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 04. 2018 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 04. 2018 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 04. 2018 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 04. 2018 | — |
| sťahovacie služby | 12. 04. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 12. 04. 2018 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 04. 2018 | — |
| služby požičovní | 12. 04. 2018 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 12. 04. 2018 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 12. 04. 2018 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 12. 04. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120737278 | 11. 09. 2026 | 07. 10. 2026 | 06. 10. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2120737278 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −9 554 € a zvýšila tržby o ▲86 % na 125,2 tisíc eur.
Tržby
125 176 €
▲ 85,9 %Výsledok hospodárenia
−9 554 €
▼ 260,2 %Aktíva
189 065 €
▲ 76,7 %Vlastné imanie
21 876 €
▼ 30,4 %Zadlženosť
88,4 %
Hrubá marža
−6,9 %
Čistá marža
−7,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,3 tis. | 48,9 tis. | 139,8 tis. | 67,3 tis. | 125,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,5 tis. | 704 | 13,2 tis. | 6 tis. | −9,6 tis. |
| Aktíva | 13,6 tis. | 45,5 tis. | 77 tis. | 107 tis. | 189,1 tis. |
| Vlastné imanie | 11,6 tis. | 12,3 tis. | 25,5 tis. | 31,4 tis. | 21,9 tis. |
| Daň z príjmu | 974 | 68 | 3,6 tis. | 1,8 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 15,2 % | 73,1 % | 66,9 % | 70,6 % | 88,4 % |
aj 2018–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 125,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,6 tis.
- Aktíva
- 189,1 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 88,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 67,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 107 tis.
- Vlastné imanie
- 31,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 70,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 139,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,2 tis.
- Aktíva
- 77 tis.
- Vlastné imanie
- 25,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 66,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 48,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 704
- Aktíva
- 45,5 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 68
- Zadlženosť
- 73,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 7,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- 11,6 tis.
- Daň z príjmu
- 974
- Zadlženosť
- 15,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.