prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MIFOTRANS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51643987zaniknutý 16. 11. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 04. 20186 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
165 664 €2019
Oznámenia
88 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MIFOTRANS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51643987
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 04. 2018
Zánik
16. 11. 2024
V registri
6 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 16. 11. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34088/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9568377

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2022 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila zisk o ▼13 % na 17 010 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 165,7 tisíc eur.

Tržby

165 664 €

▲ 31,1 %

Výsledok hospodárenia

17 010 €

▼ 13,3 %

Aktíva

190 729 €

▲ 45,5 %

Vlastné imanie

90 629 €

▲ 23,1 %

Zadlženosť

52,5 %

Hrubá marža

13,2 %

Čistá marža

10,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2018 — 12/2018: tržby 126 326 €. 2019: tržby 165 664 €.200 tis.100 tis.0126,3 tis.165,7 tis.04/2018 — 12/20182019Tržby04/2018 — 12/2018: tržby 126 326 €. 2019: tržby 165 664 €.200 tis.100 tis.0126,3 tis.165,7 tis.04/2018 — 12/20182019Tržby04/2018 — 12/2018: tržby 126 326 €. 2019: tržby 165 664 €.200 tis.100 tis.0165,7 tis.2019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 19 619 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 010 €.20 tis.10 tis.0+19,6 tis.+17 tis.04/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia04/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 19 619 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 010 €.20 tis.10 tis.0+19,6 tis.+17 tis.04/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia04/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 19 619 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 010 €.20 tis.10 tis.0+17 tis.2019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2018 — 12/2018: aktíva 131 050 €, vlastné imanie 73 619 €. 2019: aktíva 190 729 €, vlastné imanie 90 629 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie04/2018 — 12/2018: aktíva 131 050 €, vlastné imanie 73 619 €. 2019: aktíva 190 729 €, vlastné imanie 90 629 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie04/2018 — 12/2018: aktíva 131 050 €, vlastné imanie 73 619 €. 2019: aktíva 190 729 €, vlastné imanie 90 629 €.200 tis.100 tis.02019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 48 411 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 58 183 €. 2019: dlhodobý majetok 41 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 977 €, finančné účty 76 041 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív04/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 48 411 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 58 183 €. 2019: dlhodobý majetok 41 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 977 €, finančné účty 76 041 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív04/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 48 411 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 58 183 €. 2019: dlhodobý majetok 41 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 977 €, finančné účty 76 041 €.200 tis.100 tis.02019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2018 — 12/2018: vlastné imanie 73 619 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 20 801 €. 2019: vlastné imanie 90 629 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 63 470 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív04/2018 — 12/2018: vlastné imanie 73 619 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 20 801 €. 2019: vlastné imanie 90 629 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 63 470 €.200 tis.100 tis.004/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív04/2018 — 12/2018: vlastné imanie 73 619 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 20 801 €. 2019: vlastné imanie 90 629 €, dlhodobé záväzky 36 630 €, krátkodobé záväzky 63 470 €.200 tis.100 tis.02019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2018 — 12/2018: daň z príjmu 5 352 €. 2019: daň z príjmu 4 783 €.10 tis.5 tis.05,4 tis.4,8 tis.04/2018 — 12/20182019Daň z príjmu04/2018 — 12/2018: daň z príjmu 5 352 €. 2019: daň z príjmu 4 783 €.10 tis.5 tis.05,4 tis.4,8 tis.04/2018 — 12/20182019Daň z príjmu04/2018 — 12/2018: daň z príjmu 5 352 €. 2019: daň z príjmu 4 783 €.10 tis.5 tis.04,8 tis.2019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126,3 tis.165,7 tis.
Výsledok hospodárenia19,6 tis.17 tis.
Aktíva131,1 tis.190,7 tis.
Vlastné imanie73,6 tis.90,6 tis.
Daň z príjmu5,4 tis.4,8 tis.
Zadlženosť43,8 %52,5 %

2019

Tržby
165,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17 tis.
Aktíva
190,7 tis.
Vlastné imanie
90,6 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
52,5 %

04/2018 — 12/2018

Tržby
126,3 tis.
Výsledok hospodárenia
19,6 tis.
Aktíva
131,1 tis.
Vlastné imanie
73,6 tis.
Daň z príjmu
5,4 tis.
Zadlženosť
43,8 %

05

Obchodný vestník

8 oznámení

  1. 21. 11. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 07. 11. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 10. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 12. 08. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 12. 08. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 01. 07. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 01. 07. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 19. 06. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API