Súhrn
- Vznik
- 24. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 76 219 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NATYS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51487942
- daňové identifikačné číslo
- 2120746925
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 62, 08644 Dukovce, Slovenská republika
- Územie
- Dukovceokres SvidníkPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 04. 2018
- V registri
- 8 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 36273/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9573454
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 24. 04. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 04. 2018 | — |
| Administratívne služby | 24. 04. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 04. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 24. 04. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 10. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 10. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 13. 10. 2022 | — |
| Kuriérske služby | 13. 10. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 13. 10. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 13. 10. 2022 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 13. 10. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 10. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 13. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120746925 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼68 % na 72 € a zvýšila tržby o ▲194 % na 76,2 tisíc eur.
Tržby
76 219 €
▲ 193,6 %Výsledok hospodárenia
72 €
▼ 68,3 %Aktíva
142 038 €
▼ 8,7 %Vlastné imanie
25 522 €
▲ 0,3 %Zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža
0,1 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30,7 tis. | 46,8 tis. | 77,3 tis. | 26 tis. | 76,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,9 tis. | 3,6 tis. | 759 | 227 | 72 |
| Aktíva | 22,7 tis. | 61,9 tis. | 89,8 tis. | 155,5 tis. | 142 tis. |
| Vlastné imanie | 9,3 tis. | 13 tis. | 13,7 tis. | 25,4 tis. | 25,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1 tis. | 640 | 876 | 60 | 19 |
| Zadlženosť | 58,9 % | 79,0 % | 84,7 % | 83,6 % | 82,0 % |
aj 2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 76,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72
- Aktíva
- 142 tis.
- Vlastné imanie
- 25,5 tis.
- Daň z príjmu
- 19
- Zadlženosť
- 82,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 26 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 227
- Aktíva
- 155,5 tis.
- Vlastné imanie
- 25,4 tis.
- Daň z príjmu
- 60
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 77,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 759
- Aktíva
- 89,8 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 876
- Zadlženosť
- 84,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 46,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 61,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13 tis.
- Daň z príjmu
- 640
- Zadlženosť
- 79,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 30,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 22,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 58,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).