prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

vo-vyskach s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51472511aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 20188 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
99 743 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
vo-vyskach s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51472511
daňové identifikačné číslo
2120731261
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120731261
Sídlo
Mostová 213/43, 95804 Partizánske, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2018
V registri
8 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 55768/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9549446
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobu21. 03. 2018—
Fotografické služby21. 03. 2018—
Dizajnérske činnosti21. 03. 2018—
Administratívne služby21. 03. 2018—
Reklamné a marketingové služby21. 03. 2018—
Prieskum trhu a verejnej mienky21. 03. 2018—
Textilná výroba21. 03. 2018—
Odevná výroba21. 03. 2018—
Výroba bižutérie a suvenírov21. 03. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 03. 2018—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30m21. 03. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 03. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 03. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120731261: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120731261: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120731261IČ DPH SK2120731261Obdobia daňových registráciíDIČ 2120731261: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120731261: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120731261IČ DPH SK2120731261Obdobia daňových registráciíDIČ 2120731261: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120731261: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120731261IČ DPH SK2120731261
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212073126111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 06. 2024
daňové identifikačné číslo212073126110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −21 933 € a znížila tržby o ▼57 % na 99,7 tisíc eur.

Tržby

99 743 €

▼ 57,0 %

Výsledok hospodárenia

−21 933 €

▼ 3 189,2 %

Aktíva

125 242 €

▲ 86,0 %

Vlastné imanie

−17 714 €

▼ 483,3 %

Zadlženosť

114,1 %

Hrubá marža

−21,0 %

Čistá marža

−22,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 34 473 €. 2022: tržby 21 631 €. 2023: tržby 43 100 €. 2024: tržby 231 880 €. 2025: tržby 99 743 €.250 tis.125 tis.034,5 tis.21,6 tis.43,1 tis.231,9 tis.99,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 34 473 €. 2022: tržby 21 631 €. 2023: tržby 43 100 €. 2024: tržby 231 880 €. 2025: tržby 99 743 €.250 tis.125 tis.034,5 tis.21,6 tis.43,1 tis.231,9 tis.99,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 34 473 €. 2022: tržby 21 631 €. 2023: tržby 43 100 €. 2024: tržby 231 880 €. 2025: tržby 99 743 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 280 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 710 €. 2025: výsledok hospodárenia −21 933 €.10 tis.0−25 tis.−119−4,3 tis.+6,1 tis.+710−21,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 280 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 710 €. 2025: výsledok hospodárenia −21 933 €.10 tis.0−25 tis.−119−4,3 tis.+6,1 tis.+710−21,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 280 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 710 €. 2025: výsledok hospodárenia −21 933 €.10 tis.0−25 tis.−119202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 447 €, vlastné imanie 2 096 €. 2022: aktíva 18 875 €, vlastné imanie −2 184 €. 2023: aktíva 26 595 €, vlastné imanie 3 912 €. 2024: aktíva 67 352 €, vlastné imanie 4 622 €. 2025: aktíva 125 242 €, vlastné imanie −17 714 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 447 €, vlastné imanie 2 096 €. 2022: aktíva 18 875 €, vlastné imanie −2 184 €. 2023: aktíva 26 595 €, vlastné imanie 3 912 €. 2024: aktíva 67 352 €, vlastné imanie 4 622 €. 2025: aktíva 125 242 €, vlastné imanie −17 714 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 447 €, vlastné imanie 2 096 €. 2022: aktíva 18 875 €, vlastné imanie −2 184 €. 2023: aktíva 26 595 €, vlastné imanie 3 912 €. 2024: aktíva 67 352 €, vlastné imanie 4 622 €. 2025: aktíva 125 242 €, vlastné imanie −17 714 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 829 €, zásoby 4 397 €, pohľadávky 340 €, finančné účty 6 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 4 421 €, pohľadávky 3 814 €, finančné účty 2 636 €. 2023: dlhodobý majetok 5 179 €, zásoby 4 826 €, pohľadávky 14 221 €, finančné účty 2 369 €. 2024: dlhodobý majetok 3 245 €, zásoby 4 904 €, pohľadávky 47 003 €, finančné účty 12 200 €. 2025: dlhodobý majetok 86 417 €, zásoby 481 €, pohľadávky 31 721 €, finančné účty 6 623 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 829 €, zásoby 4 397 €, pohľadávky 340 €, finančné účty 6 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 4 421 €, pohľadávky 3 814 €, finančné účty 2 636 €. 2023: dlhodobý majetok 5 179 €, zásoby 4 826 €, pohľadávky 14 221 €, finančné účty 2 369 €. 2024: dlhodobý majetok 3 245 €, zásoby 4 904 €, pohľadávky 47 003 €, finančné účty 12 200 €. 2025: dlhodobý majetok 86 417 €, zásoby 481 €, pohľadávky 31 721 €, finančné účty 6 623 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 829 €, zásoby 4 397 €, pohľadávky 340 €, finančné účty 6 881 €. 2022: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 4 421 €, pohľadávky 3 814 €, finančné účty 2 636 €. 2023: dlhodobý majetok 5 179 €, zásoby 4 826 €, pohľadávky 14 221 €, finančné účty 2 369 €. 2024: dlhodobý majetok 3 245 €, zásoby 4 904 €, pohľadávky 47 003 €, finančné účty 12 200 €. 2025: dlhodobý majetok 86 417 €, zásoby 481 €, pohľadávky 31 721 €, finančné účty 6 623 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 096 €, dlhodobé záväzky 9 914 €, krátkodobé záväzky 10 437 €. 2022: vlastné imanie −2 184 €, dlhodobé záväzky 8 822 €, krátkodobé záväzky 12 237 €. 2023: vlastné imanie 3 912 €, dlhodobé záväzky 8 590 €, krátkodobé záväzky 14 093 €. 2024: vlastné imanie 4 622 €, dlhodobé záväzky 6 749 €, krátkodobé záväzky 55 981 €. 2025: vlastné imanie −17 714 €, dlhodobé záväzky 95 004 €, krátkodobé záväzky 47 952 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 096 €, dlhodobé záväzky 9 914 €, krátkodobé záväzky 10 437 €. 2022: vlastné imanie −2 184 €, dlhodobé záväzky 8 822 €, krátkodobé záväzky 12 237 €. 2023: vlastné imanie 3 912 €, dlhodobé záväzky 8 590 €, krátkodobé záväzky 14 093 €. 2024: vlastné imanie 4 622 €, dlhodobé záväzky 6 749 €, krátkodobé záväzky 55 981 €. 2025: vlastné imanie −17 714 €, dlhodobé záväzky 95 004 €, krátkodobé záväzky 47 952 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 096 €, dlhodobé záväzky 9 914 €, krátkodobé záväzky 10 437 €. 2022: vlastné imanie −2 184 €, dlhodobé záväzky 8 822 €, krátkodobé záväzky 12 237 €. 2023: vlastné imanie 3 912 €, dlhodobé záväzky 8 590 €, krátkodobé záväzky 14 093 €. 2024: vlastné imanie 4 622 €, dlhodobé záväzky 6 749 €, krátkodobé záväzky 55 981 €. 2025: vlastné imanie −17 714 €, dlhodobé záväzky 95 004 €, krátkodobé záväzky 47 952 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 612 €. 2024: daň z príjmu 557 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500098061255796020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 612 €. 2024: daň z príjmu 557 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500098061255796020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 98 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 612 €. 2024: daň z príjmu 557 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500098061255796020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby34,5 tis.21,6 tis.43,1 tis.231,9 tis.99,7 tis.
Výsledok hospodárenia−119−4,3 tis.6,1 tis.710−21,9 tis.
Aktíva22,4 tis.18,9 tis.26,6 tis.67,4 tis.125,2 tis.
Vlastné imanie2,1 tis.−2,2 tis.3,9 tis.4,6 tis.−17,7 tis.
Daň z príjmu980612557960
Zadlženosť90,7 %111,6 %85,3 %93,1 %114,1 %

aj 03/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
99,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,9 tis.
Aktíva
125,2 tis.
Vlastné imanie
−17,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
114,1 %

2024

Tržby
231,9 tis.
Výsledok hospodárenia
710
Aktíva
67,4 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
557
Zadlženosť
93,1 %

2023

Tržby
43,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
26,6 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
612
Zadlženosť
85,3 %

2022

Tržby
21,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
18,9 tis.
Vlastné imanie
−2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,6 %

2021

Tržby
34,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−119
Aktíva
22,4 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
98
Zadlženosť
90,7 %

aj 03/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API