prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Yerulo s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51464578aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 03. 20188 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
95 292 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Yerulo s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51464578
daňové identifikačné číslo
2120722417
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
469, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 03. 2018
V registri
8 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41830/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9531287
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 03. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 03. 2018—
Faktoring a forfaiting16. 03. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 03. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí16. 03. 2018—
Administratívne služby16. 03. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 03. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 03. 2018—
Verejné obstarávanie16. 03. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu16. 03. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 03. 2018—
Sťahovacie služby16. 03. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 03. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 03. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 03. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce16. 03. 2018—
Fotografické služby16. 03. 2018—
Čistiace a upratovacie služby16. 03. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120722417: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120722417Obdobia daňových registráciíDIČ 2120722417: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120722417Obdobia daňových registráciíDIČ 2120722417: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120722417
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212072241710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 09. 04. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 dosiahla výsledok hospodárenia 497 € a dosiahla tržby 95,3 tisíc eur.

Tržby

95 292 €

Výsledok hospodárenia

497 €

Aktíva

119 241 €

Vlastné imanie

5 497 €

Zadlženosť

95,4 %

Hrubá marža

0,7 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 95 292 €.100 tis.50 tis.095,3 tis.2018Tržby2018: tržby 95 292 €.100 tis.50 tis.095,3 tis.2018Tržby2018: tržby 95 292 €.100 tis.50 tis.095,3 tis.2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 497 €.5002500+4972018Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 497 €.5002500+4972018Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 497 €.5002500+4972018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 119 241 €, vlastné imanie 5 497 €.200 tis.100 tis.02018Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 119 241 €, vlastné imanie 5 497 €.200 tis.100 tis.02018Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 119 241 €, vlastné imanie 5 497 €.200 tis.100 tis.02018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 380 €, finančné účty 69 861 €.200 tis.100 tis.02018Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 380 €, finančné účty 69 861 €.200 tis.100 tis.02018Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 380 €, finančné účty 69 861 €.200 tis.100 tis.02018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 497 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 744 €.200 tis.100 tis.02018Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 497 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 744 €.200 tis.100 tis.02018Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 497 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 744 €.200 tis.100 tis.02018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 132 €.20010001322018Daň z príjmu2018: daň z príjmu 132 €.20010001322018Daň z príjmu2018: daň z príjmu 132 €.20010001322018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby95,3 tis.
Výsledok hospodárenia497
Aktíva119,2 tis.
Vlastné imanie5,5 tis.
Daň z príjmu132
Zadlženosť95,4 %

2018

Tržby
95,3 tis.
Výsledok hospodárenia
497
Aktíva
119,2 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
132
Zadlženosť
95,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API