prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Topevent PLUS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51448173aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 03. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
221 710 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Topevent PLUS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51448173
daňové identifikačné číslo
2120708062
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120708062
Sídlo
Šafárikova trieda 288/1, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 03. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43365/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9500585
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 03. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení02. 03. 2018—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve02. 03. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva02. 03. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba02. 03. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu02. 03. 2018—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely02. 03. 2018—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok02. 03. 2018—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov02. 03. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 03. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 03. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 03. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby02. 03. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozdila02. 03. 2018—
Sťahovacie služby02. 03. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 03. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach02. 03. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 03. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí02. 03. 2018—
Administratívne služby02. 03. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky02. 03. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov02. 03. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120708062: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120708062: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120708062IČ DPH SK2120708062Obdobia daňových registráciíDIČ 2120708062: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120708062: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120708062IČ DPH SK2120708062Obdobia daňových registráciíDIČ 2120708062: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120708062: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120708062IČ DPH SK2120708062
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212070806211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2023
daňové identifikačné číslo212070806210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 05. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲9 % na 5 364 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 221,7 tisíc eur.

Tržby

221 710 €

▲ 0,8 %

Výsledok hospodárenia

5 364 €

▲ 9,2 %

Aktíva

33 147 €

▲ 18,4 %

Vlastné imanie

28 901 €

▲ 22,8 %

Zadlženosť

12,8 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

2,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 47 715 €. 2022: tržby 50 300 €. 2023: tržby 183 440 €. 2024: tržby 219 975 €. 2025: tržby 221 710 €.250 tis.125 tis.047,7 tis.50,3 tis.183,4 tis.220 tis.221,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 715 €. 2022: tržby 50 300 €. 2023: tržby 183 440 €. 2024: tržby 219 975 €. 2025: tržby 221 710 €.250 tis.125 tis.047,7 tis.50,3 tis.183,4 tis.220 tis.221,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 715 €. 2022: tržby 50 300 €. 2023: tržby 183 440 €. 2024: tržby 219 975 €. 2025: tržby 221 710 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 139 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 914 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 364 €.10 tis.5 tis.0+2,3 tis.+2,6 tis.+3,1 tis.+4,9 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 139 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 914 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 364 €.10 tis.5 tis.0+2,3 tis.+2,6 tis.+3,1 tis.+4,9 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 647 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 139 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 914 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 364 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 247 €, vlastné imanie 12 837 €. 2022: aktíva 16 187 €, vlastné imanie 15 484 €. 2023: aktíva 21 613 €, vlastné imanie 18 623 €. 2024: aktíva 27 998 €, vlastné imanie 23 537 €. 2025: aktíva 33 147 €, vlastné imanie 28 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 247 €, vlastné imanie 12 837 €. 2022: aktíva 16 187 €, vlastné imanie 15 484 €. 2023: aktíva 21 613 €, vlastné imanie 18 623 €. 2024: aktíva 27 998 €, vlastné imanie 23 537 €. 2025: aktíva 33 147 €, vlastné imanie 28 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 247 €, vlastné imanie 12 837 €. 2022: aktíva 16 187 €, vlastné imanie 15 484 €. 2023: aktíva 21 613 €, vlastné imanie 18 623 €. 2024: aktíva 27 998 €, vlastné imanie 23 537 €. 2025: aktíva 33 147 €, vlastné imanie 28 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 247 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 187 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 100 €, finančné účty 2 513 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 660 €, finančné účty 25 338 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 815 €, finančné účty 31 332 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 247 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 187 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 100 €, finančné účty 2 513 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 660 €, finančné účty 25 338 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 815 €, finančné účty 31 332 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 247 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 187 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 100 €, finančné účty 2 513 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 660 €, finančné účty 25 338 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 815 €, finančné účty 31 332 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 837 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 410 €. 2022: vlastné imanie 15 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 703 €. 2023: vlastné imanie 18 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 990 €. 2024: vlastné imanie 23 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 461 €. 2025: vlastné imanie 28 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 246 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 837 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 410 €. 2022: vlastné imanie 15 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 703 €. 2023: vlastné imanie 18 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 990 €. 2024: vlastné imanie 23 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 461 €. 2025: vlastné imanie 28 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 246 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 12 837 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 410 €. 2022: vlastné imanie 15 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 703 €. 2023: vlastné imanie 18 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 990 €. 2024: vlastné imanie 23 537 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 461 €. 2025: vlastné imanie 28 901 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 246 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 410 €. 2022: daň z príjmu 703 €. 2023: daň z príjmu 835 €. 2024: daň z príjmu 1 306 €. 2025: daň z príjmu 1 426 €.2 tis.1 tis.04107038351,3 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 410 €. 2022: daň z príjmu 703 €. 2023: daň z príjmu 835 €. 2024: daň z príjmu 1 306 €. 2025: daň z príjmu 1 426 €.2 tis.1 tis.04107038351,3 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 410 €. 2022: daň z príjmu 703 €. 2023: daň z príjmu 835 €. 2024: daň z príjmu 1 306 €. 2025: daň z príjmu 1 426 €.2 tis.1 tis.0410835202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,7 tis.50,3 tis.183,4 tis.220 tis.221,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,3 tis.2,6 tis.3,1 tis.4,9 tis.5,4 tis.
Aktíva13,2 tis.16,2 tis.21,6 tis.28 tis.33,1 tis.
Vlastné imanie12,8 tis.15,5 tis.18,6 tis.23,5 tis.28,9 tis.
Daň z príjmu4107038351,3 tis.1,4 tis.
Zadlženosť3,1 %4,3 %13,8 %15,9 %12,8 %

aj 03/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
221,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
33,1 tis.
Vlastné imanie
28,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
12,8 %

2024

Tržby
220 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
28 tis.
Vlastné imanie
23,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
15,9 %

2023

Tržby
183,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
21,6 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
835
Zadlženosť
13,8 %

2022

Tržby
50,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
703
Zadlženosť
4,3 %

2021

Tržby
47,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
410
Zadlženosť
3,1 %

aj 03/2018 — 12/2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API