prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

RENIFOB s. r. o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 51444623aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 03. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 304 997 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RENIFOB s. r. o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
51444623
daňové identifikačné číslo
2120706764
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Stavbárska 5178/42, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 03. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 142789/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9501360
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby02. 03. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 03. 2018—
Administratívne služby02. 03. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky02. 03. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí02. 03. 2018—
Fotografické služby02. 03. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 03. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce02. 03. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 03. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení02. 03. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 03. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 03. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave02. 03. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 03. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 03. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 03. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706764: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706764Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706764: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706764Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706764: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706764
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212070676410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −11 251 € a znížila tržby o ▼34 % na 1,3 mil. €.

Tržby

1 304 997 €

▼ 33,5 %

Výsledok hospodárenia

−11 251 €

▼ 662,3 %

Aktíva

4 728 927 €

▲ 77,5 %

Vlastné imanie

−4 250 €

▼ 160,7 %

Zadlženosť

100,1 %

Hrubá marža

−0,9 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 1 962 672 €. 2019: tržby 1 304 997 €.2 mil.1 mil.01,96 mil.1,3 mil.03/2018 — 12/20182019Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 1 962 672 €. 2019: tržby 1 304 997 €.2 mil.1 mil.01,96 mil.1,3 mil.03/2018 — 12/20182019Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 1 962 672 €. 2019: tržby 1 304 997 €.2 mil.1 mil.01,3 mil.2019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 001 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 251 €.2,5 tis.0−20 tis.+2 tis.−11,3 tis.03/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 001 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 251 €.2,5 tis.0−20 tis.+2 tis.−11,3 tis.03/2018 — 12/20182019Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 2 001 €. 2019: výsledok hospodárenia −11 251 €.2,5 tis.0−20 tis.−11,3 tis.2019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 663 545 €, vlastné imanie 7 001 €. 2019: aktíva 4 728 927 €, vlastné imanie −4 250 €.5 mil.0−5 tis.03/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 663 545 €, vlastné imanie 7 001 €. 2019: aktíva 4 728 927 €, vlastné imanie −4 250 €.5 mil.0−5 tis.03/2018 — 12/20182019Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 663 545 €, vlastné imanie 7 001 €. 2019: aktíva 4 728 927 €, vlastné imanie −4 250 €.5 mil.0−5 tis.2019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 084 611 €, finančné účty 578 809 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 210 623 €, finančné účty 1 518 304 €.5 mil.2,5 mil.003/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 084 611 €, finančné účty 578 809 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 210 623 €, finančné účty 1 518 304 €.5 mil.2,5 mil.003/2018 — 12/20182019Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 084 611 €, finančné účty 578 809 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 210 623 €, finančné účty 1 518 304 €.5 mil.2,5 mil.02019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 7 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 656 544 €. 2019: vlastné imanie −4 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 177 €.5 mil.0−5 tis.03/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 7 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 656 544 €. 2019: vlastné imanie −4 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 177 €.5 mil.0−5 tis.03/2018 — 12/20182019Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 7 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 656 544 €. 2019: vlastné imanie −4 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 733 177 €.5 mil.0−5 tis.2019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000532003/2018 — 12/20182019Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000532003/2018 — 12/20182019Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 532 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.500002019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,96 mil.1,3 mil.
Výsledok hospodárenia2 tis.−11,3 tis.
Aktíva2,66 mil.4,73 mil.
Vlastné imanie7 tis.−4,3 tis.
Daň z príjmu5320
Zadlženosť99,7 %100,1 %

2019

Tržby
1,3 mil.
Výsledok hospodárenia
−11,3 tis.
Aktíva
4,73 mil.
Vlastné imanie
−4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,1 %

03/2018 — 12/2018

Tržby
1,96 mil.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
2,66 mil.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
532
Zadlženosť
99,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API