Súhrn
- Vznik
- 26. 04. 20188 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
- Oznámenia
- 1010 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Result s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 51440733
- daňové identifikačné číslo
- 2120755912
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120755912
- Sídlo
- Horné Saliby 1232, 925 03 Horné Saliby, Slovenská republika
- Územie
- Horné Salibyokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 04. 2018
- V registri
- 8 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48432/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9575585
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 26. 04. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 04. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 04. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 26. 04. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 26. 04. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 26. 04. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 26. 04. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 26. 04. 2018 | — |
| Administratívne služby | 26. 04. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 04. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 04. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 04. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 26. 04. 2018 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 26. 04. 2018 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 26. 04. 2018 | — |
| Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení | 26. 04. 2018 | — |
| Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 26. 04. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 26. 04. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 26. 04. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 26. 04. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 04. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 26. 04. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 26. 04. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 26. 04. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 26. 04. 2018 | — |
| Údenárska výroba | 06. 04. 2019 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 06. 04. 2019 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 06. 04. 2019 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 06. 04. 2019 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 06. 04. 2019 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom | 06. 04. 2019 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 06. 04. 2019 | — |
| Správa bytového alebo nebytového fondu - v rozsahu voľnej živnosti | 06. 04. 2019 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 06. 04. 2019 | — |
| Donášková služba | 06. 04. 2019 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 06. 04. 2019 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 06. 04. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120755912 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120755912 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −46 931 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−46 931 €
▼ 260,6 %Aktíva
35 702 €
▼ 89,4 %Vlastné imanie
−276 426 €
▼ 806,8 %Zadlženosť
874,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,57 mil. | 3,86 mil. | 1,45 mil. | 105,9 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | 23,3 tis. | 52,3 tis. | −13 tis. | −46,9 tis. |
| Aktíva | 1,03 mil. | 941,8 tis. | 487 tis. | 338,4 tis. | 35,7 tis. |
| Vlastné imanie | −23,5 tis. | −210 | 52,1 tis. | 39,1 tis. | −276,4 tis. |
| Daň z príjmu | 464 | 8,2 tis. | 4,4 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 102,3 % | 100,0 % | 89,3 % | 88,4 % | 874,3 % |
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −46,9 tis.
- Aktíva
- 35,7 tis.
- Vlastné imanie
- −276,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 874,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 105,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13 tis.
- Aktíva
- 338,4 tis.
- Vlastné imanie
- 39,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 88,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,45 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 52,3 tis.
- Aktíva
- 487 tis.
- Vlastné imanie
- 52,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 89,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,86 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 23,3 tis.
- Aktíva
- 941,8 tis.
- Vlastné imanie
- −210
- Daň z príjmu
- 8,2 tis.
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 7,57 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 1,03 mil.
- Vlastné imanie
- −23,5 tis.
- Daň z príjmu
- 464
- Zadlženosť
- 102,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2018–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
10 oznámení
10. 05. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
10. 05. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
10. 05. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
24. 03. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
24. 03. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
24. 03. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
16. 03. 2026
Uznesenie o paušálnej náhrade výdavkov predbežného správcu konkurz
16. 03. 2026
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh dlžníka konkurz
13. 01. 2026
Uznesenie konkurz
09. 01. 2026
Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.