prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Trans Whale s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51437465aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 03. 20188 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 400 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Trans Whale s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51437465
daňové identifikačné číslo
2120712594
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Čerenčianska 22, 979 01 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 03. 2018
V registri
8 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 33784/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9504072
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poradenskú činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy06. 03. 2018—
Konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov06. 03. 2018—
Koloristické a vizážistické služby bez zásahov do integrity ľudského tela06. 03. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu06. 03. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 03. 2018—
Organizovanie kurzov, školení a seminárov06. 03. 2018—
Uskutočňovanie školiacich aktivít v oblasti podpory predaja, výroby a obchodu06. 03. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 03. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 03. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí21. 03. 2019—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu21. 03. 2019—
Kuriérske služby21. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 04. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 04. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 04. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712594: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712594Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712594: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712594Obdobia daňových registráciíDIČ 2120712594: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120712594
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212071259410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼62 % na 812 € a znížila tržby o ▼40 % na 2,4 tisíc eur.

Tržby

2 400 €

▼ 40,0 %

Výsledok hospodárenia

812 €

▼ 61,6 %

Aktíva

10 832 €

▲ 5,6 %

Vlastné imanie

9 488 €

▲ 9,4 %

Zadlženosť

12,4 %

Hrubá marža

39,8 %

Čistá marža

33,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 245 €. 2019: tržby 3 990 €. 2020: tržby 4 000 €. 2021: tržby 2 400 €.5 tis.2,5 tis.02454 tis.4 tis.2,4 tis.03/2018 — 12/2018201920202021Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 245 €. 2019: tržby 3 990 €. 2020: tržby 4 000 €. 2021: tržby 2 400 €.5 tis.2,5 tis.04 tis.2,4 tis.20192021Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 245 €. 2019: tržby 3 990 €. 2020: tržby 4 000 €. 2021: tržby 2 400 €.5 tis.2,5 tis.024503/2018 — 12/20182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 96 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 812 €.2,5 tis.1,3 tis.0+96+1,5 tis.+2,1 tis.+81203/2018 — 12/2018201920202021Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 96 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 812 €.2,5 tis.1,3 tis.0+1,5 tis.+81220192021Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia 96 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 468 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 812 €.2,5 tis.1,3 tis.0+96+81203/2018 — 12/20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 5 242 €, vlastné imanie 5 096 €. 2019: aktíva 8 240 €, vlastné imanie 6 564 €. 2020: aktíva 10 254 €, vlastné imanie 8 676 €. 2021: aktíva 10 832 €, vlastné imanie 9 488 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/2018201920202021Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 5 242 €, vlastné imanie 5 096 €. 2019: aktíva 8 240 €, vlastné imanie 6 564 €. 2020: aktíva 10 254 €, vlastné imanie 8 676 €. 2021: aktíva 10 832 €, vlastné imanie 9 488 €.20 tis.10 tis.020192021Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 5 242 €, vlastné imanie 5 096 €. 2019: aktíva 8 240 €, vlastné imanie 6 564 €. 2020: aktíva 10 254 €, vlastné imanie 8 676 €. 2021: aktíva 10 832 €, vlastné imanie 9 488 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/20182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 €, finančné účty 5 147 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 486 €, finančné účty 5 754 €. 2020: dlhodobý majetok 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 339 €, finančné účty 5 455 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 10 474 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/2018201920202021Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 €, finančné účty 5 147 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 486 €, finančné účty 5 754 €. 2020: dlhodobý majetok 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 339 €, finančné účty 5 455 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 10 474 €.20 tis.10 tis.020192021Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 €, finančné účty 5 147 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 486 €, finančné účty 5 754 €. 2020: dlhodobý majetok 460 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 339 €, finančné účty 5 455 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 10 474 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/20182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 096 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 €. 2019: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €. 2020: vlastné imanie 8 676 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 578 €. 2021: vlastné imanie 9 488 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 344 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/2018201920202021Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 096 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 €. 2019: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €. 2020: vlastné imanie 8 676 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 578 €. 2021: vlastné imanie 9 488 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 344 €.20 tis.10 tis.020192021Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 5 096 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 €. 2019: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €. 2020: vlastné imanie 8 676 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 578 €. 2021: vlastné imanie 9 488 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 344 €.20 tis.10 tis.003/2018 — 12/20182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 26 €. 2019: daň z príjmu 398 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 143 €.50025002639837714303/2018 — 12/2018201920202021Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 26 €. 2019: daň z príjmu 398 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 143 €.500250039814320192021Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 26 €. 2019: daň z príjmu 398 €. 2020: daň z príjmu 377 €. 2021: daň z príjmu 143 €.50025002614303/2018 — 12/20182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2454 tis.4 tis.2,4 tis.
Výsledok hospodárenia961,5 tis.2,1 tis.812
Aktíva5,2 tis.8,2 tis.10,3 tis.10,8 tis.
Vlastné imanie5,1 tis.6,6 tis.8,7 tis.9,5 tis.
Daň z príjmu26398377143
Zadlženosť2,8 %20,3 %15,4 %12,4 %

2021

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
812
Aktíva
10,8 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
143
Zadlženosť
12,4 %

2020

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
10,3 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
377
Zadlženosť
15,4 %

2019

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
8,2 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
398
Zadlženosť
20,3 %

03/2018 — 12/2018

Tržby
245
Výsledok hospodárenia
96
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
26
Zadlženosť
2,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API